Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Звернення Мирослава Ступара до українських арбітрів


Експерт, екс-арбітр ФІФА зі сторінок UA-Футболу звернувся до українських арбітрів, побажавши їм гарної праці

Звернення Мирослава Ступара до українських арбітрів

Мирослав Ступар Автор UA-Футбол

Від редакції. На носі старт нового чемпіонату України, а отже – і старт традиційної рубрики UA–Футболу "Свисток по-українськи". Один зі співавторів цієї рубрики, експерт з питань суддівства, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар зі сторінок нашого видання звернувся до українських суддів…

Шановні колеги!

Оцінка Вашої роботи в матчах Чемпіонату України за останні сезони отримала достатньо критики. В тому, що арбітрів критикують, немає нічого страшного. Ваша робота повинна бути прозорою. Проте пошук винних і з'ясування причин ні в якому разі не повинні підмінити собою конструктивний і досить оперативний метод виходу з цього положення, повернення і зміцнення довіри до футбольних арбітрів.

Забезпечення відкритості і демократичності суддівського співтовариства; пропаганда цінностей чесного і неупередженого арбітражу; боротьба з проявами насильства, дискримінації і корупції у футболі будуть сприяти підтримці і підвищенню рівня довіри і поваги до Вас, а також поліпшенню загального іміджу суддівської організації в українському суспільстві.

Арбітри і їх асистенти, представляйте собою єдину команду, незважаючи на те, що Ви різні за своїм характером люди, зі своїм специфічним колом прав і обов’язків, виконання яких вимагає не тільки суворого дотримання букви Правил, але й взаєморозуміння та беззастережної співпраці.

В ім’я досягнення загальної мети, Ви повинні бути командою сильних особистостей. Особистостей, котрі володіють чудовими теоретичними і практичними знаннями, фізичними і моральними якостями, психологічною стійкістю і, на кінець, гнучкістю розуму, що полегшує адаптацію до обставин. При цьому демонструючи мудрість і інтуїцію, пам’ятаючи про те, що Ви керуєте грою двох команд і в той же час самі знаходитесь в складі ще однієї - третьої – команди, Ваші дії та взаємодії не повинні фальшивити.

Бажаю Вам здійснювати арбітраж бездоганно і в повній відповідності з Правилами гри.

Переконаний, що спільними зусиллями вдасться в найкоротші терміни навести лад в суддівстві, повернути престиж і повагу до відповідальної і почесної професії футбольного арбітра.

Успіху і удачі Вам в новому сезоні!

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Romb_DK (Київ)
5 років без пеналя в ворота Шахтаря - таке ДК не снилось!!! А згадайте як словенець і італієць "злили" кротам "золоті матчі". Склєроз - це профзахворювання кротів в яких атрофія совісті
Ответить
+7
-4
Олексин (Н.)
не Мирославу звертатись до арбітрів такими словами... Свого часу він такеее наварив... Втім, я не пригадую совкових чесних арбітрів: попросту, як клас, не було.

Ха-ха, ще би кротозава Орєхова цитанули би!:)) Чи хоча би Іщенка з його "птнх" Валеєву за претензію на срнячу ратицю!
Ответить
+2
-6
Romb_DK (Київ)
Як кажуть добрими намірами стелиться дорога до пекла. Треба щоб працювали державні органи - Антикорупційне бюро та бюро розлідувань. Взяв Жаба хабаря чи витратив не зароблений ахметівський "подарунок" - докажи і посади. Не можеш то звільні місце іншому.
Ответить
+4
-4
Dimonych (FCSD)
А что еще скажут представители наичеснейшего самого несудейского клуба в мире и Украине?
Ответить
+5
-9
Инспектор (Донецк)
Отвечают так. А шубы то были высшего качества!
+5
-8


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...