Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Шуфрич: Если "Говерла" не пройдет аттестацию, мы примем это решение


Будущее ужгородского клуба остается туманным

Шуфрич: Если "Говерла" не пройдет аттестацию, мы примем это решение


Вице-президент "Говерлы" Александр Шуфрич высказал свое мнение о выборах президента УПЛ и рассказал о будущем своего клуба.

"Было время и у других кандидатов, никого больше нет. Генинсона оцениваю не по программе, а по действиям, мы же не в политике. Вижу его работу в ФФУ и оцениваю положительно. Хотя нельзя недооценивать и предыдущих руководителей УПЛ.

Генинсон хочет, в первую очередь, сделать УПЛ рентабельной, и клубы в этом заинтересованы. Но, что касается ТВ-пула, то даже, несмотря на сложные времена, он слишком низкий по деньгам. Мы хотим, чтобы украинский футбол жил по одинаковым правилам для всех. Не буду называть другие клубы, у всех проблемы и каждый защищает себя как может, но почему-то правила для всех разные. И если вдруг "Говерла" не пройдет аттестацию, мы примем это решение. Но хотим, чтобы не было выборочного решения, а для всех были одни правила и условия.

"Говерла" готовится к сезону, и наша задача сейчас сделать так, чтобы закрыть долги", — сказал Александр Шуфрич.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
matchday.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (14)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
sichen (Берегово)
Все ж таки мову!!!!
Ви дуже цікава людина. Та чого мені, вболівальнику "Говерли" дивитися на показники інших команд? Чого я маю переживати, як живуть "Карпати" чи "Волинь"? Я хочу аби все добре було тут!!!!!
Ті проблеми, які є у "Говерли" вирішуються двома способами. Перше – розрахунок. Друге – ліквідація. І більше не буде проблем.
Вам бажаю вдачі. Вам подобається, що творитьсься в Ужгороді, ось і добре.
Все про клуб говорить вболівальник Закарпаття. А він уже своє слово сказав!!!!! Фан-клубу нема!!!!! Вболівальників нема!!!!! Стадіон пустий!!!!
Вдачі....
Ответить
0
0
garcia49 (budapest)
Нормальний iнвестор в теперiшньому становищi не дурний вкладати грошi. Але це iнша тема, не тiльки украiнська.
Ответить
0
0
garcia49 (budapest)
Не мову треба було вчити, а не забирати Закарпаття в ЦЦЦП. Тут полiтика, тут грязнi iграшки. Покажiть менi, окрiм Динамо i Шахтаря, нормальний клуб.
Ответить
0
0
garcia49 (budapest)
Слухай сюди; мiж нами, я так вважаю, багато рокiв рiзницi, бо я живу в Угорщинi з далеких 1974 рокiв, да з тих рокiв, коли в Ужгородi була дуже сильна Говерла. Повний стадiон на матчах. Команду зверху душили, болiльникам не давали мoжностi вболiвати. То були нелегки часи. Наша сiм'я корiннi ужгородцi, мiй батько розумiв лише по угорськи, а в ЦЦЦП це не було добрe. То вже прошло, ну а що тепер? Тепер населення мiста майже повнiстю помiнялося з рiзних обставин, скажимо так. Я знiмаю шляпу перед Шуфричами, якi тепер в такiй сiтуацii пiдтримують Говерлу. Да цe ужгородська сiм'я, лише вони пiдтримують команду. А де друiг люди? Нигде, бо вони приiзжи, im байдуже Говерла. А тепер я тобi iнтересну штуку скажу. В цiлий Европi лише десь в 25-30 командах платежi iдуть нормально, в час. Я був на багатьох мiстах Европи, знаю становище. Ось так.
Ответить
0
0
sichen (Берегово)
То треба було вчити мову)
Проблема в тому, що Шуфричі не підтримують команду. Вони поклали цей тягар на Суркіса. Свої забов’язання президент клубу не виконує. Тому що ті люди, які на контрактах мають заборгованості. Персонал сидить без зарплатні. Про молодіжні склади і говорити не треба.
Тепер про те, де інші. Покажіть мені нормального інвестора із здоровим глуздом, який буде вкладувати гроші у клуб – у якому керівництво немає ні логіки, ні здорового глузду.
Ну, а по інтересній штуці і Вам скажу. Якщо брати лише вищі дивізіони усіх країн Європи, то там з усіма проблемними командами борються. Останній прикладом була "Парма", яка просто не могла знайти фінанси і нікого не мучила.
Один єдиний варіант – це реформа чемпіонату, яка відбулась. В чемпіонаті буде 12 команд. "Говерлу" навряд атестують. Скажу Вам інтересну штуку. На 99% відсотків команду оголошують банкрутом в літку цього року.
Ось і буде хорошим поштовхом реанімувати футбол на Закарпатті. Створення ФК, який буде виступати у Другій лізі України. Підтягувати нашу молодь і з нею працювати. Повірьте через два-три роки команда буде показувати результат без великих затрат. А час Закарпаття має, адже ми вже п’ятий рік без завдань у Прем’єр лізі.
Штука в тому пане, що Вам цікава назва "Говерла" і місто Ужгород в Прем’єр лізі. А те, що ця команда нецікава на полі, проблемна у ЗМІ та ганьбить усю область Ви не приймаєте.
Остання домашня гра "Говерли". 600 глядачів. Але тут Ви скажете: вболівальники погані, бо вони приїзжі. Та ні. Проблема не вболівальниках, а у футболістів, адже вони дійсно ПРИЇЗЖІ. Та тим більше ті, кому не платять. Смішно правда виходить: у вболівальників нема інтересу до футболістів, а у футболістів до футболу)
Вже неодноразово повторююсь. Паціент у глибокій комі – пора відключати від аппарату штучного дихання
Ответить
0
0
Крот в Сапогах (Одесса)
Одноклассником больше, одноклассником меньше...
Ответить
0
0
ВладимирШ (Днепропетровск)
Нюсик всех купил.
Ответить
0
0
garcia49 (budapest)
Не пиши дурницi, бо ти не знаеш, що твориться у сучасному футболi не тiльки на Украiнi, але взагалi в Европi. По друге: у всiх краях свiту по регламенту УЕФА i ФИФА гравцi можуть грати на правах оренди у другому клубi, Я не буду тут наводити приклади, бо таких тисячi. Не пиши дурницi, до того ж, який ти закарпатець, та нiякий, мабуть приiзжий, а раз так, то мовчи.
Ти не розумiеш, що в Ужгородi у Говерли газда, у них можна спитати, якщо не платять, подати аппеляцiю ФФУ, або в громадянський суд. А ось, наприклад, хто газда у Волинi, чи який регiон, або кого захищае Олiмпiк, або хто газда у Сталi, Металiстi так далi. Таких прикладiв задуже, як кажуть поляки.
Ответить
0
-2
Siren05 (Мариуполь)
Спасибо. Благодаря вам узнал, кто такой газда. К своему стыду не знал это слово...
Ответить
+2
0
sichen (Берегово)
Я вже давно підозрював, що Ви пан маєте прямий зв’язок із керівниками клубу, а тепер і не треба навіть гадати. Слухай друже я народився і проживаю в Закарпатській області. Ні разу не думав про те, як продати свою країну і область. Тому рідне моє місто Берегово, а не Будапешт.
З 1999 році я у футболі. З 2007 року я в журналістиці. За сезон 2014/15 не пропустив жодної прес-конференції Грозного. Тому давай не робити поспішних висновків.
Ху....й газда в "Говерлі", якщо ні про кого стільки негативу не йде скільки про ужгородський клуб. Ніде такого нема, аби команда складалася з вісімнадцяти арендованих футболістів. Це не команда!!!!! Принаймні не Закарпатська!!!!.
Тепер друже ти показав повний патріотизм до України і українського футболу. Який регіон захищає "Олімпік"? Ти серйозно? Ти не знаєш? Так ось. Навіть з такими проблемами, як у "Олімпіка" команда демонструє кращу гру ніж "Говерла"! А представляє він Донецьк, який нажаль окупований.
"Волинь"? Результати "Волині" бачиш? А те, що робить із "Волиню" ФФУ та УПЛ? Та "Говерла" вже має починати сезон із мінусом у 20 очок.
А тепер про дурниці:
Сім екс-футболістів "Говерли" виграли суд проти клубу, також Олександр Севідов виграв суд, девять футболістів зараз мають відкриті справи. Остання виграна справа у Дмитра Трухіна. Суд забов’язав сплатити "Говерлу" дев’ять мільйонів гривень. Все це направлено до УПЛ та ФФУ.
А питання до Шуфричів задаєш у них одне: ми вирішуємо! Так навіщо питати? У кого питати? Три роки вони лише вирішують, а борги ростуть. Так що шановний – вдачі Вам і продовження життя у рожевому футбольному світі де керівництво "Говерли" робить все правильно
Ответить
+5
0
sichen (Берегово)
Як на мене, то стільки УПЛ вже закривала очі саме на дії "Говерли", що вже пробачте.
Постанова суду для "Волині" – мінус очки! "Карпати" – мінус очки! А "Говерлі" все сходить з рук. Нема грошей не йдіть грати у футбол. В Ужгороді вже давно нема команди. Четвертий сезон поспіль тут виступає "Динамо-2".
Тому потрібно приймати правильні рішення. Ось зараз клуб повинен віддати борг Трухіну. Де дисциплінарні санкції від УПЛ та ФФУ. Зняти з них 10 очок, аби вони зачухались.
А так вони і не виплачуватимуть борги. Їх ніхто не забов’язує в УПЛ!!!! З точки спортивної боротьби вони не страждають, а це означає, що можна і далі нахабно не платити і давати жалобні коментарі.
Ответить
+4
0
старий фан (Рівне)
Вибачте ужгородці, але таку Говерлу не жалко.
Ответить
+8
0
Счётчик шансов (Полтава)
[quote datetime=" 29.02.2016 13:27 " author="antagonist (Купянск)"] " Долги надо не закрывать, а отдавать." [/quote] )))))
Ответить
+2
0
antagonist (Купянск)
Долги надо не закрывать, а отдавать.
Ответить
+10
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...