Юрiй Калитвинцев: "Епоха експериментiв закiнчилася". 30-01-2011 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
30.01.2011
воскресенье
14:17
Юрiй Калитвинцев: "Епоха експериментiв закiнчилася"
Рейтинг публикации

Головний тренер збiрної України Юрiй Калитвинцев стверджує, що 2011 року збiрна працюватиме по-новому

У четвер вiн вилетiв iз Києва до Iспанiї, де особисто спостерiгатиме за кандидатами до першої команди країни -- гравцями "Шахтаря", "Карпат", "Динамо" i "Днiпра". Перед вильотом на Пiренеї Юрiй Калитвинцев поспiлкувався з кореспондентом "Експресу"...

- Юрiю Миколайовичу, до Євро-2012 залишилось 500 днiв. Чи впливає наближення європейського форуму на роботу збiрної?

- Безумовно. Епоха експериментiв закiнчилася 2010 року. Тодi ми переглядали гравцiв, давали їм шанс. Тепер цього не буде. Уже на кiпрському турнiрi ми працюватимемо по-новому. На 80 вiдсоткiв визначилися з гравцями, тепер слiд награвати мiж ними зв'язки, виробляти взаєморозумiння.

- Список гравцiв, що гратимуть на Кiпрi, ви оголосили ще минулого тижня. Нинi ж вирушаєте до Iспанiї на їх перегляд. Зазвичай, тренери роблять навпаки...

- Оприлюднити список завчасно спонукали суто органiзацiйнi потреби. Сьогоднi всi футболiсти разом iз клубами - у рiзних країнах. А Кiпр - не найкраща країна щодо отримання вiзи. Тож, оголосивши список, я дав гравцям час на оформлення документiв i планування подорожi.

А щодо моєї поїздки до Iспанiї, то я вирушаю туди в компанiї Геннадiя Литовченка. Вiдомо, у цей час "Карпати" i "Шахтар" там братимуть участь у мiжнародному турнiрi. Крiм того, в Iспанiї також будуть "Динамо" та "Днiпро". У цих командах, як вiдомо, найбiльше збiрникiв, тож ми всiх переглянемо.

- Уболiвальники хвилюються, що до старту європейської першостi ви не встигнете створити команду. Часу обмаль, а роботи - непочатий край...

- Часу, аби сформувати збiрну, у нас досить. Важливо, щоб усi кандидати були здоровими i вiдповiдально ставились до спарингiв, якi заплановано на цей рiк i на 2012-й. Тодi ми стабiлiзуємо склад i налагодимо взаєморозумiння.

- Це означає, що нових прiзвищ у збiрнiй уже не буде? Тобто про розширений список кандидатiв, який нiбито нараховує 50 гравцiв, ви забуваєте?

- Нi, ми не ставимо хрест на людях, яких залучали до нацiональної команди ранiше. Якщо вони прогресуватимуть i вiдповiдатимуть рiвневi збiрної, то, цiлком iмовiрно, знову матимуть шанс. А так званий розширений список лишився на паперi.

- Чи задоволенi ви кiлькiстю i якiстю спаринг-партнерiв на 2011 рiк?

- Я певен, що цього року матчiв буде досить. Уже є домовленостi з багатьма збiрними, залишилось тiльки з'ясувати останнi деталi. Ми зiграємо з нацiональними командами Францiї та Нiмеччини. Тривають переговори з Iталiєю, Iспанiєю, Португалiєю. Я певен, що цьогорiч зустрiнемось iз топ-збiрними. Єдине моє бажання, аби бiльшiсть цих матчiв вiдбувалась в Українi.

А на Кiпрi будуть двi гри - з румунами, а також шведами або кiпрiотами. Зрозумiло, футболiсти наразi будуть не в найкращих кондицiях, бо нинi ж мiжсезоння.

- Повiдомлялося, що на початку цього року ви нарештi перестанете бути "в. о.". Чи не втомилися вiд, так би мовити, пiдвiшеного стану?

- Я не звертаю на таке уваги. Менi довiрили нацiональну збiрну, i я готуватиму команду до кожного конкретного поєдинку. Iз Григорiєм Суркiсом на цю тему останнiм часом не говорив i не бачу в цьому потреби. Хоча наша зустрiч запланована i невдовзi має вiдбутись. А те, що постiйно плiткують про Лiппi чи ще когось, мене з колiї не вибиває. Я вже звик...

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Максим Качурівський, Експрес
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]