Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Клуб УПЛ решил сняться с соревнований - СМИ


Инициатива "нового совладельца"

Клуб УПЛ решил сняться с соревнований - СМИ

"Карпаты" на этой неделе объявят о снятии с Украинской Премьер-лиги. Клуб имеет 5 млн долларов долгов, а потому не получит лицензию на следующий сезон УПЛ, сообщает ТаТоТаке.

Лицензирование заканчивается во вторник, 30 июня.

В течение трех последних недель совладелец "Карпат" Олег Смалийчук находится в Украине и пытается встретиться с другим совладельцем Игорем Коломойским, чтобы обсудить стратегию клуба. Также он хотел, чтобы Коломойский погасил 50% долгов - остальные 50% Смалийчук взял бы на себя и продолжил бы финансировать клуб.

Или же, если Коломойский откажет, Смалийчук готов был выкупить его долю в клубе, наверное, как рассрочка, ведь его доля стоит 25 млн долларов. По крайней мере он хотел говорить с Коломойским и предложил ему эти 2 варианта.

Однако Игорь Коломойский встречаться и разговаривать с Смалийчук не захотел.

Читайте такжеБывший вице-президент Карпат отрицает вероятность встречи совладельцев клуба

Смалийчук вынужден идти на такой шаг, потому что нет смысла тратить деньги на эти матчи, если команда все равно не получит лицензию на следующий сезон.

Сейчас у Олега Смалийчука есть вариант, при котором будет создан новый клуб "Карпаты", при этом может быть возможность, что он начнет выступать не в любительской лиге, а во Второй или сразу в Первой.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
ТаТоТаке

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (77)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Карпатий(Штати) (Чикаго)
В аматори, так в аматори :( Ще не таке проходили.
Ответить
0
0
Number13 (Мариуполь)
Это пример дебикам, которые орут за любые 16-18 клубов в УПЛ. Не важно какой уровень клуба, лишь бы количество соответствовало их странному понятию "развитие футбола".
Ответить
+1
-3
Запорізьке Торпедо (zp)
потвора калом-мойский уничтожил Днепр, Кривбасс, теперь вот и Карпаты
Ответить
+3
0
Карбид (Ник)
Плюс Нефтяник
Ответить
+2
0
avatar
hoy (Київ)
Плюс Арсенал
0
0
Dr. House (Подолье)
Дуже шкода Карпати...Хто б там би що не писав про історію, Карпати були флагманом західноукраїнського футболу. І після злиття із СКА такими і залишалися...Якось не віриться, що вони щезнуть. І не розумію львів'ян, які зловтішаються над втратою Карпат. Хіба погано, коли будуть одночасно і ФК Львів, Карпати і Рух? І будуть дійсно дербі і буде футбол. А так...
Ответить
+3
0
Bonus (Львів)
Теж сподівався на те, що три клуби зі Львова хоча б один сезон в УПЛ відіграли. А взагалі мрію про те, що колись у нас все таки буде як, скажімо в Іспанії, 20 клубів вишка, 22 - перша ліга.
Ответить
+3
0
androma (Вересневе)
Якщо Карпати зникнуть це буде ганьбою і для міської влади і для Садового.
Ответить
+5
-1
avatar
Wieniawski (Калуш)
Дровко, нагадую для тебе - фекал то добромиль. сРух то винники. І можеш хоч здохнути, але так буде завждиУ львові тільки одна команда - КАРПАТИ. Можеш клавіатуру протерти, всратися, пробігти 30 раз навколо землі, на всіх чатах 5000 повідомлень написати, але ти нічого з тим не зробиш, і ти це знаєш, тому і провокуєш, у тебе комплекс, мені тебе шкода.
Ответить
+5
-3
Lion Killer (Львів)
На рух вже ходить більше львів.ян ніж на Карпати.Професійний менджмент, робота з вболівальниками і через кілька років РУХ стане основним клубом Львова. Щоб ви там не розказували про ДОбромиль чи Винники.
Ответить
+2
-4
Запорізьке Торпедо (zp)
да-да, а через 5 лет выиграет ЛЧ)
+1
0
avatar
Drovko (Lviv)
ФК Львів починав з Діденком ще на Юності, що на вул. Болгарська 4 у Львові!!! Ще у 1992р. Не тобі мені розказувати історію мого клубу. А в Добромилі грав невеликий період часу, бо не було іншого варіанту зі стадіоном, але це не означає, що клуб став добромильським. І було це у 2006, коли прийшов Кіндзерський. Клуб завжди представляв і представлятиме лише Львів. І ти цього не зміниш. Стосовно Руху тепер. Команда починала свою історію дійсно у Винниках, але з минулого року представляє Львів, і ти теж цього не зміниш. Рух може вийти з наступного сезону в УПЛ і Львів знову представлятиме у вишці 2 команди, але жодна не буде Карпатами, тому ти так бісишся. Так що сам пробіжися, всрайся, протри клавіатуру чи що ти там ше писав, ти цього не зміниш. І ти це знаєш. Тому комплекс в тебе, а не в мене і це мені тебе шкода. Сходи до лікаря, перевір голову)
Ответить
+1
-2
avatar
DOMENICO (Lviv)
Смайлічук,перелогінся
Ответить
0
0
Sandra777 (Львів)
Заява до Зеленського чого ваш друг вбиває нашу любиму команду?ви вирішили згадати Львівські області що вони не голосували за Вас?для нас Карпати це як для вас 95 тільки помножити на 100 разів, якщо наші Карпати знищено буде роками вашого друга тоді не дивуйтеся що Львів проти вас бо особисто за рік ви нічого не зробили для нас даже гірше ви кордон закрили який годовав біля 300000 людей в наші області,ми вас нічого не просимо ми вимагаємо щоб ви виконували свої обов'язки і захищали інтереси нашого народу, ми будемо писати всім кому можна щоб наша Любима команда не зникла
Ответить
+3
-3
prockop4uck (Киев)
За кого голосовали, к тому и ползите ныть.
Ответить
+1
-6
Sandra777 (Львів)
Мови окопанта не розумію тому вчи Українську або ідь до раші
+5
-2
avatar
ascent (Луксор)
В Украине миллионы говорят на русском. Вы считаете себя высшей рассой? Не вам указывать на каком языке кому разговаривать и где жить. Вы расист!
+2
-5
Sandra777 (Львів)
у Львові починається акція "КОЛОМОЙСЬКА МОРДА ВІДВАЛИ ВІД КАРПАТ "
Ответить
+2
-1
Smooth da Hustler (Львів)
як би до нього не ставились, але дарувати 25млн ніхто не буде, от Ти подарував би?
Ответить
0
-3
Карпатий(Штати) (Чикаго)
Міжнародною нормою є, якшо той хто йде на банкрутство віддає 10-25 %. Інакше можна взагалі нічого не отримати
+1
0
Lion Killer (Львів)
Козловський десь з посмішкою потирає роки, бо через декілька років клуб опиниться в його руках. На добре це чи на гірше, подивимося. Гірше ніж з смалійчуком (димінським) не буде точно.
Ответить
+2
-1
avatar
Drovko (Lviv)
Для чого Козловському Карпати в 2 чи навіть 1 лізі, якщо його Рух вже однією ногою в УПЛ?
Ответить
+2
-5
Lion Killer (Львів)
Для того, щоб через декілька років перейменувати Ру х в Карпати, і заволодіти брендом, який легше розкрутити, і який знають в Україні і в Європі. Як доказ, можна пошукати інтерв.ю Козловського, де він не приховує, що хотів би заволодіти Карпатами
+1
-1
Smooth da Hustler (Львів)
Дровко тут як тут)))Було багато новин про фк, про нового тренера і. т. д, щось тебе там не видно було, а про Карпати щось написати це святе..))
Ответить
+2
-1
avatar
Drovko (Lviv)
Я пишу там, де цікаво мені. А тема цікава: не кожен день команда із УПЛ знімається зі змагань, навіть не догравши сезон. А те, що це Карпати ще цікавіше: як не як найпринциповіший суперник. На гілці Львова я теж пишу регулярно, коли є можливість. Так що свій сарказм засунь собі....ну ти зрозумів куди.
Ответить
0
-3
Smooth da Hustler (Львів)
По статистиці в тебе в рази більше повідомлень про Карпати, ніякого сарказму, факти.
+2
0
avatar
Drovko (Lviv)
Слухай, тільки не говори мені, що якби появилася аналогічна новина, що ФК Львів знімається із чемпіонату, бо немає грошей, фани КЛ нічого би там не написали....))))) І ще: фани Карпат не раз і не два кричали, що у Львові тільки одна команда має бути. І якби Рух не переїхав з Винник до Львова, то так би і було. Але ви не вгадали із командою.))))....отож не рий яму іншому....закон бумерангу...
+1
-3
Smooth da Hustler (Львів)
Особисто мені, головне щоб Карпати жили, і що, хто говорить, то таке. 1,2 ліга це не так важливо, в порівнянні з тим що робиться з керівництвом. А в тебе нічого нового, електрон, не ті карпати, ітд.
+1
0
avatar
Wieniawski (Калуш)
Хлопці, просто ігноруйте того Дровка, то дурне село. Йому тільки і хочеться провокувати людей. Він же дрочить на Фекал і сРух, прошмандовка провінційна .....
Ответить
+5
-3
avatar
Drovko (Lviv)
З чого ти взяв клоун, що я когось провокую? Я просто написав, як є. Якщо ти дрочиш, то не означає , що всі такі. Не суди по собі про всіх. А про Рух читати взагалі смішно. Поки існує Львів, я вболіваю за цю команду. Хоча Рух це команда із мого району....але не більше.
Ответить
+1
-5
Конфуцій (Львів)
Ну, нарешті. Клуб і команда в останні роки синхронно пробивали дно. В таких муках мова про емоції і результат йти не може. Такий футбол, і все що з ним пов'язано, реально нікому не потрібен.Якщо треба пройти через аматорів, нехай. Краще чесно грати і зростати, або не грати взагалі, ніж ця безкінечна ганьба.
Ответить
+5
0
Lion Killer (Львів)
Скоріше за все, 2-3 роки і Козловський стане власником клубу. Я про це вже говорив вже давно. І до того йде. Поки будуть такі он неадекватні Смалійчуки в менеджменті, нічого доброго чекати.
Ответить
+1
0
avatar
simargl (Чернигов)
Похоже он внебрачный сын суркиса или Остапа Бендера , "хозяин" Карпат... это ж надо придумать такую тему ,что б Беню попробовать развести на бабки. Да Беня клубов футбольных похоронил больше всех в мире !!!! ...
Ответить
+6
-1
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
А де господар Десни чеботарьов? Сьгодні - Карпати, а завтра хтось інший.
Ответить
+1
-3
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Пока это слухи,ждем официального подтверждения,но как известно-дыма без огня не бывает.От этих муток,афер и решал ничего хорошего не будет никогда
Ответить
+1
0
avatar
DOMENICO (Lviv)
Ну що тут сказати...До цього все планомірно і йшло. Останні справжні Карпати Львів,за які можна пишатися,були в часи Олега Кононова. Була справжня команда, прогресивний і професійний тренер, на матчі ходило по 20 тис. народу.Сам топив за ці Карпати ,і матчі з Галатасараєм і Дортмундом ніхто не викреслить з історії!Як і легендарні Карпати 70-х рр.! Несамовита підтримка і аура колишньої "Дружби" , а тепер "України".Юст,Кульчицький,Вайда,Габовда,Данилюк,Броварський,Юрчишин - ось Хто легенди!А не псевдокерманичі Смалійчук і Димінський. Хіба ж це не вони довели колись легендарний клуб до такого жалюгідного стану? Перетворили герб Карпат з левом на вівцю, зробили з клубу барахолку - купи-продай, тренерів сотні поміняли,недолугих "футболістів" з нетрів Анд,Амазонки чи п'ятих ліг Італії і Іспанії пачками возили туди-сюди...Може щось у Львові створили? Побудували дітям академію? Про результати поговоримо?Гаразд, останні місця ганебні 6-7 років. В Кубку,завжди принциповому,хлопці,від сіл усяких отримували добряче... Вдома по 0:5,0:6, 0:7 від Вересів і Десни ... Підіть і порозмовляйтез тим жеж Ігорем Кульчицьким , Габором Вайдою чи Олегом Лужним - що вони про ці "карпати" думають...
Ответить
+9
-1
alexfc (Киев)
Ну ось за класною командою Дніпро, тепер поховають ще один бренд Карпати. І все по ініціативі одного чоловіка. Поки клуби не будуть бізнес-проектами, а іграшками для когось, нажаль таке буде і далі.
Ответить
+7
-1
avatar
Drovko (Lviv)
Бренд Карпати похований в 1982р. А нинішні Карпати просто самозванці, які привласнили історію і здобутки славного колись клубу.
Ответить
+1
-8
Андрюха-71 (Львів)
невідомо що і як буде, але навіть якщо і знімуться, не розумію чому тішаться ті, які не бачуть, що всьому українському футболу приходить попа, кривбас, дніпро , пішли за чиєї вини? Чого і чому радуватися, що залишилось дві-три команди, а решта? Це вже не премєр ліга, а ліга комбайнерів і фермерів. Чому тут радуватись, що половина з них грають на чужих полях, бо в них поле ,хіба що для корів пастись. От цьому і тішитись? Нах. така ліга. Краще знятись і почати без того ж..а який валить весь футбол в Укараїні
Ответить
+2
-4
avatar
Drovko (Lviv)
Можна би було тобі повірити, якщо би ви не бажали розвалитися іншим. І не ставилися зневажливо до інших маленьких команд....до тої ж Десни....називаючи її селом. Виставляєте себе вище за інших...причому без всяких на те підстав. Бо здобутків у вашого клубу за останній період часу, ну так років 10 нуль!
Ответить
+4
-8
Forfend (Ivano-Frankivsk)
Давно пора вже було цей цирк завершити
Ответить
+6
-3
Dimoncho (Kharkov)
Коломойский - чистый уёб..к
Ответить
+7
-4
Карбид (Ник)
Рафинированный жи
Ответить
+3
-3
Technical
2,5 млн доларів для Коломойського - це як для кожного із нас з вами, читачів сайту, 2500 грн. Чи віддав би я, наприклад, 2500 грн для порятунку клубу, половина якого належить мені? Думаю, віддав би. І думаю, більшість читачів зробили б так саме.Висновок про Ігоря Валерійовича напрошується сам.
Ответить
+7
-1
avatar
Drovko (Lviv)
Мова не про 2.5млн, а про 25-30....відчуваєш різницю?
Ответить
+2
-6
Technical
Хм... так зверху ж чорним по білому пише, що борг Карпат - 5 млн доларів. Чи є ще якась інформація?
+1
0
Dandelion79
5 млн - це борг який необхідно зараз покрити а 25-30 млн - це загальна вартість частки Коломойського, щоб викупити
+3
0
avatar
Drovko (Lviv)
5 млн. це борги, які треба погасити прямо зараз, щоб клуб міг отримати атестат на наступний сезон. А 25-30 лямів це гроші, які Колома вклав колись у Карпати. І які схоче як мінімум повернути, щоб вийти хоча б в нуль.
Ответить
+3
-5
Sandra777 (Львів)
Ти пиши де про фекалів пишуть, а не там де про Карпати твоя думка нікому не цікава в тебе сонячний удар від роботи на полі
+4
-6
avatar
Drovko (Lviv)
Слухай Сколоздра...я пишу, де вважаю за потрібне і що вважаю за потрібне. Тема насправді цікава....Не кожен день клуб УПЛ знімається зі змагань, не догравши чемпіонат...Хто ти такий, щоби мені вказувати?) І з чого ти взяв що твоя думка комусь цікава, а моя ні? В тебе погано виходить здаватися розумнішим ніж ти є насправді. Тому припиняй бризкати слиною на монітор. А стосовно роботи в полі...я тобі вже відписав, не бачу сенсу повторюватися...
+3
-6
Sandra777 (Львів)
Фекали всі такі дурні чи ти один такий?купай город а не тут сиди
+1
-2
avatar
Drovko (Lviv)
Клуб самозванців і клоунів. А ще брехунів. Якщо це правда, а велика ймовірність, що правда....Пам'ятаю, як розпинався Яцишин, говорячи, що Карпати готові дограти сезон на будь-яких умовах. Будь-яким складом. Навіть дітьми. А тепер що виходить? Всі під них підлаштовувалися, йшли назустріч, а як прийшлося до діла, вони просто з'їхали. Некрасиво, м'яко кажучи. Але від цього клубу я нічого іншого і не чекав. "#1" у Львові....бренд....смішно ...вівці є вівці, правильно Смал сказав колись..Важко витримати такий щільний графік, практично живучи в автобусі. Але ФК Львів же якось тримається. І грає, як може. А тут з'їздили в сусідній Луцьк один раз і всралися....
Ответить
+6
-11
Sandra777 (Львів)
Пес до буди бігом
Ответить
+7
-8
avatar
Drovko (Lviv)
А що? Правда очі коле? Іди лісом, клоун, з вас вся Україна вже сміється, не ганьбіться ще більше....хоча куди вже більше...
+7
-5
Sandra777 (Львів)
Якщо ти такий фан фе фекала щого на виїзд в Луцьк не приїхав?.бо ти жлоб і сикса і тільки вмієш що тут Карпати комарити ,дивися на своє гамно які ю-19 в 11 на 10 немогли обіграти
+3
-4
avatar
Drovko (Lviv)
Я до Луцька не приїхав, бо не в Україні зараз. А щодо хто кого не зміг обіграти, це і до вас відноситься. Це ж ви наче # 1 у Львові, бренд міста)))) найсильніша команда Зх. України чи я щось плутаю?)))
+4
-6
Sandra777 (Львів)
Фекалістам тут не місце на вихід
+6
-5
Sandra777 (Львів)
Ти працюєш псом в пана в польщі тому сорі думка псів нам не цікава
+5
-4
Андрюха-71 (Львів)
бровко, не гавкай, твій феКал скоріше здохне, можеш в тому не сумніватись
Ответить
+4
-4
avatar
Drovko (Lviv)
Та ти і тобі подібні, вже який рік то говорите, шамани недороблені))). Отак і вернулося вам ...бумерангом. Є таке гарне укр. прислів'я: не рий яму іншому, бо сам у неї потрапиш.
+5
-6
Sandra777 (Львів)
Збирай ягоди в польщі добре а то пішки підеш до Львова
+5
-4
avatar
Drovko (Lviv)
Я не в Польщі і працюю по контракту і по спеціальності, а не збираю ягоди. Фантазуй собі далі... І привіт жабі....яка тебе давить)))
+4
-6
FC SD CLUB (Кривой Рог)
Неужели в аматоры пойдут?
Ответить
+3
-2
avatar
Serega1111 (Киев)
Клоуны. Какая Первая/Вторая лига? В аматоры нафиг, пока не появятся в клубе серьезные люди
Ответить
+8
-4
Sandra777 (Львів)
Кловунам вчора три палки закинула команда яка че кілька років тому грала в 2 лізі
Ответить
+9
-2
avatar
Serega1111 (Киев)
Не буду возражать), но то были другие кловуны...
+5
-3
alex.belogubko (одесса)
вот вам и Смалийчук угробит Карпаты --хорошо что не выбрали в президенты УПЛ угробил бы весь футбол а начнёте вы с любителей дорога будет длинная
Ответить
+10
0
avatar
Инспектор ( )
Дорогу еще пройти надо
Ответить
+4
0
Sandra777 (Львів)
Коломойська морда звали з Карпат а то ми тобі покажемо Львівській дух і поїдеш дальше на родину як при Порошенку ,
Ответить
+6
-4
avatar
Drovko (Lviv)
Який львівський дух? В кого? В овець? Один раз з'їздили в Луцьк і вже всралися?....І щоб не повторюватися, прочитай мій коментар вище
Ответить
+3
-11
Sandra777 (Львів)
Фекал дурний ти дивсь щоб твій фе фекал на наступний сезон заявився
+6
-5
avatar
Drovko (Lviv)
Причому тут наступний сезон, телепню? Ти, що зовсім тупий? Ну, припустимо не заявиться і що? Такі українські реалії. Скільки клубів зникло за 10 останніх років через фінансові негаразди?....А тут мова йде про те, що ваш недоклуб говорить одне, а робить зовсім інше....якщо вже зовсім просто по народному...то балаболи. Бо заявляють, одне, а як приходиться до діла, тупо з'їзджають. Так дійшло чи ще раз повторити?? Немає грошей, то скажіть прямо....так і так, нічим утримувати клуб, тому ми знімаємося чемпіонату. Все питань ніяких не буде. А тут отой цирк....ми готові, на будь-яких умовах ...навіть дітьми....підіть нам назустріч, зрозумійте ситуацію....ну пішли, зрозуміли і що? А Карпати тупо з'їхали. Клоуни. І це ще м'яко кажучи....
+3
-9
Fritz (Кузнецовск)
Наконец то! Хоть следующий чемпионат будет без клоунов!
Ответить
+7
-4
avatar
Инспектор ( )
Дыминский через Смайличука
Ответить
+3
0
Liverpool 333 (Кировоград )
Такие махинации Смалийчука, стать совладелецем Карпат чтобы потом его снять с чемпионата, а до этого он не знал сколько долгов в клубе мутить что-то этот гоблин.
Ответить
+10
0
avatar
xo66it (Оболонский Рейх)
2020 інколи здається вже не таким поганим роком
Ответить
+4
-1
Technical
Насправді, жахливий рік...
Ответить
+3
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...