Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Шаран: Здивувався темпоритму, в якому гравці почали зустріч із Зіркою


Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував переконливу перемогу своєї команди над Зіркой (3:0).

Шаран: Здивувався темпоритму, в якому гравці почали зустріч із Зіркою

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував переконливу перемогу своєї команди над "Зіркой" (3:0).

"Тому темпоритму, в якому гравці почали звітну зустріч, чесно кажучи, я сам здивувався. За два дні до матчу команда отримала серйозні фізичні навантаження і я турбувався за те, щоб ніхто з гравців не травмувався, адже в Олександрії чотири дні йшли дощі і були важкі поля. Треба врахувати те, що "Зірка" добиралася на матч 4 години та і навчально-тренувальний процес вони розпочали дещо пізніше.

В цілому я задоволений грою команди, особливо в першому таймі. Досить добре вписався в гру Козак. Він давно був в нашій команді і знає ті вимоги, які ми ставимо перед гравцями, хоча зараз перебуває не в тих функціональних кондиціях - відсотків на 60 готовий. Стосовно інших - Морозенка та Чеботаєва, якщо і надалі вони будуть так працювати, в нас будуть всі підстави на підписання з ними контракту. Непогано сьогодні виглядав Полярус. За той період, що він провів у "Динамо" він значно виріс як футболіст, суттєво додав у майстерності, тому ми на нього розраховуємо", - сказав Шаран.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
ФК "Олександрія"

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (3)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
alexandrya (Александрия)
Удачная шутка, возникает встречный вопрос,а что тогда делать если длительный период у Зирки при слове ФКА возникает импотенция. Успешного выступления обоим нашим командам в чемпионате.
Ответить
+2
0
OLEG-S (Кіровоград)
По ходу ДА!
Ответить
0
0
OLEG-S (Кіровоград)
Здивувався? А я ні! При слові Зірка в Олександрії підвищуеться потенція! Тож у ПЛ потрібно всі команди перейменувати на Зірку і тоді ФКО буде чемпіоном! Це так ліричний відступ!
Ответить
+3
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...