Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Черноморец - Карпаты 1:0. Послематчевая пресс-конференция Олега Дулуба


Наставник "Карпат" пообщался с представителями СМИ

Черноморец - Карпаты 1:0. Послематчевая пресс-конференция Олега Дулуба


Главный тренер "Карпат" Олег Дулуб поделился впечатлением о матче с "Черноморцем".

- Игра была как весь весенний футбол - сплошная борьба и стандарты, в этом больше преуспели футболисты "Черноморца". Нам немножко не хватило везения. Имели три момента, надо было хотя бы один из них выжать. По боевитости, по самоотдаче никаких претензий к игрокам нет.

- Что помешало "Карпатам" в первые пятьдесят минут проявить атакующие действия?

- Вы знаете, сложно объяснить, потому что, когда движение начинается только с 50-й минуты, то, я думаю, это в большей степени связано с боязнью проиграть - первый матч. И, наверное, качество поля. На таком поле можно было только удлинять игру. В принципе за счет этого мы и создавали моменты. Мы удлинили передачи, начали выходить через фланги, имели моменты в концовке.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (15)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
FC.::.KL (Ukraine)
А Дячук-Ставицький його як месію презентував. Клоун непуганий. Два клоуна! Він думає що ми ведемося на його байки про психологію? Команда судячи з першого матчу після зборів грати тупо не хоче. Вважаю , що де взяли цього "диво"тренера туди і повертайте! Нормального тренера Карпатам !!!!
Ответить
0
0
v_chanas@wp.pl (Warszawa)
Все в нас є: і умови і стадіон, і віддані фанати... Немає тільки голови на плечах. Немає команди, немає керівництва, немає менеджменту, немає гри і немає тренера...
Ответить
0
0
Survivor (Одесса)
Не понимаю претензий львовян к тренеру. Он же всего несколько месяцев в клубе работает? Когда Григорчук возглавил Черноморец, мы вообще чудом из первой лиги вылезли. В Премьер-лиге на следующий сезон летели всем подряд. И только на третий год (!) работы стал проявляться какой-то результат. Исключения типа Раньери и Лестера бывают, конечно, но, как правило, в других лигах, с другими тренерами и подбором игроков. А в наших реалиях тренеру нужны годы, чтобы показать результата. Вы хотите всего и сразу? Но так не бывает.
Ответить
+1
0
Криміналіст (Львів)
ти в чомусь правий. але тут не той випадок. З приходом Дулуба команда вже восени з кожнем матчем почала грати гірше. Тепер він пройшов повноцінні збори, були які не які придбання. І що ми бачимо сьогодні? ?5 хв. ігрового часу Чорноморець возив нас мордою по газону. А він ще починає розказувати про якесь невезіння? Настрой команди з самого початку зіграти на 0-0. Як грати на атаку в команді ніхто не знає. Тобто реально іде регрес команди
Ответить
+1
0
Геродот (Винница)
Карпати могли б і відскочити, моменти були дійсно. Та й Чорноморець теж не дуже добре виглядав. Але справа не в цьому. Команда одною ногою в пердіві, а тренер дає такі кометарі, ніби вони вже у першу шістку попали. Жаль, якщо Карпати вилетять, хоча я і не болільник цієї команди. Вона завжди вирізнялась бойовитістю, могла піднести сюрприз будь-кому. Проблема ж звісно у менеджменті команди, за який, в першу чергу, несе відповідальність ППД. С таким складом, де купа захисників, ще й не дуже мастеровитих, старими за віком півзахисниками, та без жодного нормального нападника, розраховувати немає на що.
Ответить
+1
0
DOMENICO (Lviv)
100% погоджуюсь з шановним Кофуцієм.
Скільки це можна терпіти? ....
від легендарного клубу залишився тільки герб і назва....
Та все ок ! адже скоро в мережі з"являться нові проморолики від вівцекарпат - 2017 рік - не пропустіть - супердербі Львова: Винники - Карпати ))))
Ответить
+2
0
Конфуцій (Львів)
Якесь прокляття, чи що...
Після Кононова - суцільне розчарування, кожних вихідних один негатив, вже шість років.
Два місяці зборів, десяток переглянутих гравців, де вони всі і для чого взагалі вони приїжджали?
Захисників в команді на два склади, але немає жодного нападника. Як можна вирішувати серйозні завдання з Кльоцом, Завівйським і Філімоновим у центрі? Зате раз на два тижні на публіці з`являється ген.директор у светрі з Краківського базару і розповідає, який ми серйозний клуб. Задовбали.
Ответить
+6
0
vlotko (Броди)
Господін Дулуб, за ваших дій " пацієнт скоріше мертвий ніж живий " . Спуспіться з рівня білоруського чемпіонату в українську Прем'єр Лігу, якщо в передсезонний період перемогли Динамо Мінськ , то це аж ніяк не показує на високий рівень підготовки. Йовичевича в команду!!!
Ответить
+4
0
Криміналіст (Львів)
В мене одного відчуття, що Дулуб тримає нас усіх за дурнів?
Ответить
+5
0
oleksa_lv (Львів)
Ні
Ответить
+1
0
enginer (Киев)
поле в Одесі - просто п....ц!
Ответить
+5
-1
Ровный Гусь (Одесса)
поле одинаково для обеих команд
Ответить
+2
0
belogub@bk.ru
у карпат был классный тренер Йовичев а Дулуб одни разговоры - выведит карпат 1 лигу и чухнит
Ответить
+2
-1
oleksa_lv (Львів)
......По боевитости, по самоотдаче никаких претензий к игрокам нет.????
просто...пєсдєцЬ !!!!!!
Ответить
+4
0
belogub@bk.ru
в 1 лиге будет всё короче
Ответить
+1
-4


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...