Теодорчик: Щоб постійно грати в першій команді, треба бути в два рази кращим за гравців з України. 16-01-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Форвард «Динамо» Лукаш Теодорчик розповів про першу половину сезону в київській команді.
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
16.01.2015
пятница
22:45
Теодорчик: Щоб постійно грати в першій команді, треба бути в два рази кращим за гравців з України
Рейтинг публикации
Форвард «Динамо» Лукаш Теодорчик розповів про першу половину сезону в київській команді.

Форвард "Динамо" Лукаш Теодорчик розповів польському виданню Рrzegladsportowy.pl про те першу половину сезону в київській команді.

- Кожного дня я слухаю Хіп-хоп. Цю музику люблю з дитинства. В мене було важке дитинство, а хіп-хоп допомагав мені вижити. Потім я почав боротися за своє місце в житті. Я завжди намагався перемагати, тому що, коли ти перемагаєш – ти переможець.

- Це допомагає вам сьогодні, коли в "Динамо" для вас все складається не кращим чином?

- Після важкого періоду підготовки, я мав хороший старт в Україні. Проте з часом грав все менше і менше, а наприкінці року взагалі майже не грав. Я був роздратований через цю ситуацію, але я був не в змозі щось змінити. Але я вважаю, що перехід в "Динамо" був правильним рішенням. Перехід був нелегким, але я ще не сказав тут останнє слово.

- Великий вплив на цю ситуацію мало й повернення Мбокані, який є номером один в атаці…

- Це великий гравець, я можу багато чому навчитися в нього. Щоб постійно грати в першій команді, треба бути в два рази кращим за гравців з України. В Польщі навпаки, але не у всіх випадках.

- Чи були восени моменти, коли ви жалкували про перехід в "Динамо"?

- Не один раз. За короткий термін, який я прибуваю в Україні, я намагався робити якісь висновки.

Ви не думали перейти в інший клуб, де змогли б регулярно виступати?

- Ще зарано для такого кроку. Якби я просто сидів на лавці, або мене б відправили грати за дублюючий склад «Динамо», тоді б я про це думав. Але зараз нема таких думок. Я не буду так легко здаватись.

- Коли ви замислились над переходом у "Динамо"?

- Після першої половини сезону в "Леху" мені хотілось довести, що тренер не помилився щодо мене. Але я перейшов туди після травми та розчарував і тренера, і себе. Я намагався, але здоров’я не обдуриш. І саме тоді з’явилася пропозиція від "Динамо".

Але мене насторожувала війна. Фото, які я бачив у ЗМІ, відштовхували мене від України. Тим не менш, цю пропозицію я проаналізував спокійно. Після розмови з моїм менеджером і близькими, я прийняв рішення. Я поїхав та побачив клуб зсередини. Він справив на мене велике враження, і місто також. Ніяких військових дій я тут не побачив. Коли я врешті-решт вирішив поїхати, моя мати була дуже знервована: "Куди ти їдеш? Воювати?", - напівжартома, напівсерйозно казала мені мати. Але я довів, що цей вчинок був розсудливим.

- В "Динамо" вам виділили власного водія?

- Тут це нормально. Кожен новий гравець має право обрати, чи їздити самому, чи з водієм.

- Український чемпіонат відповідає вашим амбіціям?

- Для мене це дуже великий крок вперед. Тут грають "Динамо", "Шахтар" та "Дніпро", це дуже сильні команди, вони постійно грають в Лізі чемпіонів та в Лізі Європи. Тут насправді є можливість розвитку.

- Президент "Леха" заявив в інтерв’ю, що ваш трансфер був потрібен, щоб покращити бюджет клубу. Чи вплинуло це на ваше рішення?

- Всім відомо, що польська ліга має труднощі з фінансуванням. При прийнятті цього рішення, я зрозумів, що можу допомогти моїм колегам, але це, звичайно, не було ключовим моментом в прийнятті рішення. Я міг відмовитись, але це не пішло б на користь всім.

- Якою була ваша перша зустріч з українським клубом?

- Після переїзду в "Динамо" одразу відчув, що тренування тут набагато важчі. Перші два тижні в Україні мені було дуже важко. Два тренування на день, я просто приходив до дому і одразу лягав спати. Я одразу пригадав тренера молодіжки "Полонії". Він вважав, що фізична підготовка є найважливішою. Бувало навіть так, що в процесі тренування когось могло знудити, багато гравців не витримували навантажень.

- У вас таке було?

- Так.

- В нових клубах завжди важко?

- Коли переходиш до іншого клубу, потрібен час, щоб знайти спільну мову з людьми, вникнути в новий стиль гри.

- Де на вашу думку важча конкуренція в "Динамо", чи в збірній Польщі з Левандовскі та Міліком?

- І там, і там. Якщо ви подивитеся склад "Динамо", для мене це виклик, я ще буду грати у складі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: 1927.kiev.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]