Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Подогрев не работает. Домашние матчи УПЛ в феврале-марте Десна будет играть в Киеве


Проблемы со стадионом в Чернигове

Подогрев не работает. Домашние матчи УПЛ в феврале-марте Десна будет играть в Киеве

ФК Шахтёр


Стадион "Десны" имени Гагарина в Чернигове не сможет принять первые домашние матчи "весенней" части УПЛ, сообщил Иван Гресько, шеф-продюсер телеканалов "Футбол".

Поэтому в 15-м туре свой домашний поединок с "Динамо" "Десна" проведет в Киеве, на стадионе имени Лобановского.

Читайте такжеДесна берется за строительство детской футбольной академии

В феврале (и наверное, в марте) стадион имени Лобановского станет домашним для "Десны" и "Олимпика".

Матчи в сетке надо формировать в диапазоне пятница - воскресенье. Так, чтобы в субботу поле могло "подышать".

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Фейсбук Греська

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (17)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Dnepr-75 (Днiпро)
Почему ШД не играет и не живёт в Мариуполе, это ведь Донецкая область? Скоро все в Киев переедут, чтоб один стадион подогревать.
Ответить
+4
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Если б у тебя были деньги на трёхэтажный особняк, ты б жил в сарае ?
Ответить
0
0
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Половину УПЛ тут зібрали... Чому от ніхто в Харків не їде, цікаво? Після уходу ШД там ніхто з УПЛ ж не грає... Хоча взагалі кроти могли б і лишитися в Харкові - нормальний стадіон, гарна підтримка на трибунах (в Києві стільки на них не ходитиме), чого не вистачало???
Ответить
+7
-2
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
А де вони у Харкові будуть харчуватися? Сиділи на 16 аршинах у київських п'ятизіркових готелях, і будуть сидіти.
Ответить
+8
-1
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
У Харкові теж є пару 5-зіркових готелів... Нє, ну серйозно - я колись був у відрядженні в Харкові і попав на матч кротів у ЛЧ (так співпало), так там достатньо народу було на трибунах, бо переселенців ж багато, та й у Харкові фани лояльніші до ШД, ніж у Києві чи Львові!
+6
-1
avatar
Просто Квашин (Харьков)
В Харькове только один 5-звездочный отель Ярославского...
0
0
Onside (Чернігів)
Та просто жили вони з самого початку в Києві і з початком заборони вболівальників на трибунах їх щотижневі вояжі через пів країни втратили для них сенс.
Ответить
+4
0
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Их еле сбагрили отсюда... На*ер они нам сдесь нужны... Преступность в дни матчей увеличивалась в городе в 3-4 раза, когда урок завозили с Донецкой области на матчи...Половина приезжих гоп-стопила, половина по всем наливайкам вокруг стадиона рассасывалась...
Ответить
0
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Что ты несёшь ? Какая преступность ? Какие урки ? Сколько был на матчах, половина болельщиков составляли женщины и дети. Люди приходили семьями, рабочими коллективами, даже девушки компаниями. От кого и исходила угроза - так это от ультрас гостей. Да и тех менты сдерживали.
0
0
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Что-то я не пойму: как это подогрев не работает? Почему в Луцке работает, а в Кропивницком, Ужгороде и Чернигове не работает? Почему раньше работал, а именно этой зимой перестал? Может дело в том, что его умышленно не включают?
Ответить
+7
0
Чернышев (Tegusi)
В Чернігові нічого не працює, ні трибуни, ні підігрів. Тільки і можуть як занурювати людей в сміттєвіі баки, команда блд.
Ответить
+8
-7
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Тому, що в керівництві клубу брехливі кримінальники-тітушки. Зате зарплати мабуть одні з найвищих в УПЛ (ніхто не знає толком, але кажуть у декого понад 12-13 тис.зелені). І заради справедливості тих людей треба частіше занурювати в баки. До речі в Чернігові ніколи не було підігріву поля. Першому.
+6
-4
Onside (Чернігів)
Він і раніше фактично не працював. Проблема в нездатності електромережі стадіону витримати навантаження від роботи підігріву на додачу до звичайних потреб. Там треба міняти підстанцію. Мер навіть одного разу "давав доручення" обленерго це зробити, але... віз і нині там. Тож і виходить такий підігрів Шрьодінгера: він наче і є, а наче і немає.
Ответить
+9
-3
Onside (Чернігів)
Плюс не варто забувати що не було новин про завршення переговорів з мінспорту, котре вимагає за аренду стадіону не зовсім адекватну суму (враховуючи його стан). Минулі роки часто викручувались за рахунок накриття газону перед матчами (хоча були й випадки переносу до Києва). Зараз же невизначеність з арендою могла вплинути як на готовність керівництва стадоіну готовити поле до матчів, та і на готовність клубу його арендувати (цілком можливо що зараз дешевше арендувати Лобановського в центрі Києва, а не напіврозвалену Гагарку, а за відсутності глядачів це вагомий фактор)
+3
-3
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Це називається "новый, но поломанный мопед".
+2
0
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Комуналку підняли, платить дорого)))
Ответить
+4
-1
oleg.m.3972 (Харьков)
Ты цены на электроэнергию видел ? Скоро ещё и газоны поливать перестанут... Слава великому майдану...
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...