Йовічевіч: Шукаємо оптимальний варіант складу. 01-02-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Наставник Карпат залишиться в Туреччині, де продовжить роботу над дипломною роботою, що допоможе отримати PRO-диплом УЄФА
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
01.02.2015
воскресенье
12:53
Йовічевіч: Шукаємо оптимальний варіант складу
Рейтинг публикации
Наставник Карпат залишиться в Туреччині, де продовжить роботу над дипломною роботою, що допоможе отримати PRO-диплом УЄФА

Головний тренер львівських "Карпат" Ігор Йовічевіч підсумував перший збір команди у Туреччині.

"Головне завдання цих зборів – об’єднати і побудувати команду у психологічному плані, зважаючи на велику кількість молоді. Потрібно було, щоб усі познайомилися, аби краще і швидше влитися в колектив. Для мене це дуже важливо, основа всього. Я впевнений, що кожна команда прагне цього домогтися. Звичайно, збори були дуже важкими, я знаю, що футболістам було не солодко. З кожним днем ставало все важче і важче, з кожним днем все більше тягнуло додому, де можна буде відпочити і набратися енергії.

Знаю, що уболівальників турбує невисока результативність у спарингах. Мене ж турбує те, що не маємо точності у завершальній фазі. Однак треба зрозуміти, що гравці перебували під великими навантаженнями. Саме втома не дозволяла гравцям приймати оптимальні рішення. Зараз ми говоримо про некомпенсовану втому: це означає, що футболісти постійно перебували під навантаженнями, а ми не давали їм на 100% відновитися. Тренування спеціально були збудовані таким чином, що зараз гравці виконували великий об’єм роботи. Але з наближенням до чемпіонату об’єм зменшуватиметься, але збільшуватиметься інтенсивність.

Наступні збори – це найважливіший період. Будемо займатися ігровими вправами і ставити гру у кожній зоні, у фазі атаки і оборони. Проведемо багато роботи над агресією у третій зоні. На перших зборах ми побачили позитивні якості – зміни ритму, переміщення гравців на підступах до штрафного, але під час завершальних маневрів бракувало свіжості, щоб досягти ефективності.

Гру проти "Адміри Вакер" ми проводили на 16 день зборів. Усім вже хочеться додому, бо накопичилася втома і багато гравців мали фізичні проблеми: "ікри", "задні" тощо. А щодо самої гри, то скажу, що відчувалася різниця між таймами. У другом ми виглядали краще. Біло більше того футболу, якого ми чекаємо. Наразі шукаємо оптимальний варіант складу, тож усі мають можливість себе проявити, зокрема й молоді гравці. Деякі з них показали себе дуже ефективно", - сказав Йовічевіч.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" (Львів)
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com