Сергій Стороженко: "Після відмови Луческу альтернативи Маркевичу не було". 02-02-2010 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
02.02.2010
вторник
22:16
Сергій Стороженко: "Після відмови Луческу альтернативи Маркевичу не було"
Рейтинг публикации

Одразу після закінчення брифінгу нового головного тренера національної збірної Мирона Маркевича перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко в ексклюзивному інтерв'ю ІМК розказав, які саме аргументи стали вирішальними при голосуванні членів виконкому за обрання Маркевича.

- Я не вважаю одночасне голосування за кандидатури Маркевича і Калитвинцева якимось соломоновим рішенням. Це не два головних тренера, як могло скластися у декого враження. Жодних радикальних рішень - просто головний тренер і його помічник. З тренерського штабу наразі відоме тільки одне прізвище - це Семен Альтман. Решта кандидатур стануть відомі набагато пізніше.

- І у Вас немає жодних сумнівів, що два претенденти на одне крісло порозуміються, працюючи в тандемі?

- Ні. Досвід і молодість, вогонь і лід, досвід і амбіції - все поєдналось у цьому тандемі.

- Що стало вирішальним аргументом, аби переконати президента «Металіста» Олександра Ярославського, в якого з Маркевичем чинний контракт?

- Ярославський сказав, що згоди для того, щоб Маркевич пішов з «Металіста», він не дасть за жодних умов. Треба було шукати компроміс. Тож було висунуто пропозицію про сумісництво, з якою погодився президент «Металіста».

Я зараз читаю на форумах реакцію на призначення Маркевича, і люди, які пишуть, що Ярославський змінив точку зору, абсолютно не розуміють, що кажуть. Ярославський не змінював своєї точки зору. Він чітко дав зрозуміти, що Маркевич не піде з «Металіста» - і Маркевич залишився.

- Наскільки вплинув на рішення той факт, що Мирон Богданович не має стосунку ні до донецького, ні до київського футбольного оточення?

- Звичайно, ми крім його досвіду враховували і те, що Маркевич рівновіддалена фігура як від Києва, так і від Донецька. Бо справді люди вже не хотіли бачити головним тренером національної збірної України вихованця київського «Динамо». Тому і в цьому аспекті перевага була на боці Маркевича.

- Тобто після відмови Луческу Маркевич залишився єдиною альтернативою в українському колі тренерів?

- Йому немає альтернативи.

- Коли остаточно буде підписано контракт?

- Я цим не займаюсь. Збірна отримала головного тренера, а решта - деталі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: imk.com.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com