Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Владислав Ващук прокоментував останні трансфери українського футболу.
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
03.02.2015
вторник
22:53
Ващук: Сподіваюся, в обороні гра Динамо буде ще надійнішою
Рейтинг публикации
Владислав Ващук прокоментував останні трансфери українського футболу.

Відомий у минулому футболіст Владислав Ващук прокоментував останні трансфери українського футболу.

- "Динамо" потребувало лівого захисника, на цій позиції був пробіл. Через це раніше ставили на цю позицію різних виконавців. Із появою португальця на лівій бровці має з’явитися активність. Сподіваюся, в обороні гра "Динамо" також буде ще надійнішою.

- Інші позиції не потребували підсилення?

- Лівого захисника найбільше потребувало "Динамо". Сергій Ребров найбільше хотів саме цю позицію закрити. Мені дуже сподобалося, як "Динамо" закінчувало осінню частину чемпіонату, коли 9-ть українців грало в основі. Дуже важливо, що ми бачимо на полі українців. А проблемні позиції можна закрити іноземцями. Для цього і придбали португальця.

- Із "Металіста" пішов Вільягра, з’явилися в розташуванні клубу Назаренко, Ковальчук. Раніше харків’яни славилися завдяки латиноамериканцям, а зараз вектор змінився. До чого призведе зміна пріоритетів у кадровій політиці?

- Ви самі назвали прізвища і напрямок зміни вектора. Не думаю, що від цього наш чемпіонат стане слабшим. Зараз отримали шанс себе проявити українці.

- А "Металіст" точно не стане слабшим?

- Сподіваюся, що "Металіст" тільки підсилиться цими виконавцями.

- Були розмови, що дехто із бразильців "Шахтаря" може змінити клуб, але у підсумку усі залишися в донецькій команді. Це не вплине на атмосферу в "Шахтарі"?

- Потрібно перебувати в колективі і розуміти, що відбувається. Журналістам хочеться знати більше, а насправді там усе гаразд. Ніхто нікуди не пішов, усі залишилися.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Футбол 24
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com