Коноплянка і Чигринський з Італією не зіграють. 26-03-2011 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
26.03.2011
суббота
20:38
Коноплянка і Чигринський з Італією не зіграють
Рейтинг публикации

Захисник Дмитро Чигринський та півзахисник Євген Коноплянка не зможуть допомогти «синьо-жовтим» у матчі проти Італії.

Травма у клубі

Як відомо, у четвер дніпропетровець Євген Коноплянка не взяв участь у контрольному матчі збірних U-21 Україна - Ісландія. У п’ятницю Коноплянка, разом з чотирма іншими гравцями (Степаненком, Ракицьким, Кравцем та Ярмоленком), прибув у розташування головної команди в Кончі-Заспі із «молодіжки». Медичне обстеження, проведене у таборі збірної виявило у гравця надрив литкового м’язу. Ушкодження Коноплянка отримав у матчі за «Дніпро». Відтак у п’ятницю ввечері гравець відбув до Дніпропетровська для продовження лікування.

Брак часу на відновлення

Дмитро Чигринський прибув до табору головної команди з Донецька із ушкодженням гомілкостопа та розтягненням гомілкового м’язу ноги. Лікарі збірної розпочали лікування футболіста, сподіваючись, що Дмитро встигне відновитися до матчу проти Італії. Лікування давало позитивну динаміку, і після етапу індивідуальної підготовки, що тривала чотири дні, захисник взяв участь у тренуванні загальної групи гравців. Однак больові відчуття і дискомфорт не дали Дмитрові змоги продовжувати це заняття. Порадившись із лікарями, наставник головної команди Юрій Калитвинцев вирішив відпустити Чигринського у розташування клубу: «Стало зрозуміло, що до матчу з Італією, Дмитро не встигне відновити свої ігрові кондиції. Відтак ми вирішили не ризикувати здоров’ям гравця для того, щоби він повністю пройшов курс реабілітації в «Шахтарі», і в подальшому приніс більше користі і збірній, і своєму клубу».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Олександр Гливинський, ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com