Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Спонсори збірної України, їх статуси і класифікація


В сучасній літературі зі спортивного маркетингу виділяють 5 категорій спонсорів

Спонсори збірної України, їх статуси і класифікація

Чемпіонат Світу з футболу завжди привертає величезну увагу серед футбольних уболівальників, а цього року ця увага буде втричі більшою, бо в Чемпіонаті вперше візьме участь збірна України! Вихід нашої збірної до фінальної частини Мундіалю привернув увагу багатьох спонсорів до команди Блохіна. Саме про спонсорів ми з вами і поговоримо.

В сучасній літературі зі спортивного маркетингу виділяють 5 категорій спонсорів:

1. Титульний спонсор – найвищий рівень статусу спонсора. Характеризує найбільш вагомий внесок компанії в організацію та проведення спортивного заходу. Часто ім’я такого спонсора розміщується поряд з назвою змагання, команди, окремими спортсменами і асоціюється з ним (наприклад, логотип титульного спонсора розташовують на формі футбольних клубних команд). Статус титульного спонсора також дозволяє мати вирішальний голос у питанні присутності серед спонсорів інших компаній, що працюють в тій же сфері бізнесу, пріоритетне право на використання гравців та тренерів для проведення спільних рекламних акцій, право присутності на всіх офіційних заходах присвячених спортивній події, обов’язкове згадування у всіх заходах, що проводяться від імені команди, висвітлення імені титульного спонсора в титрах фільмів, авторських телевізійних програмах, які створені за його фінансової підтримки, розміщення логотипів та банерів. У випадку наявності титульного спонсора позиція генерального спонсора може залишатися вільною.

2. Генеральний спонсор – спонсор, що робить один з найбільших внесків (за відсутності титульного спонсора - як правило понад 50% всіх залучених спонсорських коштів) і який отримує за це право на використання образу змагання, а також широке висвітлення у ЗМІ. У випадку необхідності статус генерального спонсора може бути доповнений генеральними спонсорами за окремими категоріями, а також головним спонсором.

3. Офіційний спонсор – спонсор, що вносить певну частину залучених коштів (в межах 20-25%). Як правило, даний статус можуть надавати за категоріями («офіційний страховий партнер», «Офіційний автомобільний партнер» тощо).

4. Технічний спонсор – спонсор, що сприяє проведенню та організації спортивного заходу за рахунок часткового або повного внеску товарів та послуг (наприклад, надання техніки, спортивної форми, організації перевезення або проживання).

5. Спонсор-учасник – компанія, розмір спонсорського внеску якої, як правило, не перевищує 10% всіх залучених коштів.

6. Інформаційний спонсор – організація, що надає інформаційну підтримку шляхом висвітлення події у ЗМІ, проведення PR-заходів, спільних акцій і т.п.

Спонсори всіх цих категорій, крім п’ятої є і в нашої Національної команди. Титульним спонсором є компанія «Київстар» (спонсорський внесок якої склав $7,5 млн. + призовий фонд для гравців збірної у розмірі $2 млн.). Генеральний спонсор національної збірної України – компанія «Укртелеком», головний спонсор національної та молодіжної збірних команд – компанія «Оболонь» (внесок у розмірі $5 млн.), офіційний спонсор – компанія «Samsung», технічними спонсорами є – компанії «Lotto» (виробник спортивного одягу та взуття) та «МАУ» (офіційний перевізник нашої збірної), офіційний телевізійний партнер – телеканал «Інтер».


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
worldcup.com.ua

Загрузка...

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (27)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
супер ПЕТРОВИЧ (Донецк)
Да,это было супер!!! Интересно,было ли продолжение этой истории?
Ответить
0
0
phoenix_donetsk (Донецк)
По поводу гимна вспоминается забавный эпизод: когда-то перед еврокубковым матчем единственным, кто во время исполнения гимна открывал рот был Агахова :) Его потом спросили: не уж то ты выучил гимн Украины, а он говорит, что нет, просто везде принято рот во время гимна открвать :)) Но самый смех, конечно, был после окончания чемпионата в 2005 году, когда по команде ведущего "А теперь, копитаны команд, опустите флаг 14 чемпионата" Тимощук и, кажется, Шовковский ОПУСТИЛИ ФЛАГ УКРАИНЫ :))) Я тогда от смеха чуть не упал под сидение, а большинство на стадионе этого даже не заметили.
Ответить
0
0
Karamba (Трнопіль)
Ниві Тернопільській таких мпонсорів!! :)
Ответить
0
0
супер ПЕТРОВИЧ (Донецк)
Шо то новостей никаких. Админ,ау!!!
Ответить
0
0
OlegSimfi (Ukraine)
Прошу потдержать форум http://tavriya.offtop.ru Форум о Украинском Футболе.
Ответить
0
0
Jay Kay (Кривой Рог)
Zilot (Донецк) 07.06.06 11:27 согласен это какойто непорядок, неужели так сложно его выучить , да у нас его каждый школьник его знает, а игроки ЗБОРНОЙ просто стоят и пялятса в камеру. Господа из ФФУ премите меры, время ещё есть.
Ответить
0
0
Zilot (Донецк)
Друзі, все классно, спонсори не погані, але гімн України не завадило б вивчити! Я точно знаю, що збірна Україна єдина з 32-х учасників чемпіонату світу, не знає свій гімн! Хлопці, хочаб рота відкривайте, коли звучить музика, чи хоч до Шевченка чи Тимощука прислухайтесь! Ну не гарно так!
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
ntalex (Kiev) Валера (Rivne-Net) На вкус и цвет...! А Валера наверное и не мужик, раз такие отзіві о пиве! ---------------------------------- Кстати ни одной новости на сайте! Нехилій відался вчера празник, до сих пор не обдуплятся: )))
Ответить
0
0
Method (Kharkov)
ПБН (Макеевка) Дело не в этом, а в том, что водке просто запрещено спонсировать такие мероприятия - ФИФА не разрешает.
Ответить
0
0
Валера (Rivne-Net)
2 ntalex (Kiev) - Щас реально все пиво - отрута.
Ответить
0
0
ntalex (Kiev)
Щас реально нормальное оболонское пиво - это Магнат, все остальное для бомжей.
Ответить
0
0
dniproman (Днепропетровск)
andres (Odessa) Мдя,пиво не в ворота))
Ответить
0
0
darkduke (Киев)
Интересно, за границей тоже выделяют 5 категорий спонсоров? А то кассификация несколько притянута. В Германии, к римеру, некоторые команды спонсируются фирмами с равными долями участия (помоему так называется), как среди них произвести эту вот классификацию?
Ответить
0
0
zwitter (Simeiz)
ну никуда россияне без нас... Олимп, Немиров, СВ, 5 капель, ХАДО...
Ответить
0
0
rom (Lviv) (Львів)
>головний спонсор національної та молодіжної збірних команд – компанія «Оболонь» Це мається наувазі генеральний? А то вже сім виходить.
Ответить
0
0
fufgjd (Днепр)
Мало
Ответить
0
0
andres (Odessa)
МАГ (Дн-вск) 06.06.06 14:46 :))) глазастый!!!
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Удивительно другое - "В сучасній літературі зі спортивного маркетингу виділяють 5 категорій спонсорів:"... а перечисляется 6!!!
Ответить
0
0
ПБН (Макеевка)
Дмитро (Харків) 06.06.06 14:37 Антифриз тоже пьют)) Вообще-то я в курсах
Ответить
0
0
Дмитро (Харків)
ПБН (Макеевка) 06.06.06 13:58 Ваще-то, ХАДО, если кто не знает, не алкоголь, а какие-то материалы для автомобилей ;) И, кстати, очень был горд, что в финале КУЕФА реклама присутствовала ХАДО - во как наша харьковская фирма пробилась!
Ответить
0
0
ПБН (Макеевка)
andres (Odessa) 06.06.06 13:57 Что да, то да
Ответить
0
0
ПБН (Макеевка)
Валера (Rivne-Net) Не-а, несогласный я.)) Интересно было на последний бой Валуева смотреть ( кста, сие событие на этом форуме незамеченным прошло). Так там на ринге реклама Олимпа, а на трусах у Валуева - ХАДО.
Ответить
0
0
andres (Odessa)
ПБН (Макеевка) 06.06.06 13:17 отвратительное пиво!!!!
Ответить
0
0
mekson (Киев)
мне вчера знакомый дружбан казал, что СВ подписал какойто спонсорский контракт в СБУ. так что может этот список и не полный
Ответить
0
0
zulu (Днепропетровск)
А Спорт + Пиво = её сила! Главное чтобы во время матчей ссать не бегали :))
Ответить
0
0
Валера (Rivne-Net)
Спорт + Алкоголь = Ганьба нації!
Ответить
0
0
ПБН (Макеевка)
А водочный бренд ни один не захотел спонсировать сборную?! Хорошо хоть пиво есть))
Ответить
0
0

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...