Пластун: Чим ближче до кінця зборів, тим кращий настрій. 16-02-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Захисник Карпат Ігор Пластун поділився думками про контрольний матч з болгарським Банско (0:0).
16.02.2015
понедельник
22:33
Пластун: Чим ближче до кінця зборів, тим кращий настрій
Рейтинг публикации
Захисник Карпат Ігор Пластун поділився думками про контрольний матч з болгарським Банско (0:0).

Захисник "Карпат" Ігор Пластун поділився думками про контрольний матч з болгарським "Банско" (0:0).

"Якщо чесно, нікого не ображаючи, але треба визнати, що суперник нам по силі був. Попри те, що ми допускали дитячі помилки і обрізалися, суперники нічого не могли придумати особливого. Нам було доволі просто прораховувати їхні ходи. Інша справа, якби ми так помилялися у матчі проти "Шахтаря" чи "Динамо". Тоді після матчу про мене так не говорили б (усміхається).

Після травми Андрія Гітченка на його позицію опустився Ігор Худоб’як. Попри його досвід та рівень, зрозуміло, що він не захисник. Тому придивлявся трішки і за його зоною, щоб у разі потреби підстрахувати.

Взагалі, грати було не просто. Ми почали матч в 11 годині і за досить спекотної погоди. Я по собі відчуваю, що ранкове тренування для того, щоб ввійти в день, а вже ввечері для того, щоб якісно робити те, що я люблю і те, що вимагають тренери. Але треба було грати за "Карпати". І ми намагалися виграти, хоча не все вдавалося. Нічия – результат справедливий.

Настрій у команди хороший. На останньому тренуванні ми грали в тенісбол, трохи розважилися. Зазвичай у нас важкі заняття, але тут тренери порадували. А до того ми провели турнір в футбол на короткій дистанції. Це все несе в собі позитивні емоції. Зрештою, не знаю як для кого, але я по собі відчуваю – чим ближче до кінця зборів, тим кращий настрій, адже скоро повернуся до дому", - сказав Пластун.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com