Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Олег Саленко: Шевченко - тренер сборной. Это что, шутка?

Олег Саленко: Шевченко - тренер сборной. Это что, шутка?


Приглашение Андрея Шевченко на пост главного тренера национальной команды прокомментировал экс-форвард киевского "Динамо" и сборной Украины Олег Саленко. Стоит отметить, что специалист был очень удивлен новости и даже не сразу поверил в ее правдивость.

- Что-то у нас не то происходит в нашем футболе. Это нереально. У Андрея Шевченко нет тренерской лицензии, он никогда никого не тренировал. Это что, шутка?

- То есть, вы не верите в серьезность этого приглашения?

- Нужно ждать официальной информации. Много таких шуток ходит в последнее время, а потом оказывается, что все это ерунда. Когда это озвучат серьезно… Что-то говорить можно только после официальных заявлений. Пока непонятно, как это вообще можно воспринимать.

Оцените этот материал:
Источник:
sport.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
микола сидорук (біла церква)
Олежко- це не жарт,ходять слухи,що на місце Конькова ставлять Королевську і будуть грати під девізом--Україна--вперед!
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 47
микола сидорук (біла церква)
Олежко- це не жарт,ходять слухи,що на місце Конькова ставлять Королевську і будуть грати під девізом--Україна--вперед!
Ответить
1
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Мушу відкоригувати свій минулий пост Звертаюсь до всього загалу! Збірна це не поле для експериментів! А порівняння із Бекенбауєром та Гвардіолою геть некоректне! А якщо зрівнюйте, то не залишайте осторонь й зірковий матеріал з яким працювали двоє вищезгаданих видатних фахівців! Й запам`ятайте одну важливу річ - збірна не приватна лавочка, де за рахунок незліченних провалів й спотикань, методом тика (бо ліцензія "патологічно-безграмотному" (як казала Шеві у обличчя його вчителька!) не світить апріорі) буде вчитись одна, най навіть супер-пупер футболіст у минулому, людина! До речі, Заваров як гравець, був НА ГОЛОВУ ВИЩИЙ у майстерності за Шеву! Йому лише не пощастило із часо-простором. Але підозрюю для більшості із Заварофобів він недо-людина... Проте, на відміну від "патологічно-безграмотного", він має диплом Французької школи тренерів! Й не треба всім тикати "Арсеналом" у якому за Заварова не було навіть елементарних речей у інфраструктурі клубу! Й не треба тикати у Заварова брудними ярликами, які на нього повісив бувший зек, ворюга, та злодій Рабинович! Краще згадайте, як людина виграла кубок Швейцарії зі своїм провінційним "Вілєм", або низку списаних усіма гравців, яких він реанімував для великого футболу у напів-аматорському "Арсеналі"! Геть Шеву! Віват Заварову!
Ответить
1
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Звертаюсь до всього загалу! Збірна це не поле для експериментів! А порівняння із Бекенбауєром та Гвардіолою геть некоректне! А якщо зрівнюйте, то не залишайте осторонь й зірковий матеріал з яким працювали двоє вищезгаданих видатних фахівців! Й запам`ятайте одну важливу річ - збірна не приватна лавочка, де за рахунок незліченних провалів й спотикань, методом тика (бо ліцензія "патологічно-безграмотному" (як казала Шеві у обличчя його вчителька!) не світить апріорі) буде вчитись одна, най навіть супер-пупер футболіст у минулому, людина! До речі, Заваров як гравець, був НА ГОЛОВУ ВИЩИЙ у майстерності за Шеву! Йому лише не пощастило із часо-простором. Але підозрюю для вас він недо-людина... Принаймні для більшості із Заварофобів! Проте, на відміну від "патологічно-безграмотного", він має диплом Французької школи тренерів! Й не треба всім тикати "Арсеналом" у якому за Заварова не було навіть елементарних речей у інфраструктурі клубу! Й не треба тикати у Заварова брудними ярликами, які на нього повісив бувший зек, ворюга, та злодій Рабинович! Краще згадайте, як людина виграла кубок Швейцарії зі своїм провінційним "Вілєм", або низку списаних усіма гравців, яких він реанімував для великого футболу у напів-аматорському "Арсеналі"! Геть Шеву! Віват Заварову!
Ответить
2
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
[quote datetime="13.11.2012 06:58" author="koaal (херсон)"] Грав, це беззаперечно. Але ж, шановний, згадайте ті роки. Україна не грала офіційних матчів аж до вересня 1994-го, де позонулася з Литвою в Києві-0:2. А на товарняки тренери, які мінялися з 1992 по 1994 рр., як в калейдоскопі, не спішили викликати гравців, котрі виступали за рубежем. Вони чомусь вважали, що раз футболіст був задіяний в матчах за націоналку, то за іншу збірну він не має права грати. Але ж це відноситься лише до офіційних виступів і товариські зустрічі тут не враховувалися. І ситуація тоді була така: українські тренери повністтю ігнорують гравців із-за кордону та тільки озвучують на словах, що вони слідкують за їх виступами за клуби, а Російський футбольний союз офіційно запрошує наших грати за свою збірну. Саме так ми втратили Юрана, Саленка, Нікіфорова, Тернавського, Цимбаларя, Онопка... І, до речі, Саленко такий же українець, як Ахрік Цвейба. Адже цей грузин, кращий футболіст України 1992 року, до речі, також відіграв за нашу націоналку одну гру, як раз першу, а потім виступав за Росію. Але ж ніхто із українців в його город камінців не жбурляє. Так який же тоді Саленко українець, якщо він з дитинства грав за ленінградську "Зміну", потім в дорослому "Зеніті", з якого кияни його і прикупили з велетенським скандадалом в 1989 році за 27 5оо рублів? У Олега, хіба що, фамілія підходяща, та батько родом з Кривого Рогу. [/quote] Іуда і все, не намагайтеся вжити подвійних стандартів...
Ответить
0
0
Joyce (Donetsk)
молодей - молодец
Ответить
0
0
abch (Горловка)
Шева пока будет прикрытием того же Заварова, которого общественность своей благожелательностью не сильно пожаловала.
Ответить
2
0
koaal (херсон)
Грав, це беззаперечно. Але ж, шановний, згадайте ті роки. Україна не грала офіційних матчів аж до вересня 1994-го, де позонулася з Литвою в Києві-0:2. А на товарняки тренери, які мінялися з 1992 по 1994 рр., як в калейдоскопі, не спішили викликати гравців, котрі виступали за рубежем. Вони чомусь вважали, що раз футболіст був задіяний в матчах за націоналку, то за іншу збірну він не має права грати. Але ж це відноситься лише до офіційних виступів і товариські зустрічі тут не враховувалися. І ситуація тоді була така: українські тренери повністтю ігнорують гравців із-за кордону та тільки озвучують на словах, що вони слідкують за їх виступами за клуби, а Російський футбольний союз офіційно запрошує наших грати за свою збірну. Саме так ми втратили Юрана, Саленка, Нікіфорова, Тернавського, Цимбаларя, Онопка... І, до речі, Саленко такий же українець, як Ахрік Цвейба. Адже цей грузин, кращий футболіст України 1992 року, до речі, також відіграв за нашу націоналку одну гру, як раз першу, а потім виступав за Росію. Але ж ніхто із українців в його город камінців не жбурляє. Так який же тоді Саленко українець, якщо він з дитинства грав за ленінградську "Зміну", потім в дорослому "Зеніті", з якого кияни його і прикупили з велетенським скандадалом в 1989 році за 27 5оо рублів? У Олега, хіба що, фамілія підходяща, та батько родом з Кривого Рогу.
Ответить
2
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
[quote datetime="12.11.2012 23:04" author="GRomA (Днепропетровск)"] Саленко за сборную России играл! а не Украины.. [/quote] Грав він, Іуда така, причому в самому першому матчі в історії. То була перша й остання його гра за збірну. Аж 58 хвилин відіграв, зараза. Куксенков певно заздрив йому усе життя, теж шльондрою виявився, Іуда клята...
Ответить
2
1
Joyce (Donetsk)
Да Бог с ним, с Саленко, проблема в другом: если Шева не дурак, то он откажется. И причин этому несколько, но достаточно одной - умный человек, понимая, что у него нет ни знаний, ни опыта, категорически откажется. Другой, под крышей "патриотизма", ничего не зная и не умея, кинется спасать нацию, которая в его спасении не нуждается. Если Шева это понимает, молодей, а нет - потеряли человека...
Ответить
2
1
Rosso (Simferopol)
А давайте Конькова на аукционе Сотбис продадим.Все-таки уникальный экземпляр
Ответить
7
0
GRomA (Днепропетровск)
Саленко за сборную России играл! а не Украины..
Ответить
1
1
Дима(Киев) (Киев)
Metall_Tiffozi (Kharkov) 12.11.2012 20:24 уверен что ума у него не меньше чем у Вас.
Ответить
3
1
barmaleychik (Красный Лиман)
Вот и посмотрим, в здравом уме человек или нет. Если Шева даст согласие возглавить сборную, то это будет его второй, после ухода в политику, - неадекватный шаг.
Ответить
6
0
hec (Луганск)
Согласится. Осталось только по цене договориться.
Ответить
1
2
Joyce (Donetsk)
Откажется! Для начала ему с семьей и детьми побыть надо. Данное предложение - тупая провокация. Ну не будут же его шантажировать? Шева, надеюсь,еше с катушек не съехал: рановато!
Ответить
2
1
DK_VIKTOR (zhitomih)
К Шеве отношусь с огромным уважением, но к подобным назначениям, т.е. когда только закончившего карьеру, великого игрока назначают тренером топ клуба/сборной, отношусь с недоверием. Сразу следует отметить, Украина Америку с подобным ходом не открыла, таких прецедентов было масса, но успешными случались лишь редкие назначения. А вот наоборот - масса. Я,( наверное уже многие на форуме в курсе) тренирую аматорскую минифутбольную команду, и с каждым сезоном, даже с каждой игрой, мой тренерский опыт увеличивается, и с его приходом мне открываются глаза на допущенные ошибки, становится понятно что свою работу можно было сделать более качественно - собственно так происходит в любом виде деятельности, не только в футболе. В любом случае, Андрею удачи! А Саленко просто троль истекающий слюной от зависти.
Ответить
1
4
ANLEXUS (Симферополь)
Конечно Саленко удивлен, зависть-плохие качества, его то никто не завет, только в Тв футбольных передачах коменты даёт и рассуждения, а на какую-то пост должность-нет. Тренер сборников должен быть опытный, а Андрей профи только как футболист, его сначала надо проверить в обычных командах как тренера, посмотреть что из себя представляет, а потом уже на Сборную заглядываться.
Ответить
2
2
Svyatoslav1970 (Днепропетровск)
У меня вопрос к Йожефу Йожефовичу. Что произошло летом 1963 года в матче Торпедо-Динамо?
Ответить
1
4
Bасилий (5горск)
Олег, если это не шутка занимай очередь! Шева не на долго, будут искать нового тренера, обязательно динамовца, а тут ты)))
Ответить
3
1
kola (Днепропетровск)
Хаспада балельшики, мож мы приватизируем сборную и сами назначим тренера? А чё, я вполне серьезно...
Ответить
4
1
ahiles (Харьков)
[quote datetime="12.11.2012 20:29" author="Шнапс (Київ)"] Я, як киянин, скажу: Ахілл - неадекват ))) А Саленко - ні. [/quote] выбирай выражения.тебя никто не оскорблял
Ответить
4
4
Заграва (Рівне)
Вот і дочекались "покращення" у футболі - вибір між Заваровим (прихлеб Колеснікова) і Шева (прихлеб господарів Королевської) і ноль інших варіантів, а потім кажуть не домішуйте політику у наш найкращий у світі футбол.
Ответить
5
9
Joyce (Donetsk)
Гриша ушел, и европейское сообщество объявило ФФУ бойкот - допиз-лись:)
Ответить
7
4
kola (Днепропетровск)
Не-еее, Алешка - эта новый анегдоТТТТ...)))
Ответить
2
0
relik belik (гайворон)
Ну что к сожелению ффу окончательно забило на зборную-и это ФАКТ. им она обсолютно ненужна,для ФФУ главное сейчас это клубы ведь там бабло и какое!!!! НУ НЕУЖЕЛИ ТРУДНО ВЗЯТЬ ИНОСТРАНОГО ТРЕНЕРА???????ВЕДЬ ЭТО НЕ ПРОБЛЕМА-РОССИЯ ТОМУ ПРИМЕР!!!!
Ответить
5
2
hec (Луганск)
Такое ощущение, что у нас не сборная, а загородный клуб по интересам. Очень жаль.
Ответить
8
3
zhenja-911 (Армянск)
Если это не шутка то полный катпец не только сборной но и ФФУ
Ответить
7
2
mckensey7 (Запорожье)
Хаяли Гришу на чем свет стоит... а вот оно как получается... Скоро будем просить чтоб он вернулся
Ответить
10
4
corvet2012 (Ясиноватая)
По собственному опыту знаю, что новый руководитель не бывает лучше прежнего, пожалуй, за очень очень редким исключением.
Ответить
4
2
margulis (Новоукраїнка)
Ну який з нього тренер? Бред сивої кобили...
Ответить
9
2
ПетроФ (Луцьк)
А чому не попробувати Шевченка? Наприклад відразу по закінченні кар\'єри гравця тренерами збірної Німечини ставали Бакенбауер і Клінсман, Стоїчков керував збірною Болгарії, та і Ван Бастен в Нідерландах через рік прийняв збірну. Тому нічого страшного нема, і все рівно цей варіант кращий ніж з Заваровим.
Ответить
5
10
corvet2012 (Ясиноватая)
А может пусть идет тренером игры в гольф? А еще лучше пусть занимается политикой, у него, говорят это очень здорово получается:).
Ответить
12
3
Метеор (Днепр)
А почему бы Шевченко не взять команду первой лиги и сначала потренироваться. Лобановский прежде чем стал главным тренером Динамо, добился успеха с Днепром и показал чего он стоит. А у нас тренируются на сборных.Не получится у Шевченко, пригласим Сашо.У Сашо не получится, Милевский на подходе. Никто не против Шевы в сборной.Но для начала пусть возьмет какой то клуб и потренирует, а там и в сборную.А не наоборот.Уже ЧМ практически проигран ,так если у Шевы не пойдет, то и отбор на Евро 2016 завалим.
Ответить
11
0
arm0R-cv (Черновцы/Динамо-К)
[quote datetime="12.11.2012 20:17" author="Бармалей младший (Ужгород)"] Шева, зайди сюда и почитай комменты. [/quote] Зачем ему читать тут комменты? И почему с него спрашиваешь, а не с обьевшегося ЛСД Конькова? Или вы с ним на пару принимали?=)
Ответить
10
6
Бармалей младший (Ужгород)
Подлинное искусство конструктивного диалога заключается в том, чтобы собеседник самостоятельно принял решение отправиться на "цензура". С эффектами лсд не знаком, опытом делись с другими. Шевченко - не тренер. Вместо "цензуры" добавь слово по желанию.
Ответить
5
5
Shakhtersci (Донецк)
Нет, Олег, это не шутка. Анатолий Дмитриевич только что все по телефону мне подтвердил.
Ответить
4
6
AntinBandera (Leopolis)
[quote datetime="12.11.2012 20:39" author="Joyce (Donetsk)"] но здесь вполне нормальная реакция на ненормальное предложение ФФУ [/quote] А попереджали ж, що ваші донецькі ставленики до добра не доведуть...
Ответить
21
8
Joyce (Donetsk)
Ну а что я мог лично сделать:) Чертыхаться? Хотя надеялся, пригласят маститого тренера, но еще раз повторю, то ли бабки зажилили, то ли никто не хочет работать с ними. Не знаю!
Ответить
6
2
Joyce (Donetsk)
Редко соглашаюсь с Саленко, но здесь вполне нормальная реакция на ненормальное предложение ФФУ! Ей Богу, такое впечатление, что с ФФУ никто не хочет иметь дело - то ли платить не хотят; то ли такие условия выдвигают, что у кандидатов желание пропадает!
Ответить
27
3
waleo (Киев)
Олег,это президент ФФУ шутка
Ответить
21
5
Kela (Odessa)
нормальная реакция адекватного человека
Ответить
24
4
Олександр Гуцал (Бар)
Це звіздєц, звичайно. Але що ці експерти скажуть, коли це, не дай Боже, станеться?
Ответить
12
6
Metall_Tiffozi (Kharkov)
[quote datetime="12.11.2012 20:17" author="Бармалей младший (Ужгород)"] Шева, зайди сюда и почитай комменты. [/quote] Ты думаешь, что он разбереться как это сделать? :)
Ответить
12
13
Kanol (Киев)
Королевская поможет
Ответить
16
11
ahiles (Харьков)
щаз киевляне скажут что Саленко неадекват
Ответить
13
18
Шнапс (Київ)
Я, як киянин, скажу: Ахілл - неадекват ))) А Саленко - ні.
Ответить
10
10
Бармалей младший (Ужгород)
Шева, зайди сюда и почитай комменты.
Ответить
17
8

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус