Бараннік: Коли великі навантаження, на зборах завжди погано спиться. 29-01-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Нападник Ворскли Олег Бараннік поділився враженнями від турецького збору команди.
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
29.01.2015
четверг
23:35
Бараннік: Коли великі навантаження, на зборах завжди погано спиться
Рейтинг публикации
Нападник Ворскли Олег Бараннік поділився враженнями від турецького збору команди.

Нападник "Ворскли" Олег Бараннік поділився враженнями від турецького збору команди.

"Перший турецький збір для мене, на жаль, вийшов не зовсім гладким. Пошкодивши задню поверхню стегна, я пропустив відразу сім тренувальних днів, тому зараз мені потрібно надолужувати згаяне, щоб не відставати від партнерів в плані фізичної готовності.

Сьогодні у нас знову був різноманітний день. На ранковому занятті тренери запропонували нам цікаві вправи, були і новинки, але сама класна серія - незвичайний квадрат. Потім ми відпрацьовували спеціальні атаки після введення м'яча з-за бокової лінії, а завершили тренування 20-хвилинним фітнесом в тренажерному залі. Увечері була досить-таки інформативна теорія, на якій ми дивилися нарізки з матчу збірних Італії та Іспанії. Потім намагалися все побачене закріпити на полі.

Взагалі-то, збори мені даються важко. Особливо зимові. Місяць відпустки для мене - це забагато (посміхається). Мені б вистачило і 10-ти днів, щоб потім було легше втягуватися в роботу. Я, звичайно, намагався виконувати завдання тренерів, грав у футбол у Полтаві, в манежі на Розсошенцях, але починати збори все одно було непросто. Хоча з роками до цього звикаєш.

Я ніколи не забуду свою першу турецьку підготовку, особливо тест "сім по 50" - мені він тоді навіть снився! Добре, що мене завжди підтримували хлопці, в тому числі і нинішній головний тренер - Василь Сачко. Хоча ледарювати мені він ніколи не давав. Потрапиш до ветеранів в квадрат, або на тримання - можеш відразу вішатися. Не дадуть спуску!

Коли великі навантаження, на зборах завжди погано спиться, особливо перед іграми. Не знаю, чому, але навіть напередодні спарингів я завжди переживаю. Ось, завтра ми зустрічаємося з тбіліським "Динамо", і хочеться добре себе проявити разом з командою. Сподіваюся, цієї ночі нормально посплю (посміхається).

А взагалі, я, звичайно, в боргу перед нашими вболівальниками, тому постараюся в цьому році їх порадувати. Все-таки для мене "Ворскла" - це не просто клуб, в якому я зараз виступаю. Це моя рідна команда", - сказав Бараннік.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Ворскла" Полтава
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]