Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Кобин: Не знаю, почему Монзуль не назначила чистый пенальти в ворота Шахтера


Ужгородский клуб отобрал очки у "горняков"

Кобин: Не знаю, почему Монзуль не назначила чистый пенальти в ворота Шахтера

Фото: ФК Минай


Главный тренер "Миная" Василий Кобин высказал свое мнение о не назначении пенальти в ворота "Шахтера" в матче 6-го тура УПЛ (1:1).

"Согласен, что Рустам Ахмедзаде был одним из лучших в этом матче с "Шахтером". Рустам был заметен, успевая не только угрожать воротам "горняков", но и отрабатывал на своей половине поля.

И закономерно, что именно Ахмедзаде во втором тайме сравнял счет. Кстати, на 36-й минуте Витао сфолил в борьбе с Рустамом в своей штрафной площадке и я не знаю, почему рефери Екатерина Монзуль не назначила чистый пенальти", - сказал Кобин.

Читайте такжеСрна: В матче с Минаем арбитр допустила ошибку, которая повлияла на судейство в дальнейшем
Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Meta-ratings

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (32)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Fishing 555 (Rivne)
За вуха тягнуть
Ответить
+1
-1
Chapman даю в попу (Кіровоград)
Хлопці, даю в попу та беру до рота за пачку мівіни!!! Для мессозбоченців та всіх хто голосував за потрошенко знижки!!!
Ответить
0
-4
Болельщик39 (Харьков)
Народ никак не привыкнет, что на стадионах работает VAR.
Ответить
+4
-3
Alex-696 (Немирів)
Ага, особливо на матчах металіста)))
Ответить
+4
-2
Acsakal (Kharkov)
Формальні підстави для призначення пенальті були, але епізод перевіряв суддя ВАР. Тож якщо й звинувачувати в "симпатіях" до Шахтаря, то саме Бойка, а не Монзуль, бо Катерина в епізодах, де ВАР не має права втручатися, видалила гравця Шахтаря ще на 15-й хвилині, а це аж ніяк не в'яжеться з "теоріями заговору" тролів Динамо про те, що "ахметов Катю купив"... То чому ж тоді суддя ВАР Бойко так і не просигналізував про пенальті? Як на мене, удар Вітао по нозі Ахмедзаде був швидше торканням, ніж справді ударом. Він ніяк не вплинув на дії нападника Миная: той не втратив рівновагу, не був позбавлений точки опори, не змінив напрям чи швидкість руху. А от другий контакт Ахмедзаде з Вітао відбувся з ініциативи самого нападника, оскільки Вітао вже фактично пробіг повз нього, і Ахмедзаде міг уникнути цього контакту, але сам знайшов ногу бразильського захисника, через яку картинно впав, потім перевернувся, сів і почав розводити руками, вимагаючи пенальті, а побачивши, що на нього не звертають уваги, "раптом відчув сильний біль" і став корчитися в "передсмертних судомах". І це тривало хвилини 3, аж поки до нього не прибігла Монзуль і не "дала заплаканому немовляті соску". І після цього Ахмедзаде спокійно відбігав матч і навіть забив гол, немов би він і не перебував в тому "стані кліничної смерті"... Тож єдине, на що заслуговував Ахмедзаде в епізоді з непризначеним пенальті, це жовта за настирливу симуляцію.
Ответить
+4
-2
Gerd Muller (Житомир)
Кожен бачить те що хоче бачити. Ключова фраза: "Як на мене, удар Вітао по нозі Ахмедзаде був швидше торканням, ніж справді ударом". А показати у сповільненому режимі, щоб було видно то було торкання чи всеж таки удар і тоді буде більше підстав відстоювати ту чи іншу точку зору.
Ответить
+4
-1
Acsakal (Kharkov)
Я вже пояснив сенс "ключової" на ваш погляд фрази: якби це був справді "удар", а не торкання, то він мав би відбитися на русі Ахмедзаде, на його рівновазі, на його реакції, нарешті, на цей "удар". Але Ахмедзаде продовжував рухатися так, ніби там і торкання не було, аж поки з власної ініциативи не перечепився за ногу Вітао, який повз нього вже майже пробіг. Тобто якщо удар і був, то він ніяк не вплинув на дії нападника чи то через недостатню силу, чи то через амортизацію щитком, чи то через обидва чинники водночас. І підтвердженням цього є те, що Ахмедзаде після цього першого торкання не впав, не схопився за ногу і не почав "вмирати". Мабуть він зрозумів, що у порушення від контакту такої сили судді не повірять, і тому вирішив перечепитися та впасти для більшої переконливості.
0
-2
Gerd Muller (Житомир)
На що я хотів звернути увагу в цій фразі так це її початок: "Як на мене..."
0
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Не велено, вот и не назначила.
Ответить
+3
-6
dalexx (Украина)
Эксперты в упор не увидели пенальти, всякие метревели и другие. Хотя Витао ударил по ноге. Ничего, в ЛЧ им будут все ставить!
Ответить
+4
-6
avatar
Цап-царап (Харків)
Вот и Срна был недоволен, что пенальти не назначили. : )
Ответить
+9
0
Соколов (Никополь)
Потому что это шахтер....против них вообще что-то редко ставят
Ответить
+7
-6
avatar
ascent (Луксор)
А кто лидер в прошлом году по пенальти в их пользу?
Ответить
+5
-2
avatar
Next-R (Киев)
Тікай в парашку
+2
-2
avatar
ascent (Луксор)
А кто в этом, догадываешься?
Ответить
+3
-2
avatar
Next-R (Киев)
"поєзда з бєндєровцами" їдуть до тебе
+1
-1
avatar
ascent (Луксор)
А какой команде назначали меньше всего пенальти, знаешь?
Ответить
+3
-2
avatar
Next-R (Киев)
По хлєбальніку надають
+1
-1
avatar
ascent (Луксор)
Подсказывая: 9, 3, 2. И она начинается не на букву "Ш"...
Ответить
+2
-2
avatar
Next-R (Киев)
На букву К
0
-1
Gerd Muller (Житомир)
Не так давно Шахтарю більше року пенальті не ставили, навіть майже півтора.
Ответить
+4
-2
avatar
ascent (Луксор)
В прошлом году Шахтеру поставили 4 пенальти, а Динамо только 2. В сезоне 19/20: Шахтер - 2, Динамо -1. В сезоне 18/19: Шахтер - 1, Динамо - 2. 17-18: Шахтер - 1, Динамо - 2. 16-17: Шахтер - 3, Динамо - 3. 15-16: Шахтер - 7, Динамо - 0. Не так давно, о каком сезоне идет речь???
+3
-3
Gerd Muller (Житомир)
8-9 Шахтар - 0, 9-10 Шахтар - 0, 10-11 Шахтар -1, 11-12 Шахтар - 0, 12-13 Шахтар - 0. Погодьтеся, один пенальті за п’ять років, та ще й призначений в матчі, який не мав турнірної ваги – виглядає вражаюче. Але то таке, минуле.
+2
-2
avatar
ascent (Луксор)
А в сезоне 11/12 пенальти в ворота Динамо тоже - 0 !!!!. 10/11: Шахтер - 1, Динамо - 2; Да 08/09 Шахтер - 0, но и Динамо - только 1;07/08: Шахтер - 6, Динамо - 2; 06/07: Шахтер - 0, Динамо - 1; 05/06: Шахтер - 2, Динамо - 2
+2
-3
avatar
Next-R (Киев)
Gerd Muller - кому ти намагаєшся щось довести? Тролю з темниками.
+1
-2
avatar
ascent (Луксор)
И еще добавлю для тех, кто верит, что именно Ахметов все купил, что с сезона 02/03 по 20/21 пенальти в ворота Шахтера было БОЛЬШЕ чем в ворота Динамо (правда не намного, всего на 3)!!!
+1
-1
avatar
СТОП крот (Киев)
Как почему? Это же шлюхтер. Ее туда поставили не для того, чтобы она его топила, она тянуть должна
Ответить
+7
-7
TIRAN (Донецк (Украина!))
шахтёр шлюх тёр таких, как ты, овца тупая! дебил, эта "арбитрыня" показала левейшую первую жк марлону, что потом привело к его удалению после справедливой второй! при этом в упор не замечала ни симуляции, ни быковства тунца!
Ответить
+5
-5
Gerd Muller (Житомир)
Все ж таки Марлон по морді зарядив Селезньову, але той не помітив спочатку. А вже коли йому підказали,він схопився за обличчя та впав. Так що перша карточка Майкону видана по заслугах. Інша річ, що це дуже картинно виглядало, але то таке...
+3
-2
avatar
Next-R (Киев)
Для TIRAN-VATAN-BARAN: то коли вона нізащо видаляла гравців ДК - то була "найкраща". Як не поставила пенальті в ворота Інгульця - то вона "найкраща". А як видалила крота з поля - то все, погана? Ну ти і скиглій тупорилий
+3
-4
Acsakal (Kharkov)
Ну, якщо дії арбітра спочатку не подобаються тролям одного "гранда", а потім іншого, то хіба це свідчить про те, що ці дії не вірні? Та ні. Це свідчить лише про те, що ці тролі вважають, що їхні команди над загальними правилами, і вимагають до себе особливого ставлення.
0
-2
avatar
Next-R (Киев)
Але тролі змінюють свою думку. Я як казав раніше, так і наразі моя думка не змінна - жінкам нічого судити чоловічий футбол. Для мене катя - не арбітр (була, є і буде). А от у тролів - вона була гарна, тепер погана. В цьому і є ключова різниця, аксакале.
+2
-1


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...