Фоменко: Проблем з фінансуванням збірної немає. 02-02-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
02.02.2013
суббота
16:53
Фоменко: Проблем з фінансуванням збірної немає
Рейтинг публикации

У національної збірної України немає фінансових проблем.Про це в коментарі "Чемпіону" сказав головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко.

"Нажаль, Йожеф Йожефович дезінформував громадськість. Хотів з ним зустрітися, а він, виявилося, на лікарняному. Національна збірна є пріоритетом для ФФУ. Тому, проблем з її фінансуванням немає і ніколи, сподіваюся, не буде.

Абсолютно всі мої вимоги для забезпечення повноцінної роботи штабу та команди керівництво виконує у повному обсягу. По-друге, матч з Норвегією не є офіційним, а згідно з регламентом ФІФА по статусу і трансферам футболістів, гравці на товариські зустрічі повинні приїжджати за 48 годин, тобто за дві доби.

Це на офіційні матчі - за чотири. Скоріш за все, Сабо просто переплутав і тим самим ввів людей в оману", - розповів Фоменко.

Нагадаємо, що Йожеф Сабо у своєму інтерв’юо заявив, що національна збірна збирається 4, а не 2 лютого, як планувалося, у зв’язку з фінансовими проблемами.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Чемпион

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]