Андрiй Баль: "Цiлком можливо, що у число учасникiв Мундiалю потраплять гравцi, якi зовсiм не брали участi у вiдбiрковому циклi". 05-01-2006 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Про плани тренерського штабу розповiв помiчник Олега Блохiна
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
05.01.2006
четверг
11:24
Андрiй Баль: "Цiлком можливо, що у число учасникiв Мундiалю потраплять гравцi, якi зовсiм не брали участi у вiдбiрковому циклi"
Рейтинг публикации
Про плани тренерського штабу розповiв помiчник Олега Блохiна

Головною подiєю цього футбольного року буде Мундiаль в Нiмеччинi. Нашi футболiсти поволi приступають до роботи пiсля вiдпусток. Всi вони працюватимуть з єдиним бажанням - потрапити у число учасникiв чемпiонату свiту. Не перестають працювати i тренери збiрної. Про плани тренерського штабу кореспондентовi "Експресу" розповiв Андрiй Баль, помiчник Олега Блохiна.

- Андрiю Михайловичу, починається новий футбольний рiк, головною подiєю якого буде чемпiонат свiту в Нiмеччинi. Якi будуть першi кроки тренерського штабу у пiдготовцi до Мундiалю?

- Перше наше завдання - добре вивчити суперникiв у групi. Всi собi думають, що Тунiс та Саудiвська Аравiя - прохiднi команди. Якщо i ми так мiркуватимемо, то успiху в Нiмеччинi не буде. Iз серйознiстю ставимося до кожного суперника i вивчемо все про цi команди. Збиратимемо iнформацiю, вiдеозаписи, а також поїдемо дивитися на гру Тунiса на Кубку Африки в Єгиптi. Олег Кузнєцов подивиться на матч Саудiвської Аравiї зi шведами.

- Тепер трохи провакативне запитання. А французiв та швейцарцiв вивчаєте?

- I цими збiрними цикавимося. Ми повиннi вийти до 1/8 фiналу, А там зiграємо з французами, швейцарцями, корейцями або зi збiрною Того. Тому зрозумiло, що ми маємо знати про цi команди. Утiм, найкраще покаже силу цих команд груповий турнiр. От пiсля трьох групових iгор ми ретельно проаналiзуємо дiї суперникiв.

- Коли стане вiдомим остаточний графiк пiдготовки збiрної України до свiтового форуму?

- Я ще не можу сказати, з ким саме гратимемо товариськi матчi. Достеменно вiдомо, що 28 лютого та першого березня зiграємо двi контрольнi iгри. Є два варiанти: їхати на мiжнародний турнiр на Мальту або просто домовлятися про товариськi матчi. Ми планували зiграти з американцями, але вони вже знайшли спаринг-партнера. Може, помiряємося силами зi збiрною Марокко або Кот-д'iвуару. Цiлком можливо, що то буде якась iнша команда.

- Зимове мiжсезоння - найсолодша пора для футболiстiв, бо вони мають вiдпустку. Чим займався тренерський штаб нацiональної збiрної пiд час перерви в українському футболi?

- Ми теж були у вiдпустцi. На паперi. А насправдi тренерський штаб постiйно в роботi. От недавно я їздив до Нiмеччини, щоб подивитися на те мiсце пiд Потсдамом, в якому збiрна мешкатиме пiд час Мундiалю. Я задоволений i дав добро на те, щоб ми справдi там розташувалися. Зрештою, трохи стежимо за кандидатами до нацiональної збiрної України.

- Чи маєте якусь чернетку, на якiй написанi iмена усiх кандидатiв на поїздку в Нiмеччину?

- Так. На Мундiаль ми зможемо запросити 23 футболiстiв. Признаюся, на цi 23 мiсця претендує близько сорока людей. Цiлком можливо, що у число учасникiв Мундiалю потраплять гравцi, якi зовсiм не брали участi у вiдбiрковому циклi. Ззаначу, що хлопцi з молодiжної збiрної також можуть бути запрошеними на Мундiаль. До Берлiна поїдуть лише найсильнiшi.

- Не можу не спитати, як святкуватимете Рiздво Христове?

- Щороку я з братом Орестом (вiн очолює селекцiйну службу київського "Арсенала") навiдуємося до мами, яка проживає у Львовi. Мама готує Святу вечерю, на столi горить свiчка, кутя, 12 страв. Молимося, потiм колядуємо "Нова радiсть стала", "Бог предвiчний", "Во Вифлеємi стала новина" та багато iнших рiздвяних пiсень. А встати з-за стола дуже важко пiсля тих смачних страв, якi готує наша мама.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Олег Зубарук, газ. "Експрес"
www.dynamo.kiev.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com