Микола Томенко: «Ющенко буде ходити на футбол, бо він фартовий». 31-03-2005 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Після матчу Україна – Данія перші особи країни були готові прокоментувати побачене...
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры

Катерина Полякова
31.03.2005
четверг
15:38
Микола Томенко: «Ющенко буде ходити на футбол, бо він фартовий»
Рейтинг публикации
Після матчу Україна – Данія перші особи країни були готові прокоментувати побачене...

Після матчу Україна – Данія перші особи країни були готові прокоментувати побачене. Віце-прем'єр українського уряду Микола Томенко поділився своїми враженнями від перемоги національної збірної.

- Я вірив в те, що ми переможемо. Ще на Майдані я пообіцяв, що ми завжди будемо разом з нашими громадянами. І я запропонував президенту та уряду усім разом прийти на матч. Я не почув серйозних аргументів проти. Я не бачу проблеми в тім, що ми сиділи разом з вболівальниками. Абсолютно все було толерантно, ввічливо. Єдине, що я попросив, що Віктор Андрійович не зможе дати 50-60 тисяч автографів, а дав лише кілька сотень. То ж він під час перерви так само працював, як і футболісти. Тренер і команда сказали йому, щоб він і надалі ходив на матчі, адже він дійсно фартова людина. Ми були разом з командою і хоч на один відсоток, але їй допомогли. Хіба болільники, які люблять свою країну можуть бути нетолерантними або агресивними? В першому секторі все було дуже ввічливо. Президент спілкувався з уболівальниками. Можна сказати, що ми зруйнували ще один міф про те, влада сидить за склом і не може бути серед уболівальників. Ми разом кричали душею й серцем: “УКРАЇНА!” Президент зустрівся з Андрієм Шевченком ще до початку матчу. Вони обговорили як його авторитет і наші зірки футболу будуть допомагати новій владі боротися з багатьма соціальними проблемами. Він підключився до кількох програм, таких як боротьба з безпритульністю, допомога дітям. Маємо кілька спільних проектів, де Андрій буде активно просувати ці ідеї. З Шевченком вдалося поспілкуватися і про українських футбол, який потребує серйозних змін і управлінських в тому числі. Ми домовилися, що за тиждень запропонуємо свіжі ідеї, згідно з якими фінансові та господарські дискусії залишилися у минулому і ми тільки приходили на стадіон радіти успіхам українського футболу і наших клубів. Коли Андрій коментував для президента особливості українського футболу, коли обговорювалися заміни або характер гри, то дійсно – факт залишається фактом – що ми не маємо так багато українських футболістів, які б на рівні представляли збірну. Тому якщо ми не змінимо приниципи організації футболу, коли всі будуть ходити і руки будуть труситися над українськими футболістами, а не над африканськими або центральноєвропейськими, у нас нічого не зміниться.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com