Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

ФФУ запретила трем клубам УПЛ заявлять новых футболистов


Про резонансное решение Федерации футбола Украины

ФФУ запретила трем клубам УПЛ заявлять новых футболистов


Первый заместитель главы Комитета ФФУ по вопросам трансферов и статуса футболистов Денис Лутюк сообщил, что трем клубам - "Карпатам", "Говерле" и "Волыни", из-за долгов запрещено заявлять новых футболистов.

- В данной ситуации не совсем корректно говорить о запрете на трансферы. Санкции, установленные дисциплинарными правилами ФИФА и ФФУ, предусматривает запрет только на регистрацию новых футболистов, а не на проведение трансферов.

Однако, на сегодня регистрировать новых игроков запрещено "Говерле", "Волыни" и "Карпатам", – прокомментировал ситуацию Лутюк.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Sport Arena

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (21)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
basque (Донецк, Вост.Украина)
Выходит Днепр погасил долги?
Ответить
0
0
Muroslav (Львів)
внас просто е білі і чорні одним можна все другим ні і поки внас у федераціі будуть сидіти ці сссровські старпьори в нас нічого непоміняеться
Ответить
+1
0
Червяк (Донецкая)
Долги имеют 11 клубов УПЛ из 14 (кроме ШД, ДК и ОД, хотя о долгах АА тоже не слышал). А ФФУ наказал те клубы, которые проиграли кучу судов и, зачастую демонстративно, не хотят расплачиваться.
Ответить
+2
-1
Глюк Львів (Лемберг)
Ви впевненні? Он Дніпро демонстративно не платить, а у списку його не має, при чому не платить давно вже. Може Ви вірите, що якщо Волинь оголосить себе банкротом, а потім в повному складі спробує заявитися в Другу Лігу під назвою Торпедо то їм помахають пальчиком "но-но"?
Ответить
+1
0
moderator
kingkon@i.ua (Львів)
05.02.2016 15:36
Заблокований п. 4.1
Ответить
0
0
Вболівальник (Київ)
То "двом" чи "трьом"? В редакції з арифметикою проблеми?
Ответить
+1
0
antagonist (Купянск)
[quote datetime=" 05.02.2016 15:23 " author="Revadik (Кампала)"] " У нас в країні війна. І замість того, щоб давати клубам префернції, то вутбольні функціонери їх добивають. З такими темпами у нас не те що 12, а взагалі 5 чи 6 клубів лишиться. будемо з Молдавією об'єднаний чемпіонат робити. " [/quote] Это в каком же толковом словаре невыплата заработной платы, прописанной в контракте, именуется преференциями?
Ответить
+3
-2
Revadik (Кампала)
Йдеться не про те, щоб клуби не виплачували зарплату, а про менші внески на утримання ФФУ, ПФЛ, суддів й іншої футбольної чиновницької нечисті. До того ж позбавляти команди турнірних очок посередині сезону - це взагалі знущання над футболістами, які в команді грають на даний момент і відношення до боргів команди не мають. Знімайте очки на початку сеезону. Наші футбольні інститути навіть не намагають рятувати клуби від банкротства. А в Німеччині рятують. І там теж власниками цих клубів є далеко не бідні люди.
Ответить
+1
-1
Глюк Львів (Лемберг)
У нас заборгованість по з/п в 12 клубів з 14. Питання в тому які цілі переслідує - якщо залякати, то кулю в чоло, якщо ж щоб розрахувалися то умови реструктуризації. Є й інша ціль - зрубати бабосиків - це коли створити умови коли постріляти можна багато, але лишаться ті з кого можна отримати вигоду. У нас так завше. Є й інший варіант заробити - винні Ви 1-2 ляма, але Вам дешевше буде перереєструвати і почати в другій лізі, а купа "рішал" за це теж копійку отримає. Не згодні? Чи Ви дійсно вірите, що обрубуючи умови функціонування клубу ФФУ добивається щоб певні футболісти перед якими борг отримали свої кошти?

Карпати частину боргів погасили, і змогли б з часом погасити більше, але для цього клуб повинен функціонувати, мати можливість розвиватися і залучати спонсорів, бо ніхто не вкладатиме в команду яку завтра вольовим рішення Членів можуть позбавити ліцензії.


Ответить
+2
-1
Misha Martynov (Vinnytsya)
У Металлиста похоже с долгами всё хорошо, можно новых работающих бесплатно регистрировать
Ответить
+2
-1
старий фан (Рівне)
А чому так львів'яни переполошились? Краще запитайте в Дима, чому зарплату не платить людям. На фіг такі клуби з УПЛ. Нехай зайдуть бідніші, але чесніші. Ті ж Зірка, Ч.Дніпро, Оболонь-Бровар.
Ответить
+10
-4
Глюк Львів (Лемберг)
Правильно. Головне шоб Ндоє з Крістобалем грошики підняли, а на український футбол можна покласти з прибором. Всім ж все-рівно ніхто окрім Шахти та Динамо не подобаються. От нехай і катають в 16 кіл. А щодо футболу у регіонах, то Шахтар он може приймати Динамо будь-де, а ще є Кубок... Ех заживем ми з такими порядками)
Ответить
+8
-2
Сеш (Днепропетровск)
Да футбол гибнет. Пртом как то катострофически.
Ответить
+2
0
Счётчик шансов (Полтава)
душат запад Украины...
Ответить
+7
-6
Shahter2012 (Донецк)
Кому он нужен? Наводят порядок в футбольном хозяйстве Украине. Вернее в высшем футбольном эшелоне.Отрезают те вагоны которые тормозят движение локомотива.
Ответить
+5
-9
Revadik (Кампала)
Я б подивився щоб ви говорили, якби таким вагоном виявився донецький "Шахтар".

+6
-2
Shahter2012 (Донецк)
До прихода в клуб Рената Ахметова Шахтер таковым и был. В совке Шахтер особых звезд не хватал ,но неоднократно брал кубок СССР,завоевывал призовые места и Шахтер был в СССР на слуху. То же самое можно сказать и о Карпатах ,самобытная команда и мне ее искренне жаль. Но что такое Говерла,Волынь. Те же Верес Нива,Темп,,Нефтяник, и многие другие как пришли так и уходят.
+3
-4
Revadik (Кампала)
А локомотів, то мабуть "Шахтар"?
+9
-2
Revadik (Кампала)
У нас в країні війна. І замість того, щоб давати клубам префернції, то вутбольні функціонери їх добивають. З такими темпами у нас не те що 12, а взагалі 5 чи 6 клубів лишиться. будемо з Молдавією об'єднаний чемпіонат робити.
Ответить
+5
-4
danikrom (Львів)
.....всім клюбам заборонити грати у футбол, а залишити тільки Динамо і Шахтар.....і буде кожен тиждень українське " ель-классіко"!!!!!!
Ответить
+9
-11
Decoy7 (Украина)
нет, лучше контролировать и запрещать лезть в футбол всяким мажорам, пытающимся отмывать деньги на футболе, и пускать в проф.футбол только тех инвесторов, которые хотят и умеют влаживать и зарабатывать деньги на футболе. Вот тогда и проблем меньше будет
Ответить
+12
-2


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...