Даллку: Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування. 15-01-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Захисник Ворскли Арменд Даллку розповів про робочий ритм в перші післявідпускні дні
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
15.01.2015
четверг
22:11
Даллку: Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування
Рейтинг публикации
Захисник Ворскли Арменд Даллку розповів про робочий ритм в перші післявідпускні дні

Захисник "Ворскли" Арменд Даллку розповів про робочий ритм в перші післявідпускні дні, так сказав чому не можна ігнорувати завдання індивідуальних планів підготовки

- Важко починати роботу після тридцятиденного відпочинку?

- Не скажу, що зовсім легко, але... Кожен з нас отримав на руки індивідуальний план підготовки, до виконання якого треба було приступати за десять днів до виходу з відпустки. Кожен з нас усвідомлює серйозність цієї попередньої підготовки. Природно, хтось старався більше, інші, можливо, трішки менше.

- Чи можна обдурити, насамперед, самого себе і нічого не виконувати, що написано в плані?

- Все можливо! Ось тільки самий початок навчально-тренувальних зборів відразу покаже, скільки салатів було з'їдено в дні свят. Хоча у нас всі професіонали. Не думаю, що були такі, хто зовсім не відкривав папку з планом підготовки. Зараз вже втягнулися в роботу, готуємося до відновлення чемпіонату.

- На першому етапі зборів команда проводить збалансовані тренувальні заняття: є і фізичні навантаження, є улюблені тренування, як вчорашній турнір з теніс-болу, вистачає й тактичних занять. Це щоб не приїдалася одноманітна робота?

- Так воно й є. Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування, вони враховують наші побажання в організації роботи.

- Через два дні "Ворскла" зіграє свій перший контрольний матч у 2015 році. Як ти ставишся до результатів товариських ігор?

- У міру серйозно. Завжди є бажання перемагати, але я не скажу, що в грі, та ще й на першому зборі, на першому місці буде підсумковий рахунок матчу. Найважливіше, щоб футболісти згадали, як взаємодіяти один з одним на полі, допомогти адаптуватися в команді тим, хто прибуває на перегляд. Було кілька років тому, що ми стали тут чемпіонами узбережжя, а потім в чемпіонаті справи йшли не так добре. Постараємося все враховувати.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Ворскла" Полтава
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]