Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Вместо Балакина - Арановский: комитет арбитров сделал VAR-замену на матч Динамо


Будут еще отмены голов?

Вместо Балакина - Арановский: комитет арбитров сделал VAR-замену на матч Динамо

Комитет арбитров УАФ обновил список назначений арбитров на матчи 20-го тура УПЛ.

В нем заменено арбитра, который будет работать с системой VAR во встрече "Днепр-1" - "Динамо" (состоится в субботу, 28 февраля, начало в 19:00).

К этому времени арбитром VAR на этот матч был указан Николай Балакин из Киевской области.

Читайте такжеМарлос: Иногда VAR разрушает проделанную тобой работу

А в новом списке назначений арбитром VAR уже указан Евгений Арановский из Киева.

В прошлом туре он был главным арбитром матча "Шахтер" - "Десна" (1:0). Тогда впервые в УПЛ в результате пересмотра VAR был отменен гол.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Трибуна

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (10)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Днепр по традиции сольет как обычно ,потому тут вар не нужен вообще
Ответить
+4
-8
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Как там в крыму, воду дали? :)
Ответить
0
-2
Evgenariys (Чернигов)
уже бы переименовали арановского в данецкого, и так все ясно
Ответить
+3
-6
avatar
Spokoyno (Киев)
Ну цей Ара... як "самий справедливий суд в мире" Радянський чи Печерський, як там у фільмі було одразу не пригадаю. Так повно справедливих рішень, утім "Если кто-то вдруг порой чесно жить не хочет!" То їм туди.
Ответить
+2
-3
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Набір букв і смайликів...
Ответить
+3
-3
avatar
Spokoyno (Киев)
Набір букв я бачу, а де ваші смайлики А тепер для осіб далекіх від сарказмів... Якщо ви читали / слухали пана ЄА то змогли відчути його деяку упередженість. І якщо буде схожа ситуація, то одному Шанованому клубу він надасть право пробити пенальті, бо фол хоч і формальний але БУВ, а іншому за формальний фол навіть не свисне. Ви ж розумієте "досвідчений арбітр" в разі необхідності може пересмикнути гру притримуючись Правил. Так у кінці минулого це частенько творилося на користь Динамо, але наразі інший фаворит. А ДК все пригадують "А попам'ятаєш, як ти мене ганяв?"
+2
-2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Ось тут вже більш конструктивно і менше смайликів))). На рахунок "досвідчений арбітр" може пнресмикнути гру в межах Правил повністю згідний, сам знаю як це робиться))). Але не треба гребти всіх під один гребінець, бо це вже дитячі образи. Гол у ворота ШД ,який потрібно було зараховувати, відмінив не Ара, а ВАР-асистент арбітра. Єдине , що можна закинути Арі, що він особисто не передивився епізод, але на те можливо були свої інструкції.
+1
-1
avatar
Spokoyno (Киев)
Тут ми трошечки розходимось... Для мене офсайд і голу НЕ БУЛО. Мені взагалі не подобається НЕ РІВНІСТЬ! Захисник, на якому краю не лежав він завжди АКТИВНИЙ, а от з нападниками можуть бути варіанти А наразі вони, ще таке накрутили, що при захисті ти повинен бачити всіх! Бо ненароком можеш допомогти гравцю суперника, що знаходиться в офсайді До того наразі придумали щось таке з рукою При захисті, ще намагаються зрозуміти чи була то свідома чи не свідома ГРА РУКОЮ, а в нападі дотик дорівнює грі Абсурд! А нормальні Правила повинні надавати ОДНАКОВІ права та можливості!
+1
-1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Який захисник лежав на краю? Ти про що? У Філіпова був офсайд до тих пір поки Коноплянка свідомо не зіграв в м'яч і не кіксанув. Це вже не офсайд!!!! І не треба мені доводити протилежне, бо я в цій кухні ВАРюся, перше ж рішення ВАРу і зразу помилкове, і зразу на користь ШД, хоча в останньому випадку я б не піднімав би гвалт. Просто так співпало.
0
-1
avatar
Spokoyno (Киев)
То я в принципі про сучасне визначення офсайду. Не про матч Десни з Шахтарем. Коли захисник лежить біля кутового, то він в грі і саме по ньому міряють лінію "офсайду", а коли декілька гравців в атаці забігли навіть до воротарського майданчика залишивши "далеко позаду останнього захисника", то є багато випадків коли вони "уникають офсайду" чи в грі не вважаються! Так недавно "останній" захисник ПСЖ не бачивши, хто вбігає за його спиною, намагався перехопити м'яч, але спромігся ледь до нього дотягнутися і "віддати пас" на нападника, що десь на метр був ближче до воріт. Ми з захисником обурились, а суддя зарахував. Тут звертають на те, що Коноплянка, як завжди, просто стояв, нікого не чіпав знов таки ПАСІВ. А здавалось би Правила для всіх повинні бути однакові.
0
-1

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...