Гітченко: Серед нашої молоді вистачає непоганих і обдарованих виконавців. 26-02-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Захисник львівських Карпат Андрій Гітченко дав поради юним гравцям команди і розповів про прагнення в другому колі
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.02.2015
четверг
21:32
Гітченко: Серед нашої молоді вистачає непоганих і обдарованих виконавців
Рейтинг публикации
Захисник львівських Карпат Андрій Гітченко дав поради юним гравцям команди і розповів про прагнення в другому колі

Захисник львівських "Карпат" Андрій Гітченко дав поради юним гравцям команди і розповів про прагнення в другому колі

- Та збори, як збори. Нічого особ­ливого. Потерпіли, відгарували. Зараз лише приїхали до Львова, готуватимемося безпосередньо до першого офіційного матчу проти донецького «Металурга».

- Хіба нинішній вишкіл не відрізнявся від попередніх у вашій кар’єрі?

- Звичайно, тренування в кожного тренера по-різному відбуваються, адже кожен бачить роботу по-своєму. У нас це було за таким графіком: перший збір - уранці бігаємо, ввечері займаємося з м’ячами, другий - лише працювали над технікою та налагодженням ігрових зв’язків. Сподобалося, що було багато цікавих вправ.

- Якою була найголовніша вимога Йовичевича до команди на турецьких зборах?

- Особливу увагу приділяли тактичному навчанню. Містер прагне, щоби всі гравці чітко усвідомлювали, що потрібно робити у фазі захисту чи нападу. Відтак чимало часу сиділи за конспектами.

- У розмові зі мною ваш партнер Пластун зізнався, що за хорватського наставника набігався стільки, скільки ще в житті не бігав. Чи схожі у вас відчуття з Ігорем?

- Скажу, що в моїй практиці вже зустрічалися подібні бігові навантаження, тому для мене такий об’єм не став новинкою. Тим паче, з тренером із фізпідготовки не вперше працюю. Таким чином, на першому зібранні добряче попрацювали над функціональним станом, намотавши значний кілометраж.

- Чи цікаво працювати, коли до роботи з головною командою долучають чимало молодих вихованців?

- Принаймні не бачу в цьому нічого поганого. Навпаки, це добре, що їм дають такий шанс займатися з основою, набувати досвіду. На жаль, можу їм лише позаздрити, бо в моїй молодості такий підхід не практикували.

- Чи відчуваєте належну конкуренцію з боку юних гравців?

- Іще б пак! Помітно, що з нами вони працюють не просто так. Сам помічаю, що серед нашої молоді вистачає непоганих і обдарованих виконавців. Думаю, із часом вони зможуть скласти серйозну конкуренцію й підвищити попит не лише в «Карпатах».

- У восьми спарингах «Карпати» перемогли лише двічі. Чи не насторожує в психологічному плані така скупа результативність?

- А якщо поглянути з іншого боку: ми жодного разу не програли! Зрозумійте, що в оцих контрольних матчах ми втілювали в життя те, що відпрацьовували на тренуваннях. Зокрема, те, що ви побачите на наступних вихідних у грі з МетаДоном.

- Один гол із 11 командних - на вашому рахунку. Намагаєтеся нівелювати втрату Балажица, котрий любив підключатися до атак?

- Хіба під час стандартних положень іду до протилежних воріт, а взагалі - як карта ляже.

- Чи оминули львів’ян травми та ушкодження, які часто виникають у процесі підготовки?

- Слава Богу, всі живі-здорові. Лише після останньої зустрічі випало кілька людей (зокрема я). Утім оці травми несерйозні, тож до першого календарного поєдинку «Карпати» підійдуть без кадрових утрат.

- На вашу думку, «Карпатам» під силу поліпшити турнірне становище навесні?

- У іншому випадку, який сенс нам було їхати до Туреччини й готуватися? Звичайно, хочемо вибратися з підвалин, адже передостаннє місце не личить «Карпатам».

- Невдовзі відбудеться перший цьогоріч календарний матч, у якому вам доведеться протидіяти донецькому «Металургу». МетаДон - який грає у схожій манері - зручний суперник для входження у сезон?

- У донеччан, безперечно, сформована хороша команда, з якою нам буде нелегко сперечатися за максимальний результат. Однак на всі питання відповість лише гра.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com