Ігор Худоб’як: "Проти італійців буде цікаво грати". 16-03-2011 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
16.03.2011
среда
21:11
Ігор Худоб’як: "Проти італійців буде цікаво грати"
Рейтинг публикации

Востаннє Ігоря Худоб’яка у футболці збірної України бачили 12 жовтня 2010 року в англійському місті Дербі. Саме там національна команда грала проти Бразилії і поступилася 0:2. Тепер улюбленець львівської публіки зможе зіграти проти збірної Італії – він отримав виклик від Юрія Калитвінцева.

«Я завжди чекаю на виклик до збірної. Розумію, що все залежить від моєї роботи – якщо я буду грати погано, то, звісно, запрошення не буде. І навпаки. У збірну можна потрапити за рахунок стабільної гри. Стає легше, коли команда перемагає – відповідно, кожна така грає дає тренерам збірної інформацію для роздумів. Думаю, проти ітайців буде цікаво грати, навіть попри те, що останнім часом ця збірна трохи втратила свій звичний блиск. А колись, ще в дитинстві я їм дуже симпатизував. Мені страшенно подобався Роберто Баджо. Коли закінчилася його ера, я почав підтримувати інші збірні» - каже Ігор Худоб’як.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com