В Україні пройде Євро-2009 з футболу серед збірних команд. 25-01-2006 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Серед сьогоднішніх рішень Виконавчого комітету УЄФА, ключовим для України стало надання Донецьку та Маріуполю права на проведення фінальної частини Євро-2009 серед 19-річних
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
25.01.2006
среда
22:57
В Україні пройде Євро-2009 з футболу серед збірних команд
Рейтинг публикации
Серед сьогоднішніх рішень Виконавчого комітету УЄФА, ключовим для України стало надання Донецьку та Маріуполю права на проведення фінальної частини Євро-2009 серед 19-річних

На першому у нинішньому році засіданні Виконавчого комітету УЄФА, яке щойно завершилося у Ньоні, основним питанням порядку денного було дослідження нинішньої ситуації в європейському футболі. Серед сьогоднішніх рішень ключовим для України стало надання Донецьку та Маріуполю права на проведення фінальної частини Євро-2009 серед 19-річних. Про це прес-службі ФФУ повідомив президент ФФУ Григорій Суркіс, який брав участь у засіданні як член вищого виконавчого органу УЄФА. Ця перемога стала можливою завдяки насамперед наполегливості керівництва національної федерації. Важливу роль відіграв презентаційний блок, зокрема грамотно складена заявкова документація, демонстраційний буклет європейського зразка.

Для України це рішення має неабияке значення: по-перше, Європейський футбольний союз висловив нам великий кредит довіри, що свідчить про високий авторитет вітчизняного футболу. Але, щонайголовніше, ця перемога підвищує наші шанси у боротьбі за тендер Євро-2012.

У європершості 2009 року братиме участь юнацька збірна 1990 р.н., яку нині готує Юрій Калитвинцев. Як господарі змагань українці не долатимуть сито відбірного турніру, а відразу увійдуть до когорти фіналістів.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com