Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Вторая лига. Смалийчук сообщил о планах Карпат


Выйти в УПЛ за 2 года

Вторая лига. Смалийчук сообщил о планах Карпат

На встрече с родителями учеников академии "Карпат" совладелец клуба Олег Смалийчук сообщил о планах на будущее после снятия главной команды из УПЛ.

"Зелено-белые" собираются на следующий сезон заявиться во Вторую лигу, тренировать команду будет Роман Гнатив, сообщает SportArena.

По планам, через два сезона "Карпаты" должны вернуться в УПЛ.

Читайте такжеЕгор Назарина: Пока я был в Карпатах - новый президент приезжал на базу лишь раз

Телеграмм канал болельщиков "Карпат" замечает, что клуб будет базироваться во Львове, юридически не будет принадлежать ни Коломойскому, ни Диминскому.

Смалийчук хочет, чтобы президента в "Карпатах" выбирал совет директоров. Он готов податью свою кандидатур на 5-летний срок.

Также совладелец "Карпат" пообещал, что в составе клуба останется и академия.

Напомним, что после двух неявок на матчи "Карпаты" были сняты с чемпионата в УПЛ.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
sportarena

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (26)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
аалекс ( Крым)
Все ясно. Жаль Карпаты, но такого клуба больше нет.
Ответить
0
0
avatar
Инспектор ( )
Странно, с каких это пор Смайличуки решают в какой Лиге им выступать, а не Федерация
Ответить
+2
-1
avatar
Drovko (Lviv)
1. Щоб заявитисч в 2 лігу, треба отримати атестат. Щоби отримати атестат, треба віддати борги. Про це чомусь ні слова. І якщо борги віддати, то чому 2 ліга, а не 1? Далі....2. І що значить клуб юридично не належить Коломі і Диму? З Димом припустимо ясно, а пейсатий, що отак просто подарує свою частку? 3. Якщо юридично буде новий клуб, це будуть не Карпати вже, хоча ..справжніх Карпат немає давно. З 1982р.
Ответить
+2
-3
III (Lviv) (Львів)
Деб.л, спеціально для тебе УЄФА визначило критерії футбольного наступництва. Їх сім, достатньо трьох, щоби клуб вважалася наступником - кольори, герб, офіційне визнання року заснування достатньо. Ти хворе створі.ня.
Ответить
+2
-3
avatar
Drovko (Lviv)
Ти сам дебіл...або хворий. Ти читати уважно навчися. 1. Я про футбольне наступництво навіть слова не сказав.Якщо Смал перейменує якось Карпати на кшалт Дніпра 1, це буде не та команда. 2.І про борги, які треба погасити,щоб отримати атестат навіть на 2 лігу. 3. Спражні Карпати припинили існування в 1982. І саме вони виграли кубок в 1969. А у 1989 на Електроні була створена нова команда, яка просто привласнила собі назву, історію і здобутки тих спрважніх Карпат. 4.Якщо вже ти заговорив про наступництво, критерії УЄФА, то зрозумій дурню: правонаступництво не звільняє від боргів і щоб отримати атестат, їх все одно треба сплатити.
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
И каким образом он хочет отнять долю у Бени )))????... фантазер наивный....
Ответить
+2
-1
III (Lviv) (Львів)
Мене дивують інтернетзадроти, які зневажливо ставляться до людини, що зуміла з низів пробитися в такий закритий агентський бізнес. Не треба недооцінювати лисого. Він прекрасно розуміє, що будь-які ск чи 1963 не мають перспектив у Львові. Непорозуміння між Димом і пейсатим полягали у тому, що пейсатому впарили 50% ТзОВПФК Карпати на балансі якого нічого немає - ні інтелектуальних ні майнових прав: ні герба, ні бази, ні школи, ні назви, а тільки контракти з футболістами. Тому все в нас буде. Ми Карпати, ви гав.о.
Ответить
+3
-3
avatar
Drovko (Lviv)
тоді в чому проблема? Якщо все так, як ти кажеш, тоді чому керівництво Карпат вже який рік пробує домовитися з Коломою? І сам Смал теж намагався, аж зі шкіри ліз? Я не думаю, що пейсатий такий ідіот і вклав 20-30 лямів не розуміючи у що)) Так що інтернетзадрот схоже ти. Час на тебе тратити не бачу більше сенсу.
Ответить
+1
0
yunguvnor (м. Чернігів)
Згоден. Ба більше, Смайл є першим президентом українського клубу (саме президентом, не спортдиром, як Оганісян в Зорі), який в нульових умовах почав давати результат у вигляді продажів Карраскаля, за якого збирається судитися з Рівером. Ми Карпати, ви гавно (с)
Ответить
0
0
Фк Гарт (Львів)
Друга ліга на стадіоні "Україна"?
Ответить
+3
0
danor75 (Львів)
Не варто звертати увагу на брєдні тої лисої салюпи. Карпати померли і крапка.
Ответить
+6
-2
avatar
Инспектор ( )
Проторенной дорожкой СК-1, 1925...
Ответить
+5
-1
Liverpool 333 (Кировоград )
А как же борг в 5 млн долларов?
Ответить
+4
-2
Директор холдинга (Ясный)
Он его прощает.
Ответить
+4
-1
alex.belogubko (одесса)
сначало угробил Карпаты а теперь хватает нагласти врать --не верти ему кто там будет играть пацаны 17-19 лет и какая 2 лига в аматоры
Ответить
+6
-3
avatar
Aleksey Dinamo (Николаев)
Ну хорошо хоть так и клуб будет жить.
Ответить
+2
0
Lion Killer (Львів)
От дивишся часом на людину, а бачиш гниду. Саме той випадок. Від 1го дня його призначення було відомо, що клуб цей неадекват розвалить.
Ответить
+7
-2
Фк Гарт (Львів)
Млось на увазі 2 ліга області
Ответить
+11
-3
avatar
Микко82 (Херсон)
Яка друга ліга? Аматори або псевдо Карпати-1963.
Ответить
+6
-4
avatar
Nelviv`yanyn (На жаль)
Т.е. Те Карпаты, у которых 50% прав у пи*араса(бени) - это настоящие Карпаты?
Ответить
+2
-1
avatar
Микко82 (Херсон)
Так. Справжні Карпати з боргами і емблемою залишаються у Коломойши, те що зараз створює Смалійчук це навіть не підробка. Це буде якийсь там Галич чи Бурштин загорнутий в обгортку із назвою наближеною до "карпати". Це вже не мені, а львівянам вирішувати за кого вболівати. Чи за новий ФК Львів, чи новий Рух, чи нові (ще раз підкреслю НОВІ) Карпати. Бо бачу Смалійчук навішає зараз лапші і всі (може не всі) повірять, що його Карпати найсправжніші. P.S. Хоча деякі "фахівці" кажуть, що навіть Карпати Коломи-Димінського це не ті Карпати, які 1969 брали кубок СССР.
+3
-2
avatar
Nelviv`yanyn (На жаль)
Ааа, я понял. Настоящие вещи, абстракции, понятия, клубы, бренды могут быть только у олигархов, точно. Узнаю хохольский менталитет. "Прийде пан ... і він все зробить"
Ответить
0
-8
avatar
simargl (Чернигов)
Есть юридическое лицо. Не важно в какой форме собственности. У него права на название , на флаг, на эмблему, на контракты , на историю и на долги. Создать клуб сегодня с нуля и сказать, что он настоящий, с историей, кубком и т.д. и никому ничего не должен, чистой воды развод.
+1
-1
госпітальєр (львів)
щоб заявитися,треба 5 млн євро боргів заплатити,а то розігнався,за 2 роки в упл,а за 3- у відкритий космос ?,фантазер
Ответить
+11
-5
alex.belogubko (одесса)
какая 2 лига в аматоры--всё начинать с 0
Ответить
+13
-5
avatar
Nelviv`yanyn (На жаль)
чемпионат района
Ответить
+6
-4


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...