Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Павелко: Ребров - это перспектива. Он видит большие шансы на ЧМ-2022


Президент УАФ подтвердил переговоры

Павелко: Ребров - это перспектива. Он видит большие шансы на ЧМ-2022

Фото: wikipedia.org / Автор: неизвестен


Президент УАФ Андрей Павелко заявил, что Сергей Ребров - главный кандидат на пост наставник национальной сборной Украины. Мешает переговорному процессу действующий контракт украинского специалиста с "Аль-Айн".

"Давайте подождем решение УАФ, решение принимает исполком. Исполком точно состоится в понедельник, там будут рассмотрены вопросы не только сборной Украины. По повода Реброва и его клуба я не комментирую этот вопрос. Нам нужен тот штаб, который выведет сборную на ЧМ-2022. Считаю, что Ребров - это перспектива на несколько отборочных циклов. Его мы хотим видеть в сборной. Но есть обстоятельства, которые важны и не нужно забегать вперед.

Возможно, завтра заслушаем кандидатов, но назначение может случиться чуть позже. Например, в четверг. В целом, из-за слабого старта в отборе ЧМ-2022 мы видим, чтобы тренерский штаб был до финальной стадии Евро-2024. Это помогло бы в долгосрочной перспективе.

Сегодня я виделся с Сергеем, это ответственный момент, но он понимает все юридические вопросы. Он видит в сборной большой потенциал, не рассматривая варианты, мол, потеряны шансы на ЧМ-2022. Он видит, что шансы есть, и они большие", - рассказал Павелко.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Sport.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (19)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Prach13 (Дрогобич)
А може Павелко сказати що якщо ми в гупі відбору займемо 3 місце то він зі своєю командою піду у відставку?а то просто так говорити може любий,відповдальність де?Протів Реброва нічого немаю!тільки повага,як до людини.
Ответить
+3
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
.кум павелка всіх об']бав зі своїм кумом шевою - і схоже всіх за]бав...
Ответить
+4
0
Acsakal (Kharkov)
Якщо Ребров - це така гарна перспектива, то чому реалізація цієї перспективи має здійснюватися виключно через дупу? Шева місяць тому не знав, що піде зі збірної? Ребров місяць тому не знав, що місце в збірній звільниться? Павелко місяць тому не знав, що в тренера збірної закінчується контракт? І це все "професіонали" від футболу? І вони хочуть, щоби ми в це повірили? Я швидше повірю, що вся ця гучна історію з розірвання контракту з еміратами є схемою з виведення бабла з УАФ під виглядом виплати компенсації "постраждалому клубу".
Ответить
+8
0
Caballero (Fale town Fale state)
С...ка.
Ответить
+4
0
avatar
Американец 2000
Уже одна перспектива была ((((( Продала всех своих друзей , по х...й на результат и исчезла (((( В сборной должен быть человек , который уже показал себя как тренер хороший , а не как тренер команды слабой страны (((
Ответить
+4
-1
Alex-696 (Немирів)
Це ти про мирона? Того, що звалив зі збірної через дві гри, як ображене дівчисько? Про нього?
Ответить
+1
-4
Acsakal (Kharkov)
Дуркуєте? Це про "великого тренера" з динамівським серцем, який зваливши зі збірної в Динамо, опустив Динамо на 4 місце. А стосовно Мирона Маркевича, то краще не нагадуйте про те, чому і як саме він пішов зі збірної, бо тоді доведеться згадувати те, як його призначали всупереч бажанню голови ФФУ Суркіса, і як Суркіс, підкорившись рішенню більшості виконкома, почав труїти життя тренерському штабу збірної, не виплачуючи зарплат і не фінансуючи збори, призначаючи графік ігор чемпіонату так, щоби в тренерів взагалі не було часу на підготовку до матчів, тобто змушуючи Маркевича піти у відставку навіть ціною провалення виступу збірної (чого за Маркевича, на щастя, не сталося).
+2
-1
Prach13 (Дрогобич)
В твоій голові логіка живе?про порядність не згадую.Мирон виводив Металіст в 1/4 єврокубка а Дніпро у фінал!що до зваив зі збірноі то тобі цього не зрозуміти.
+2
0
Helly (Киев)
павелка - сосни тунца, чмо
Ответить
+8
0
Caballero (Fale town Fale state)
Ответить
+2
0
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Берет только бывших Динамовцев что бы те ставили игроков Динамо.Павелко человек Суркиса.Маркевич потому и не подошел
Ответить
+4
-2
avatar
vs-vorota (Alexandriya)
Ребров - це сила. Чому Ребров? Та тому, що це тренер, який дійсно не бувший ігрок, а і тренером немало попрацював.
Ответить
+3
-3
avatar
Американец 2000
У нас куча таких тренеров , бывших игроков !Кстати Маркевич тоже бывший игрок !
Ответить
+3
-1
avatar
Romerik (YNWA)
Як ти вже за*бав. За шо не візьмешся, скрізь провал: форма, фінал лч, переговори з тренерами, кантони і т.д. Йди ти вже на*уй реформатор...
Ответить
+9
0
avatar
djeff2015 (Запорожье)
"я говорил, что я говорю, потому что я говорил и говорил, что говорю......" А.Павелко.
Ответить
+8
-2
Fontango (Kharkov)
Вы что то поняли?(((
Ответить
+6
-2
avatar
2.dc (Николаев)
+1, словесная бредятина, исключительно знаками препинания выстроенная в форму отдельных, ничем не связанных предложений ...
Ответить
+6
-2
avatar
Serega1111 (Киев)
Походу это прямая речь, а обработать этот поток мыслей редактора не нашлось
+9
0
Memorandum (Харьков)
Шансов нет, качайте мяч ручным насосом.
Ответить
+6
-3


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...