"Українська страхова компанія "Княжа" спонсор ФФУ. 02-04-2008 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
2 квітня відбулась прес-конференція з нагоди підписання спонсорського контракту між Федерацією футболу України та страховою компанією "Княжа"
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
02.04.2008
среда
22:41
"Українська страхова компанія "Княжа" спонсор ФФУ
Рейтинг публикации
2 квітня відбулась прес-конференція з нагоди підписання спонсорського контракту між Федерацією футболу України та страховою компанією "Княжа"

У середу, 2 квітня, у Будинку футболу відбулась прес-конференція з нагоди підписання спонсорського контракту між Федерацією футболу України та страховою компанією «Княжа». У брифінгу взяли участь президент ФФУ Григорій Суркіс, голова правління ЗАТ «Україна Футбол Інтернешнл», віце-президент ФФУ Володимир Лашкул, головний тренер збірної Олексій Михайличенко та голова правління «Княжої» Юрій Кіндзерський.

Поповнення в «Команді найкращих брендів»

Як відомо, Федерація футболу України спільно зі своїм маркетинговим партнером ЗАТ «Україна футбол Інтернешнл» створила «Команду найкращих брендів», які будуть підтримувати національну збірну країни у процесі підготовки до участі в чемпіонаті Європи 2012 року. До цієї почесної команди приєдналася і «Українська страхова компанія «Княжа», яку презентували як нового преміум-спонсора національної збірної та офіційного страхового партнера Федерації футболу України. До речі, ФФУ вперше отримує офіційного страхового партнера.

Футбол як об’єднавчий чинник

«Ми формуємо нашу «Команду найкращих брендів» у час напруженої роботи, − зазначив глава ФФУ Григорій Суркіс. − І ми щиро прагнемо, щоб в нинішніх не найсприятливіших економічних та політичних умовах, об’єднавчим чинником для суспільства став його величність Футбол. Сьогодні мені особливо приємно констатувати той факт, що до нас приєднується ще один партнер − «Княжа», яка зарекомендувала себе на українському ринку страхових послуг з найкращого боку. Я впевнений, що в майбутньому успіхи нашої національної збірної по праву розділить і цей бренд».

Віра у наш футбол

«У свою чергу національна збірна сподівається, що віднині вона буде застрахована від неприємних сюрпризів, − пожартував наставник «синьо-жовтих» Олексій Михайличенко. − А якщо серйозно, то я дуже радий, що такі солідні компанії вірять у нашу збірну, в український футбол, підтримують його. Можна сказати, живуть, як ми, спортом номер один». До речі, нові партнери ФФУ підготували для Михайличенка приємну несподіванку − вручили сертифікат на страхування особистого автомобіля.

Соціальна спрямованість

«Мене надзвичайно тішить, що ми виграли напружену боротьбу за право стати преміум-спонсором збірної та страховим партнером федерації, − зауважив голова правління «Княжої» Юрій Кіндзерський. − Ми раді довести, що український бізнес є соціально направленим, і збираємось підтримувати не лише національну команду, але й масовий футбол в країні. Крім того, зараз ми відпрацьовуємо спеціальну страхову програму − за умовної назви «футбольна». Далі ми збираємось організувати мережу реабілітаційних клінік та центрів для спортсменів».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформ-служба ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com