Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Предупреждение за мову. УАФ рассмотрит инцидент в матче Львов - Колос


После получение уведомления главный тренер "Львова" получил желтую карточку

Предупреждение за мову. УАФ рассмотрит инцидент в матче Львов - Колос


Комитет УАФ по этике и честной игре начал проверку инцидента, который возник в матче 15-го тура УПЛ "Львов" - "Колос".

На 67-й минуте арбитр матча Виктор Копиевский вынес предупреждение главному тренеру ФК "Львов" Виталию Шумскому после получения сообщения по радиосвязи от четвертого арбитра Николая Кривоносова. После матча Виталий Шумский публично заявил, что причиной инцидента было его обращение к четвертому арбитру с требованием общаться на украинском языке.

Комитетом будет опрошены свидетели и исследованы другие имеющиеся материалы с целью выяснения всех обстоятельств этого эпизода и соблюдение Кодекса этики и честной игры.

Напомним, что в рамках 15-го тура чемпионата Украины "Колос" на выезде обыграл "Львов" со счетом 2:0.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
УАФ

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (44)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Andriy Mironyuk
МОВНИЙ УДАРЗв'язок між "Я помню чюдноє мгновєньє" і градами під Іловайськом прямий. Адже більшість тіток, шо нині проходить по сєпарських справах, були як не викладачками русскага язика у школах, так вже точно членкинями та очільницями усіх цих "клубов любітєлєй русскай поезії", "болдінскіх чтєній", "яснополянскіх встрєчь" та "єсєнінскіх вєчєров".Ось чому я не втомлююсь повторювати: нині розмовляти в публічному просторі російською мовою - АМОРАЛЬНО. Особливо, знаючи бодай малу дещицю нашої "спільної" з Росією історії, переповненої злочинами проти України. Мова нині не просто засіб комунікації - це декларація своєї належності або до українства, або до "русскаго міра". Сумніваюся, що будь- якій (навіть малоосвіченій) людині складно вивчити до сотні найбільш уживаних у побуті слів, аби маркувати себе у розмові з іншими українцями як свого. Вже не кажу про легіони "телевізійних експертів", що вперто пруть плуга російських наративів про "захист прав мов національних меншин", або "посмотрітє на Канаду, Бєльгію і Швєйцарію". Росія теж, курва, багатонаціональна країна, але на загальнонаціональних каналах там ніколи не почуєш ані татарської, ані чеченської, ані удмуртської. Бо язик об'єднує Росію. Всю. Від Калінінграда до Хабаровска. І це русскій язик. Ось чому я готовий забезпечити підтримку будь-якій політичній силі, що пролобіює доповнення до нині існуючого "Закону про мову" про стовідсоткове використання української мови у всіх без виключення загальноукраїнських ЗМІ. Без цього не можна буде отримати ліцензію на мовлення, або право на друк. Адже керівництво РФ неодноразово декларувало тезу про те, що кордони Росії збігаються з ареалом звучання російської мови. А оскільки вона й досі звучить вільно від Харкова до Львова, то подальшої війни можна уникнути виключно ударом на випередження. І нехай це буде саме МОВНИЙ УДАР по русскіх скрєпах. 100% УКРАЇНСЬКОЇ В ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ ЗМІЩо скажете, друзі?
Ответить
+2
-1
Dimoncho (Kharkov)
Шумский неплохо пропиарился за счет такой больной и опасной темы
Ответить
+2
-2
Governor-General (Odessa)
Бараны сельские.
Ответить
+4
-2
Andriy Mironyuk
Обызвася "гарадской! парнокопитний. Ось тільки сільські барани, знають й українську, знають - російську, за 2-3 місяці вчать: польську, чеську, словацьку, за півроку-рік, вивчають й інші за потреби.Ось вона причина невдалого легіонерства на заході наших. На 99 відсотків, вони всі - узькоязичні, і не просто, а агресивно.
Ответить
+5
-3
мы за динамо (киев)
може досить вже перед свинями апельсинами стелити. вони всерівно здатні тільки хрюкать.нічого не поробиш. хоча ще один рецепт є. жрать не давати. тільки рєпу.
Ответить
+5
-6
Andriy Mironyuk
Мої нешановні російськомовні недоспівгромадяни. Бачу дискусія сліпих з німими не приведе до хоча б якогось наслідку, але ризикну долити гасу в вогнище. Ось поясніть мені. Чому,я україномовний громадянин, вихований в україномовній сім’ї, який все життя прожив в україномовному регіоні, який не вивчав російську мову ні у школі( 1-4 класи не варто рахувати), ні у вузі; - знаю, владею русским язиком на разговорном уровне, пишу и читаю. Но ВЫ, «самки собаки», 90% вас родились и выросли уже в независимой Украине, или как минимум получили образование, вы считаете себя вправе не только не знать, но и не уважать язик, являющийся государственным. Чому україномовний «западенець» вже через 2-3 місяці в Росії «разгаварываєт па рускі», а от російськомовна «вшива інтелігенція», от як на приклад «папа-прахфесор» Зеленский, «ніасілілі» і за 30 років? Як ви вважаєте, питання у недорозвиненості мозку, чи у відсутності совісті?
Ответить
+10
-8
krakow (Херсон)
К кому обращение,уважаемый? Я,русскоязычный,как и вся моя семья, соседи и коллеги по работе. Что нам посоветуешь,со всем этим делать.
Ответить
+7
-4
Andriy Mironyuk
Ну э два варіанти:1) згадати, що у вас э такий орган як мозок і як будь який нормальний Homo Sapiens вивчити, хоча б на мінімальному рівні мову яку принаймі вважають наближчою до російської;2) стандарт: чемодан-вокзал-Расея.
+9
-10
krakow (Херсон)
Ваша(подобных кретинов) беда в том,что вы считаете русский язык - российским. А это,просто один из языков общения между людьми.
+9
-6
Acsakal (Kharkov)
krakow (Херсон): Твоя (і тобі подібних кретинів) проблема в тому, що після 7 років війни ви досі не знаєте не лише те, хто саме напав на Україну, але й те, що ця війна досі триває. І що агресор її веде під приводом "захисту руSSскага мира" та "руSSкагаварящих". Подібні на тебе кАзли в 2014 році волали на Донбасі "пютін - пріді!", і путлер прийшов і приніс розруху, злидні та карикатурних маріонеток в крісла "обранців народу". Ти хочеш, щоби в Херсоні настала така ж дупа, як в Луганську та Донецьку?То їжжай собі в той лугандон і насолоджуйся досхочу: там тобі точно ніхто не буде нагадувати про українську мову. Навіть навпаки: якщо з перепою ляпнеш щось по-українськи, то тобі швидко організують безкоштовну екскурсію на підвал.
+8
-3
krakow (Херсон)
О,идиот за номером два,поспешил на помощь.Вам дебилам доносишь простую вещь,что в быту мы говорим на русском.Не,понеслась.Путин,Донбасс и прочая ахинея.То есть,если условный Шуфрич вживае мову,то он свой.Ну,дегенераты.
+3
-4
krakow (Херсон)
Да,и насчет "подiбнi на тебе". Весь март и апрель 14-го был на Херсонском майдане.Дети мои,были волонтерами.В сентябре,после Илловайска,пошел в военкомат.Не взяли.У меня флотская специальность.Предложили охранять Южно-Украинскую АЭС. Помогал деньгами семьям погибшим.Так,что заткни свою пасть , патриот - обличитель.
+4
-1
Steelen (Запорожье)
Всё намного проще, можно в беседе спокойно говорить на украинском, а слушать на русском, и наоборот, зачем обоих собеседников принуждать и говорить и слушать на одном языке в разговоре ? и придумывать для этого раскалывающие баранские законы обязаловки ?
Ответить
+5
-4
Acsakal (Kharkov)
Ну, може хоча би тому, що московія 300 років забороняла та принижувала українську мову, і в 21 столітті нарешті настав час хоча би частково урівняти шанси для розвитку саме державної мови, а не мови агресора?
+4
-4
Steelen (Запорожье)
Аксакай, русскоязычные украинцы сегодняшнего дня абсолютно никакого отношения к тем принижуванням не имеют, и к тем кто принижував не имеют, и к нынешним правителям русского мира тоже не имеют... Вот иди на могилы тех кто принижував и едь в москву где сидят те, кто их защищает, и там это всё предъявляй... А современных простых людей с этими странными претензиями и баранскими законами обязаловками не трогай.
+3
-3
Acsakal (Kharkov)
Steelen (Запорожье): А хто тебе персонально чіпає? Чого ти виліз на футбольний сайт зі своїми "образами" і своїми "претензіями"? Тебе персонально хтось примушує розмовляти українською? Тебе хтось хоча б тут принижує через те, що ти не хочеш вчити українську? Це ж саме ТИ брешеш про начебто "претензії" та начебто "обязаловки" в законах, яких насправді немає. І це саме ТИ демонструєш неповагу до законів, називаючи їх "баранськими". Ти московитський троль? Ти маніпулятор? Якщо ні, то чому ти використовуєш прийоми пригожинських тролів?
+3
-4
Steelen (Запорожье)
Такими законами и требованиями на улице борцы за успешность Украинскости сами дарят процентов 25-30 голосов пророссийской оппозиции на будущих выборах.
Ответить
+8
-5
Oлeкcин (Н.)
Так они для Мертветчука и стараются, особенно полярные петухи.
Ответить
+3
-5
Steelen (Запорожье)
Извините, но вот такая настырная принудиловка на украинский язык в дефакто двуязычной стране, будет приводить только к тому, что русскоязычные даже патриоты и любители Украины начнут в душе отказываться от своей любви и патриотизма к такой Украине с такими требователями. Эти требователи таким образом собственноручно раскалывают страну и сами того не ведая начинают проводить жирную чёткую черту-границу разлома и раскола, хотя им самим может казаться, что они этим выигрывают какие то важные победы для Украины.
Ответить
+9
-6
мы за динамо (киев)
в попередньому обговоренні цього інциденту сайт в мене безслідно ковтнув два пости із моїм баченням ситуації. а деякі тутешні мешканці дуже сильно переживають за відсутністю модерації матюччя. як бачите матюччя проходить, а ось на певні погляди під певними дрібними начебто порушеннями жорстка цензура.
Ответить
+6
-6
TIRAN (Донецк (Украина!))
клоун, ты, видимо, использовал слова, которые не пропускает фильтр!
Ответить
+2
-1
мы за динамо (киев)
дурню, фільтри налаштовують люди.
+2
-1
avatar
satellite (Харьков)
Какой же бред....... И тут надо же масла в огонь подлить.
Ответить
+9
-7
Запорізьке Торпедо (zp)
если какаяразница на каком языке говорить (с), то для этого шумского не будет разницы что судить - УПЛ или чемпионат цехов завода
Ответить
+4
-6
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Шумского?
Ответить
+5
0
GRaFkiyv (Фриско)
Гівно лізе з усіх щелин.
Ответить
+9
-2
янковский ян (Запорожье)
Судья же не дурак не напишет же он в рапорте что дал карточку из за того что не знает украинский язык. Напишет что было давление а какое давление неизвестно.
Ответить
+8
-2
Dr. House (Подолье)
Гидроцефалия давит на его лишнехромосомный мозжечок...
Ответить
+10
-6
sergkir
Блин к чему мы катимся?
Ответить
+10
-12
тутти-10 (Сумська область)
Біндєри. Што с ніх взять? Тоді дєла в балотах з бірьозкамі! Там всьо цівілізована
Ответить
+15
-8
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Ну да, в Німеччині мабуть не дали б картку, якби Озіл під час матчу говорив на турецькій, а йому сказали перейти на німецьку...
Ответить
+10
-2
Dr. House (Подолье)
А Шумский-то молодец! Во как у лишнехромосомных судеек пердак подгорел!!!
Ответить
+22
-8
Dr. House (Подолье)
Не удивлюсь, если Павелкинское лишнехромосомное КДК дисквалифицирует Шумского матчей на 5 или вообще лишит тренерской лицензии, а ущербных Кирвоносова и Копиевского поощрят...
Ответить
+18
-9
tamerlan58 (Львов)
Спортивне середовище,а футбольне особливо , в Україні одне з найбільш російськомовних. Я пам'ятаю,як Шовковский або Шевченко на початку кар'єри відповідали журналістам українською. Зараз на таке марно чекати. Від президента УАФ до прибиральниці на спортбазі всі вживають російську мову в будь-якій команді УПЛ,першій ліги и т.д. Не модно в спорті говорити українською. І ніхто не намагається. А вже як починають говорити,то Азаров почувається еталоном української мови. І таке ставлення до мови починається в спортшколах. Починати треба зі шкіл.
Ответить
+25
-5
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Та й Сабо, будучи тренером збірної, давав прес-конференції українською. Сабо колись в інтерв'ю Гордону, здається, зізнався, що на момент переходу в Динамо майже не знав російської, а лише українську та угорську. Так чому зараз говорить російською??
Ответить
+13
-3
Dr. House (Подолье)
Ви нє панімаєтє, ето е... ,ну, патаму што патаму, е..,как ето сказать...е...,штоби панялі..., ну в общєм.., ну ви...ето панялі..,да?...)))
+14
-4
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Затєвают всю ету русафобію, вот ето вот всьо (с)
+15
-2
ukatan (Харьковская обл.)
Правильно. Не знаєш мови - ніякого тобі дитино футболу!
+4
-4
Acsakal (Kharkov)
Де ти бачило дитину, яка народилася і виросла в Україні, але української не розуміє... і навчитися не може? Це хіба що такі зайвохромасомні московіти з "расєйськамовнаю щелепою", як ти, не здатні зрозуміти жодної слов'янської мови.
+1
-1
тутти-10 (Сумська область)
Шовковський і зараз інтерв'ю українською дає. Але, загалом, нажаль, Ви правий(
Ответить
+15
-1
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Та СаШо молодець - і на Майдані був, і разом з Зозулею армії дуже допомагає...
+13
-4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Коли хорват Йовічевич в матчі з тим же Колосом попросив Кормільца говорити з ним українською, то алкаш нахамив тренеру-суперника, і йому за така поведінку нічого не було б. Тепер Шумський просить арбітра звертатися до нього українською, і за це Кріваносав через Капієвскаго виносить йому попередження... Русофашистська тенденція в дії...
Ответить
+26
-9
avatar
AndrewKruk (Київ)
"йому за така поведінку нічого не було" - бумеранг повернувся
Ответить
+11
-3
avatar
Spokoyno (Киев)
Головне, щоб матеріали підбирали не під потрібне рішення, а для чіткого визначення... ШО ТАМ БУЛО?
Ответить
+11
-2


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...