Мякушко: Голи надають мені впевненості. 27-01-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Півзахисник Динамо Сергій Мякушко розповів про перемогу над Сувон Самсунг Блу Вінгз (1:0)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
27.01.2015
вторник
21:22
Мякушко: Голи надають мені впевненості
Рейтинг публикации
Півзахисник Динамо Сергій Мякушко розповів про перемогу над Сувон Самсунг Блу Вінгз (1:0)

Півзахисник "Динамо" Сергій Мякушко розповів про перемогу над "Сувон Самсунг Блу Вінгз" (1:0) і свій гол в ворота корейської команди.

- Якою була установка тренера на сьогоднішню гру?

- Сергій Станіславович вимагає від нас, аби ми виконували ту схему гри, яку ми відпрацьовуємо на тренуваннях, щоб намагалися застосовувати це в іграх. Наприклад, ми можемо відпрацювати комбінацію, пресинг, переміщення або дії в обороні, загальнокомандні дії. Не знаю, при розборі гри нам скажуть, як ми з цим упоралися. Всі хлопці старалися, виклалися на сто відсотків.

- Як вважаєш, чому "Динамо" довгий час не могло відкрити рахунок?

- Багато команд, які грають проти "Динамо", відходять на свою половину поля і всією командою обороняються біля своєї штрафної площі. Таким командам важко забити гол. Але добре, що так склалося, і ми виграли.

- Ти забив гол після сольного проходу. Чому в тому епізоді ти вирішив зіграти саме так, взяв на себе ініціативу?

- Тренери нам кажуть, що гравці групи атаки повинні вміти обіграти один в один. Якщо є вільна зона, потрібно брати ініціативу на себе. Слава Богу, у тому епізоді все склалося успішно.

- Після того, як відбулися заміни, темп гри зріс. Ви підняли його навмисно, такою була установка?

- Напевно, нам це вдалося, тому що вийшли свіжі гравці. Хлопці вже втомилися, відігравши 60 хвилин. У нас було більше сил, ніж у суперника, напевно, тому ми більше рухалися.

- Як би ти підсумував пройдений етап на зборах?

- Етап ще не пройдено, адже попереду ще три гри. Навантаження нормальні, середнього рівня. Багато ігор. Це, мабуть, перші збори, в яких так багато ігор. І це класно, тому що так ми можемо набирати кондиції через ігри, замість того щоб бігати кроси. Для мене це, мабуть, найкращі збори. Приємно працювати в такій команді – з такими тренерами, з такими хлопцями, з таким колективом.

- У сьогоднішньому інтерв'ю Ігор Суркіс хвалив В'ячеслава Грозного, який допоміг тобі розкрити свій талант. Що б ти сказав з цього приводу?

- Я теж вдячний В'ячеславу Вікторовичу за те, що він дав мені шанс, ставив мене до складу з першої гри. Він весь час розмовляв зі мною, підказував, вказував на помилки. Я вдячний йому за цей досвід, за ту роботу, яку він провів. Ми з ним у хороших стосунках, спілкувалися у відпустці, ділилися думкою про той період, що я попрацював під його керівництвом.

- Чи можеш згадати свій гол у ворота "Шахтаря"?

- Була звичайна ситуація. Максим Фещук побачив, що я відкрився, віддав класний пас. У тому епізоді важко було не забити, тому що він побачив цю зону, і я втік від захисників. Напевно, до голу призвела взаємодію всієї команди. Приємно забивати такій команді.

- Сьогодні було простіше забити чи важче?

- Сьогодні теж хороший гол. Взагалі для мене не важливо, забив я гол у порожні ворота або з центру поля – я ціную кожен з них. Голи надають мені впевненості. Причому гол – це не лише моя заслуга, а результат успішних дій всієї команди.

- Як оціниш конкуренцію в "Динамо" і які завдання ставиш перед собою?

- Я намагаюся виконувати свою роботу, стежити за своєю грою і слухати, що мені підказують тренери, на які помилки вони вказують. Намагаюся виконувати всі установки на тренуваннях, в іграх. А що буде далі – не мені вирішувати. Моя справа – добре виконувати свою роботу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Динамо" Київ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]