Матч з Фарерами відбудеться за затвердженим календарем УЄФА. 22-03-2007 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Щойно надійшла інформація, згідно з якою представник УЄФА ухвалив рішення провести матч Фарерські острови – Україна 24 березня на стадіоні "Тофтір"
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
22.03.2007
четверг
21:52
Матч з Фарерами відбудеться за затвердженим календарем УЄФА
Рейтинг публикации
Щойно надійшла інформація, згідно з якою представник УЄФА ухвалив рішення провести матч Фарерські острови – Україна 24 березня на стадіоні "Тофтір"

Щойно надійшла інформація, згідно з якою представник УЄФА ухвалив рішення провести матч Фарерські острови – Україна 24 березня на стадіоні «Тофтір», як і заплановано раніше. Завтра національна збірна команда України вирушає до Фарерських островів, де й проведе черговий матч в рамках ЧЄ-2008. Незважаючи на те, що поле знаходиться в не досить доброму стані, на островах зараз панує чудова погода і представник УЄФА переконаний, що газон до суботи буде придатним до проведення поєдинку. Нагадаємо, що згідно з регламентом УЄФА поле не обов’язково повинне мати трав’яне покриття – можна й грунтове. Головне, щоб воно було рівним та з чітко нанесеною розміткою.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com