Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Маркевич: Блохин – гордость нации, Суркис – никто


Суркис вспомнил две измены - СДПУ (о) и сборной

Маркевич: Блохин – гордость нации, Суркис – никто

Накануне в интервью на телевидении президент "Динамо" Игорь Суркис отреагировал на критику со стороны Олега Блохина по поводу назначения румына Мирчи Луческу главным тренером "бело-синих.

Суркис вспомнил, что увлекался игрой "Динамо" с Блохиным в составе, выпрашивал деньги у родителей, чтобы попасть на матчи киевлян. Выделил президент "Динамо" и коммунистическое прошлое Олега Блохина.

Он занимался ЦК Компартии Украины. Лично Щербицкий [первый секретарь Компартии УССР] опекал его.

Читайте такжеБлохин: Луческу опустил Лобановского ниже планки. Это плевок в душу

Вот мне всегда говорили, что я назначаю "динамовские сердца". Блохин - это "динамовское сердце" или нет? Мне самое главное понять реакцию людей. Ему же был предоставлен шанс! При приобретении футболистов на 70 млн евро в одно трансферное окно команда заняла четвёртое место. А он после этого пришел ко мне за компенсацией! И я ему ее выплатил. Надо просто совесть иметь!

Почему он об этом не говорит? Даже большом Блохину, если он мне послал вызов, я хотел бы ответить. Не обижать его, не умалять его заслуг перед украинским футболом. Ни в коем случае. Но хотел бы напомнить ему, что для того, чтобы занять пост тренера национальной команды своего времени, он тоже перешел из Коммунистической партии в СДПУ(о). Значит, он по дороге тоже кого-то предал.

Второе. Он работал тренером сборной, но он ее бросил через 2 минуты после нашего с ним разговора. Я тогда был в цейтноте, мне нужен был тренер после освобождения Юрия Семина. Обратился к Олегу Владимировичу. Он думал ровно минуту. Он не пошел в Федерацию футбола, а побежал! Разорвал контракт и перешел в "Динамо". А сейчас УАФ "верно служит".

Глава комитета национальных сборных УАФ Мирон Маркевич отреагировал на слова Игоря Суркиса.

Суркису надо посмотреть на себя со стороны. Блохин - это гордость нации, а кто такие Суркисы? Не понимаю.

Не имеет он никакого ни морального, ни физического права такое говорить. Блохин - гордость нации, Суркис - никто.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Апостроф

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (65)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Наш (Одесса)
Суркис сейчас владелец клуба, а Блохин всего лишь твой подельник по дерибану денег УАФ ;)
Ответить
0
0
alex69 (Париж)
"Блохин - гордость нации, а Суркис - никто"...А ты кто??? Блохин может и гордость, только не нации, а футбола, а как человек он *уйло, Суркис -пока владелец клуба, а вот ты вообще никто...
Ответить
0
-1
bombard (Харьков)
Блохин гордость, а Маркевич - человек так себе: предал погибающий Металлист, побежав за большим баблом к заклятым друзьям харьковских фанов... В общем, помолчал бы.
Ответить
0
-1
ShtanGa (Славське)
Яка гордість нації, ото насмішив.,крім бити лівою ногою і бути бігунком для нації треба ще щось корисного робити. Нехай подивиться на голосування комуніста у ВР
Ответить
+2
-2
aleksandrdre (Краматорск)
сурок полный идиот- рассказывает сам о том что ДНО тренировать приглашает предателей)))
Ответить
0
-1
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Форумчани, пояснІть свою ПОЗИЦІЮ!!! (ЯКЩО ВОНА У ВАС ЗВІСНО Є ТАКА, а не так ДВАЙ ЛАЙНО ЛИТИ НА ДІДА, ти диви 700 штук отримує, от куркуль... У чому причина такої ненависті - він узагалі то наскільки я розумію на футбольній пенсії (на відміну від вашого луческу 75 - БАБА ЯГОДКА ОПЯТЬ) 1) ви його "поносите" через оприлюднені зарплати в УАФ (згоден 700 тисяч -це щось космос, АЛЕ ВІН ЄДИНИЙ ТАМ ОТРИМУЄ ТАКІ ГРОШІ!?) 2)чи ви накинулися, бо він нікудишній тренер без титулів у кар'єрі (що вже само собою є не зовсім правдою)!? Чекаю розлогих відповідей, виключно з 2-х тез, що збігається повністю зі текстом статті вище.
Ответить
+2
-1
Dr. House (Подолье)
Це досягнення, але на жаль це трофей...
Ответить
+1
-1
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
а фінал ЛЄ 2015 (у нас що щороку ДК чи шахта виходять у фінали чи 1/2, навіть 1/4 єврокубків!??
Ответить
+2
-3
Dr. House (Подолье)
Це досягнення, але не трофей. На жаль.
Ответить
+1
-1
Ol-g (Одесса)
Барсе бы подошёл по стилю.
Ответить
+1
-1
ShtanGa (Славське)
Щодо Суркісів-так, щодо Блохіна - НІ
Ответить
0
-3
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
останній абзац статті, слова суркіса про втечу блохіна зі збірної у ДК це для тебе якщо ти не читав статтю повністю (або пропустив повз) повторюсь МАРКЕВИЧ - не блохін, їхні відставки зовсім різного змісту - у Богдановича вибір був невеликий і не з його волі, блохін (суркіс ось в статті вчергове підтвердив) "ЛОМАНУВСЯ" ЗА ГРОШВОЮ, збірна, ВІН ДУМАВ ПРО ЗБІРНУ У ТОЙ МОМЕНТ, ВАШ ФАРТОВИЙ ГЕРОЙ!!???
Ответить
+1
-1
Dr. House (Подолье)
Досягнення Блохіна як футболіста відомі всім. Як тренера - це перше місце у відборі до ЧС і вихід у чвертьфінал ЧС. Дійсно немало. Мінусів в тренерській клубній кар'єрі набагато більше. І те, що він кинув збірну України і перейшов в ДК , яке зганьбив, і його "політична кар'єра"- це ганьба. Але... Маркевич. Дідові під 70. 700 штук гривень отримує зараз. За що? Як тренера також кинув збірну, здавши її Калітвінцеву( знов клубний футбол переміг). Зліпив чудовий Металіст, вивів гинучий Дніпро у фінал ЛЄ. Але трофеїв немає. Зараз перетворився у сварливого діда за гроші. То хто кращий? Видатний гравець і людина ,яка вивела збірну в чвертьфінал ЧС паралельно будучи політичною проституткою, чи гарний тренер без трофеїв, який має тверду проукраїнську позицію, але на старості отримуючи баснословну зарплатню ні защо і прописуючи свого сина в тренера аби куди?
Ответить
+4
-1
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Dr. House (Подолье) - "Як тренера також кинув збірну, здавши її Калітвінцеву( знов клубний футбол переміг)" ти не правий тут, не вигадуй того, чого не було, Маркевич - найкращий тренер збірної України за літо 2010 року (травень-вересень) 4 офіц. матчі - жодної поразки, а блохін де...? та найбільш сумне, що ти наїхав на тренера (який на той момент був вже клубним, Маркевич з самого початку мав поєднувати клуб і збірну, Ярославський, не збиравсязалишати Металіст без тренера (Маркевича), а СОЛЬ ТО В ЧЕМ!!! ахметов і суркіси також змусили (довели ситуацію до крайнощів) Маркевича залишити збірну на старті - порівняння з блохіним ЗОВСІМ НЕДОРЕЧНЕ!!!
Ответить
+1
-4
Dr. House (Подолье)
Соль- в Динамо. І що з цих чотирьох товариських матчів збірної при Маркевичі? Ніхто його не змушував покинути збірну. Він показав свій характер. При чому недоречно. Пішов на більші бабктг. Зараз , враховуючи його зарплатню нізащо а УАФ це зрозуміло. Маркевич гарний тренер , але баблолюбимий. Блохін до речі також. Вони обоє рябоє. Я сподіваюсь, що наступним тренером збірної буде Ребров, а Шева піде відроджувати піся Євро славетний Мілан, і йому це вдасться.
+2
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Повторюю, я пам'ятаю події, які "предшествовали" відставці Маркевича (я б сказав ЗВІЛЬНЕННЮ, але правду, у нас завжди звикли замовчувати і більш того "искажать"!) Маркевича, окрім харківської групи у ФФу ніхто не хотів бачити у керма - донецькі (вперше мабуть за весь час) з ахметовим знайшли спільне з київською (суркіси), а дніпропетровська (коломойського) зайняла нейтральну позицію (що ж очікувати від єврея)...минуло то скільки вже років, але боляче згадувати ті події, за 10 років ФФУ - УАФ (вивіска змінюється - "начинка" та ж сама, ба навіть дедалі гірша...
Ответить
0
-1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Маркевич -гарна коштовна вивіска, яка не підтверджена досягненнями. Ні одного трофею.
+3
-1
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Dr. House (Подолье)так ти на нього зуб маєш, через ті 700 тисяч оприлюднених нещодавно... а той костюченко, який функціонер у футболі, як довбаний палкін у кротів - у футболі повний 0, зате космічну зарплату, ИЗВОЛЬТЕ ДАВАТЬ РЕГУЛЯРНО!!!
Ответить
0
0
Dr. House (Подолье)
Ніякого зубу. Тільки факти. Нуль трофеїв, розведення срачу в федерації , баснословна зарплатня не зрозуміло защо, проштовхування свого сина і зависть іншим. Що неправда?
0
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Хлопці, ви що на приколі!? Він що мав виграти КУЄФА/ЛЧ, щоб ви на нього лайно тут не виливали!?? у нього є у доробку БРОНЗА З КАРПАТАМИ 1998, та 7 БРОНЗ (6 З ЯКИХ ПОСПІЛЬ) З МЕТАЛІСТОМ, також СРІБЛО 2013! Якщо для вас, срібні/бронзові медалі не є трофеї (як у цивілізованому світі), тоді про що мова
Ответить
+1
-3
Dr. House (Подолье)
Це не трофеї. Це гарні результати. Але ні одного чемпіонства, ні одного Кубку... На жаль...А в цивілізованому світі якраз срібні/ бронзові нагороди нічого не означають. Спитайте Гасперіні з двома бронзами Таланти. Результат чудовий, але не трофеї. Або Саррі, який вперше добув чемпіонство в кар'єрі з Юве і увійшов до тренерів- тріумфаторів ( правда в нього ще є ЛЄ з Челсі). А все інше то до лукавого...)))
+2
-1
avatar
Antolog (Одесса)
В цивілізованому світі, як ти виразився, ніхто не вважає трофеями бронзу й срібло...) Ти маєш свою думку, що Маркевич це ЛЕГЕНДА українського футболу, ок, май таку думку, це твоє право, але тобі не лише я відповів, що легенда без здобутків в тому де він легенда - це апріорі сміх тай годі... Так, він хороший тренер, але є успішніші тренери, які навіть не з таким складом брали кубок України... А хтось навіть умудрився в Шахтаря чемпіонство забрати пару раз, маючи мяко кажучи склад слабіший, навіть як був у Маркевича при бронзі й сріблі в Металісті... Ось про що мова... Те, що люди бісяться ради грошей, то це не лише вони тут так роблять... Вони вього лише люди зі своїми слабостями, в тому числі й до хороших статків... Не приємно інше, що ми тут вибераємо сторону із кількох зол, яке одне одного достойне, в плохому розумінні, а це вже не правильно... Вболіваємо сьогодні за українську команду в ЛЄ...
+1
-1
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
За 700 000 на місяць він і не на таке згоден. Та то таке.
Ответить
+12
-2
avatar
DynamoKiyv (Київ)
Был хорошим тренером, а стал шавкой (и ни в коем случае не дешевой).
Ответить
+12
-3
avatar
usovvictor (Kharkov)
,..как футболист - Блохин в свое время легенда. Но как тренер с командным стилем полностью провалился, ...если верить Маркевичу (если верить), то отказ от сборной за "кусок" вообще ни в какие рамки не влазит. Ну а по Маркевичу высказывался ранее (еще даже в то время, когда он руководил Металлистом), ...имея просто золотые условия (даже при тех препонах), он просто обязан довести (даже обыграть ситуацию со светом в игре с Днепром) довести команду до логического конца. Там ведь были "неожиданные" и проигранные матчи, которых не должно быть по силе того Металлиста. Оба очень "ярко" себя "проявили" в житейской ситуации "за кусок" хлеба, какая там Украина, только "своя рубашка". И вот когда только возьмут за заднее место, начинается извините полный "срач", со всем грязным бельем. Вот такие у нас "лорды" от футбола, менталитет не изменишь...
Ответить
+1
-1
ShtanGa (Славське)
І як депутат. Нікуда
Ответить
0
0
ShtanGa (Славське)
І як депутат ганьба
Ответить
0
0
GRaFkiyv (Фриско)
Подбор футболистов - єто как подбор домашнего кинотеатра : можно за раз купить компектом вс', а можно каждій год докупать более качественніе компоненті и избавлятся от старіх.Вместо одной радости от покупки, каждій год радость и качество.
Ответить
0
0
avatar
Микко82 (Херсон)
А Суркіс ніби прав..
Ответить
+9
-1
болельщик_футбола (Донецк)
как бы ни было, а говорить, что суркис никто - несерьезно...
Ответить
+13
-3
avatar
armik (Киев)
Ну да. Бандюган с троещинского рынка, а не никто.
Ответить
+3
-12
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
В усякому він не підривав свого подільника разом з охоронцями на стадіоні.
+11
-1
avatar
armik (Киев)
Ну, он поступил гуманнее.Президент Динамо Островский был убит снайпером, нанятым срулями.
+3
-7
kampodua (Київ)
Просто вчора їхні зарплати в УАФ оприлюднили, от їм і треба якоюсь інформацією відволікти від цього увагу громадськості.
Ответить
+8
-3
avatar
DynamoKiyv (Київ)
Треба все відпрацьовувати
Ответить
+5
-1
Saturn (Киев)
Точно, особенно Костюченку
Ответить
+3
0
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
З фальшивим дипломом.
+4
0
viajador (ФК Потіївка)
Остерігся би називати Блохіна гордістю нації - ватник ще той. Засідав у ВР у фракції комуністів, хам до журналістів, проросійський тип характеру.
Ответить
+15
-8
KDK2020 (Киев)
Ну що ж ви так! Це Блохін врятував Динамо на початку 1990-х від зникнення! Це він всіх ці роки утримував клуб із своєї зарплатні в асоціації! А тепер залишилося віддати клуб прекрасній державній системі, талановитим міським збирачам податків - й ви рванете! Рванете зі старта в кар'єр. Складається враження, що вам чим гірше тим краще. Це вдуматись! На повному "патріотично"-"антисіоністському" серйозі пропонувати віддати клуб місту. Ау, сови, ви дебіли?
Ответить
+7
-5
bai22022 (дрогобич)
дебільні переклади
Ответить
+1
0
androma (Вересневе)
Блохин покритиковал Суркиса. Суркис отреагировал на критику Блохина. Маркевич отреагировал на слова Суркиса. Кто отреагирует на реагирование Маркевича ? Или идиоты закончились ?
Ответить
+5
-5
bai22022 (дрогобич)
не знаю що зробили з текстом дуже багато перекручень
Ответить
0
0
bai22022 (дрогобич)
Маркевич среколиз,Лиже сраку Паведку що б не викинули з великого трепера всіх команд і ні за що отримувати шалені гроші.Нехай сопе в дві дірки і не пхає свого носа куди не слід.він дійсно ніхто.8 років доїв Ярославського , загробив Дніпро яке зробив Рамос , і багато ще чого.Нехай косультує сина ,що б не знищив Маріуполь .так як всі команди які тренував
Ответить
+6
-9
Запорізьке Торпедо (zp)
Блохин - безусловно, легенда нашего футбола. А Богданычу надо вернуться, наконец-то, на тренерскую работу и перестать влезать во все эти гов..отерки
Ответить
+10
-2
avatar
Antolog (Одесса)
Блохін гордість не лише України як гравець, а й всього світового футболу!
Ответить
+8
-8
Alex.696 (Немирів)
Як гравець, а як трегер Динамо - повне дно.
Ответить
+16
-5
ShtanGa (Славське)
Футболу так чи але не нації, як сказано
Ответить
0
0
avatar
Полiccя (Житомир)
Суркиса боготворят дурачки либо фаны кротов. Первые реально верят , что без сурков не будет Динамо , а вторые просто радуются бездарному руководству их главного конкурента.
Ответить
+7
-8
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
абсолютно вірно, наче у сер. 90-х рр ДК без Суркісів прям аж загиналося... вважаю, якщо ДК стане комунальним клубом, нічого страшного з ним станеться ( для особливо упоротих/кротів = ФК точно не припинить існування, але буде стабільність)
Ответить
+5
-9
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
тому моя позиція наступна: Мирон Маркевич - ЛЕГЕНДА українського футболу (роки з Металістом, фінал ЛЄ з Дніпром - це клас фахівця, який кує суперкоманди з нічого), його позицію щодо слів суркіса швидше підтримаю, бо суркіс це "ничтожество" корупційне лайно паразитуюче в Україні... щодо блохіна я вже висловився
Ответить
+8
-11
avatar
Antolog (Одесса)
Маркевич - ЛЕГЕНДА! Назви мені що він виграв як тренер, раз ти кажеш про його тренерський неймовірний талантище, щоб бути кращим за того ж Реброва або інших?) Він не виграв жодного турніру в якому брали участь його команди, жодного! Так, тандем Ярославський/Маркевич подарували Україні добротну команду Металіст, але за успіхом стояла ціла команда спеціалістів. По Дніпру, так, дійшли до фіналу, але це не Ліга Чемпіонів і не лише робота видатного тренера Маркевича, а в першу чергу іспанських спеціалістів, а також самих гравців... хОча так, мав змогу вписати своє імя в історію, але не вписав, мабуть тому що не достойний цього, про це ви не подумали... ЛЕГЕНДА...) це легенда для Вінників, тут не поспориш...
Ответить
+12
-7
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
назви мені окрім цього ж срібного сезону 2014 Металіста (вперше у ЛЧ) ще хоч одну команду за усі роки укр. футболу, якій б вдалося потіснити з 2-го (про чемпіонство - це узагалі, відділ фантастики далі) лігочемпіонівського місця когось з пари Динамо-Шахтар (ах, мало не забув, Таврія - чемпіон першого чемпіонату України, але це давно й неправда було, то футболом важко було назвати.. А ще хто!???
+2
-5
avatar
Antolog (Одесса)
))) З твої позиції виходить, що друге місце в ЧУ дає право вважати тренера ЛЕГЕНДОЮ українського футболу??? А чому не Блохін для приклада, який зі збірною увійшов в вісімку найкращих збірних світу, він мав не такий рівний склад футболістів на рівні з суперниками? Той Металіст мав бути взагалі першим... Так ти мені так і не відповів, як людина без жодного тренерського здобутка, ні одна його команда не виграла жодного турніру в тебе вважається ЛЕГЕНДОЮ, а той же Ребров або Блохін ні...)
+6
-2
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Ребров - можливо, але тренуючи ДК не ставати чемпіоном в УПЛ я не знаю ким це треба бути (блохіним), а те що Металіст не виграв жодного Кубку України - частково можу погодитися, а щодо титулів чемпіонів УПЛ - категорично ні, повторюсь, сам факт того, що Маркевич прорвався зі своїм Металістом до ЛЧ - це вже здобуток+ для тебе, який усе бачить крізь призму одних титулів = Металіст Маркевича (після одного сезону у вишці, починаючи з 2-го сезону (2006-2007, здається) 6 разів поспіль (до срібла 2013) і у 2014 ще раз брав бронзу УПЛ (так, я пам'ятаю, що Металіст позбавили бронзи 2007-2008 через той "договорняк" з Карпатами, але більш таких прикладів у нас немає (ДК і шахта звісно не приклади, мова йде про решту команд України за весь час?)
+1
-5
avatar
DynamoKiyv (Київ)
Alex7Chapman, тренер, який не виграв ні одного титулу - апріорі не може бути легендою
+4
-1
vgolovan (полтава)
старый пердун маркевич вообще ум потерял и рамсы попутал скоро от кормушки прогонят
Ответить
+6
-13
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Пердун, гибанув назад на своє сідало проплачена шавка буде підгавкувати!
Ответить
+4
-5
aleks68
су.кису за бесплатно лижешь?очень нравятся братья?довели дЫнамо до ручки теперь стали правдолюбами
Ответить
+3
-5
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Я відчуваю повну антипатію до блохіна (після того "славетного 4 місця" з новачками за 70 млн баксів), але наскільки я розумію цю статтю - тут вибір між блохіним та суркісом
Ответить
+8
-2
avatar
simargl (Чернигов)
В футболе как игрок да , а как человек ... тут они скорее всего друг от друга не далеко ушли. Равно как и Маркевич . Достали уже своими дрязгами. Игра рассудит.
Ответить
+12
-1
vgolovan (полтава)
это я про блохина
Ответить
+3
-4
vgolovan (полтава)
что человек просто муд-к невзирая на все его заслуги
Ответить
+5
-7
avatar
genpet (Николаев)
Чего ты делаешь здесь паршивая букашка, если обзываешь великого Блохина. Своими рекордами и достижениями Олег прославил СССР, Украину, его любят и уважают миллионы во всем мире. А ты кто такой, чтоб тут умничать.
Ответить
+7
-6
vgolovan (полтава)
ты просто дурак
+4
-4
vgolovan (полтава)
такое бывает
Ответить
+3
-4


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...