Тотовицький: Перейшов до Зорі не через гроші, а щоби прогресувати. 18-01-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Новачок команди Юрія Вернидуба - про свій перехід в Зорю
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
18.01.2015
воскресенье
09:31
Тотовицький: Перейшов до Зорі не через гроші, а щоби прогресувати
Рейтинг публикации
Новачок команди Юрія Вернидуба - про свій перехід в Зорю

Новачок луганської "Зорі" Андрій Тотовицький розповів про свій перехід до складу команди Юрія Вернидуба, ситуацію в маріупольскому "Іллічівці", а також поділився своїми планами на майбутнє.

— Андрію, ви вже офіційно стали гравцем луганської "Зорі", однак ще донедавна була інформація, що можете залишитися в маріупольскому "Іллічівці". Розкажіть, як взагалі виник варіант із командою Юрія Вернидуба і чому вирішили перейти саме до складу луганчан?

— Одразу хочу зазначити, що не було такої ситуації, щоби я міг залишитися в "Іллічівці". Це все лише чутки. У мене були перемовини з двома клубами - "Зорею" та ще однією командою. Зрештою, добре поміркувавши, зупинив вибір саме на луганському клубі.

— Тобто, ви із самого початку хотіли залишити "Іллічівець". Я правильно розумію?

— Думаю, можна й так сказати…

— Скажіть, що стало головною причиною прийняти пропозицію й перейти до команди Юрія Вернидуба?

— Головним фактором тут стала змістовна гра команди та її боротьба за місце в єврокубках. Луганчани вже котрий сезон демонструють дуже непоганий футбол у чемпіонаті України. До того ж, у мене є багато друзів у "Зорі", які мені й порадили приєднатися до їхнього колективу. Тому я дуже задоволений, що все так склалось.

— У ваших словах відчувається, що це новий виклик для вас, крок уперед у кар’єрі…

— Звичайно, так і є насправді.

— Із іншого боку, чи можна сказати, що у вашому переході вагому роль зіграло і фінансове питання, адже останнім часом справи в "Іллічівці", на жаль, йдуть не кращим чином?

— Як вам сказати… У "Іллічівці", можливо, й не все гаразд, але зарплатню там хлопцям платять, щоправда, по курсу один до восьми. Але, розумієте, я не можу сказати, що я пішов саме через гроші. Ні. Я перейшов до луганської "Зорі" саме для того, щоби прогресувати як футболіст, аби розвиватись і зростати професійно.

— А як щодо Миколи Павлова? Як він поставився до вашого вчинку?

— Ситуація така: ще перед останньою торішньою грою чемпіо­нату він нас викликав і сказав, що до двадцятого грудня маємо висловити свою точку зору з приводу того, чи залишаємося ми в "Іллічівці". Але він мені не телефонував, натомість, подзвонив його помічник, якому я сказав, що залишатися не буду. Особисто з Миколою Петровичем я ще не розмовляв.

— Ви згадали, що в "Зорі" маєте друзів і хороших знайомих. Із ким найбільше підтримуєте дружні стосунки?

— Із Микитою Шевченком, Русланом Малиновським, але його наразі немає в команді. Також це Михайло Писко… Одне слово - багато із ким.

— За минулі сезони у чемпіонаті України ви встигли доволі багато пограти й проти колективу Юрія Вернидуба. На вашу думку, чим найбільше "Зоря" виокремлюється з-поміж решти наших клубів?

— Дуже добре поставлена гра колективу, що, до речі, чудово продемонстрували матчі проти наших грандів - "Динамо", "Шахтаря" та "Дніпра". На моє переконання, у цьому величезна заслуга саме Юрія Миколайовича, який зумів прищепити команді такий стиль. Звісно, і хлопці також молодці, що дотримуються всіх його вказівок.

Ваша орендна угода із "Зорею" розрахована на один рік. Які особисто перед собою ставите цілі на цей рік?

— Бачите, не хочу зараз говорити якихось "гучних слів", типу що ось я прийшов і заб’ю двадцять із чимось м’ячів і ми посядемо третє місце. Ні, цього говорити не буду. Буду просто максимально старатися заради того, щоби "Зоря" кваліфікувалася до єврокубків за підсумками нинішнього сезону. Я в жодному разі не боюся конкуренції з боку своїх колег, відчуваю себе готовим до серйозних випробувань, а тому робитиму все, щоби допомогти своїй новій команді.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український Футбол
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]