Виконком ФФУ: затверджено Регламент турніру пам’яті Лобановського та ухвалено списки арбітрів. 26-02-2006 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Вперше Міжнародний турнір пам’яті Лобановського відбудется за участю молодіжних збірних команд
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
26.02.2006
воскресенье
21:53
Виконком ФФУ: затверджено Регламент турніру пам’яті Лобановського та ухвалено списки арбітрів
Рейтинг публикации
Вперше Міжнародний турнір пам’яті Лобановського відбудется за участю молодіжних збірних команд

З 11 по 15 травня нинішнього року пройде традиційний Міжнародний турнір пам’яті Героя України Валерія Лобановського. Вперше він відбудется за участю молодіжних збірних команд (U-21). Сьогодні на засіданні Виконкому ФФУ було затверджено Регламент цих змагань. Поки підтвердила свою участь лише збірна Ізраїлю, переговори ведуться з асоціаціями Росії, Ірану, Польщі… Окрім цього ухвалено Регламент турніру пам’яті першого президента ФФУ Віктора Баннікова, що відбудеться з 5 по 12 червня за участю 8 команд .

Виконком ухвалив списки арбітрів, асистентів арбітрів та інспекторів ФФУ для проведення матчів другого кола чемпіонату України серед професіональних команд. Голова Технічного комітету ФФУ Костянтин Віхров запропонував на розгляд та зтвердежння Положеня про Експертну комісію ФФУ. Разом з цим було ухвалено Регламент чемпіонату і розіграшу кубка України з футболу серед аматорських команд на 2006 рік. До речі, вперше за роки проведення змагань для преможців змагань національна федерація запровадила грошові премії для трьох кращих команд першості та фіналістів національного кубку. Про це повідомив перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко.

“Керівництво ФФУ кілька разів проводило робочі наради з приводу змагань аматорів, адже їх проведення останнім часом випробовує нагального реформування. У підсумку, якщо минулого сезону в змаганнях брало участь 14 команд, то нині їх на 10 більше. При федерації планується створення постійного комітету, що не дублювати роботу Асоціації аматорського футболу, що є колективним членом ФФУ, а буде координатором, помічником асоціації. Не так давно до України приїжджали представники УЄФА, що збирали відповідні матеріали для вступу наіональної фдерації до Хартії масового футболу УЄФА. Україна має неабиякі шанси для цього”.

Виконком затвердив оновлений Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих та дівочих команд у сезоні 2006 року. Ухвалено Регламенти Всеукраїнського футбольного фестивалю сільських школярів підж девізом «Даруймо радість дітям» та першості України на призи «Робітничої газети». Затверджено Кодекс етики і чесної гри.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]