Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Медін: Найбiльше Днiпру бракувало Зозулi


Медін: Найбiльше Днiпру бракувало Зозулi


Колишній воротар "Дніпра" Микола Медiн проаналізував короткий виступ дніпропетровської команди у Лізі чемпіонів.

- Не такої гри i не такого результату ви чекали вiд свого рiдного клубу у Лiзi чемпiонiв. Чи не так?

- Звичайно, ми могли спрогнозувати, що гра буде важкою, але нiхто не очiкував, що "Днiпро" так легко здасться "Копенгагену". Склалося так, як склалося. Це футбол. Хлопцiв у вiдсутностi самовiддачi не звинуватиш. Вони не використали гольовi моменти.

- Тобто, днiпряни хотiли, але не змогли?

- Саме так. Плюс треба вiддати належне суперникам, якi вимкнули з гри Євгена Коноплянку, головну нашу атакуючу мiць. "Копенгаген" просто не дав Коноплянцi можливостi розвернутися. Загалом, данцi нав’язали "Днiпру" свою гру i перемогли заслужено.

- Чому так сталося? Якi основнi причини вильоту вже у дебютному для себе раундi Лiги Чемпiонiв?

- На поразку вплинув цiлий комплекс причин. Основна з них - вiдсутнiсть ведучих виконавцiв. Найбiльше "Днiпру" бракувало Зозулi. Вiн гравець з великою швидкiстю i з умiнням пресингувати. Якби грав Зозуля, вiн би виснажив кремезних оборонцiв "Копенгагена". А вони виглядали свiжими i почувалися упевнено.

- Пiсля гри Мирон Маркевич заявив, що найгiрше зiграла лiнiя пiвзахисту. Погоджуєтеся?

- Нi, я б не сказав, що найбiльше завинили пiвзахисники. Погано грали усi. Усi дозволили господарям спокiйно розпоряджатися м'ячем. Повторюся, найбiльше бракувало Зозулi, бо всi атаки данцiв починалися iз їхньої оборони. Зозуля не дав би захисникам так легко починати атаки.

- Пiсля цього програшу в Українi заговорили про те, що "Днiпру" конче потрiбно пiдсилюватися. На це вiдверто натякнув й Мирон Маркевич. Невже новi люди не здатнi замiнити тих виконавцiв, якi влiтку пiшли з "Днiпра"?

- Маркевич натякнув, що новi люди не посилили гри. Мабуть, йому виднiше. Та моя думка полягає в тому, що не варто списувати з рахункiв таких хлопцiв як Бартуловича, Польового чи Матоса. Їм треба дати час на адаптацiю в командi. Їх можна награвати у склад i лiпити з ними боєздатний колектив. А якщо будуть сильнiшi новачки, то це лише плюс, бо зросте конкуренцiя.

Загалом, у командi триває процес перебудови. Футболiстам та тренеру потрiбен час. Згадаймо Хуанде Рамоса. У нього також не все вiдразу виходило. На шляху до успiху була багато провальних iгор. Зараз "Днiпру" потрiбен час. На жаль, ми потрапили в цейтнот, бо потрiбен був результат уже на початку серпня. Часу на розгiн ми не мали.

- Ви сказали, що у самовiддачi футболiстiв "Днiпра" не звинуватиш. Не всi погоджуються з вашою думкою.

- Я б не хотiв когось видiляти. Нiхто з гравцiв "Днiпра" не стрибнув вище за голову. Усi зiграли на середньому рiвнi. Такого футболу замало для виходу в останню квалiфiкацiю Лiги чемпiонiв. Треба було показати бiльше за свої можливостi. На жаль, нинi "Днiпро" здатен на таку гру, яку ми побачили у Копенгагенi. Це нашi реалiї, i з цим треба змиритися.

- Як вам тактичнi дiї "Днiпра"?

- Я б не сказав, що "Днiпро" програв тактично. Маркевич розраховував на контратаки i побудував гру вiд оборони.

- Поразка "Днiпра" перекреслила мрiї Євгена Коноплянки зiграти в Лiзi Чемпiонiв. Виходить, вiн прогадав, що не переїхав до Англiї?

- Лише час покаже чи проградав Коноплянка, залившись в командi. Вiн довiв, що вiдданий днiпрянин, який став капiтаном команди. Якщо "Днiпро" добре гратиме в Лiзi Європи, то цiна Коноплянки зросте. Хлопця всi знають у свiтi.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Футбол 24

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Marcelino (Запорожье)
Анекдот со времен СССР.
КВН-вопрос к болельщикам:
-Как называют мужчину,который хочет,но не может?
-Импотент.
-А как называют мужчину ,который может,но не хочет?
Тишина... И тоненький голосок из задних рядов
-Сволочь он.Сволочь!
Ответить
0
-1
djmman (Днепропетровск)
и зачем вобще ставить на правом фланге одновременно двух правых защитников-они как будто только мешали друг другу и два гола забиты после контратаки справа, да и Бартулович не вошёл в игру
Ответить
0
0
djmman (Днепропетровск)
то что Маркевич строил игру от обороны и расчитывал на контратаки, это понятно, не понятно почему в первом тайме Днепр атаковал больше позиционно и пропустил гол с контратаки
Ответить
0
0
djmman (Днепропетровск)
[quote datetime="2014-08-07 22:52:00" author="good"]Днепру не хватало прошлогодней игры. Не надо кальки Металлиста, каждому - своё!

[/quote] Рамос четыре года команду строил-строил, а теперь опять все с нуля
Ответить
+2
0
good (Днепр)
Днепру не хватало прошлогодней игры. Не надо кальки Металлиста, каждому - своё!

Ответить
+2
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...