Олег Федорчук: Якщо Ракіцький просто "косить", треба відреагувати найжорсткішим чином. 06-02-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
06.02.2013
среда
14:49
Олег Федорчук: Якщо Ракіцький просто "косить", треба відреагувати найжорсткішим чином
Рейтинг публикации

Екс-наставник сімферопольської "Таврії" Олег Федорчук прокоментував факт відсутності Ярослава Ракіцького в стані збірної України.

"Дуже хочеться сподіватися, що чергова неявка Ракицького - просто збіг, - говорить Олег Вікторович. - Ми можемо лише оперувати наявною інформацією: людина захворіла серйозною хворобою і керівництво вжило заходів, щоб не заразилися інші. Але тенденція погана. Я добре пам'ятаю, як колись Блохін навів порядок в збірній, відрахувавши з команди цілком пристойних Зараклюку і Чечера за запізнення на збір. Ті, як наслідок, не поїхали на чемпіонат світу. Тренерському штабу потрібно добре розібратися в ситуації і якщо є хоч найменша підозра на те, що гравець просто "косить", відреагувати найжорсткішим чином. Тим більше, що це перша гра і, по суті, генеральна репетиція перед Польщею".

"Свого часу гравець "Барселони" Бернд Шустер в розквіті сил відмовився грати за збірну Німеччини. Це вибір кожного і нічого негожого, якщо все офіційно оформлено. Повторюся, якщо тренерський штаб до кінця не розбереться, що до чого і не налагодить дисципліну, проблеми будуть виникати регулярно, гравців, які можуть поводитися подібним чином, у збірній вистачає", - впевнений Федорчук.
На його думку, в майбутньому поєдинку гравця є, кому замінити.

"Гравця оборони набагато простіше замінити, ніж гравця атаки. Той самий Богданов може зіграти в центрі оборони, Тимощук в захисті непогано виглядав. Вважаю, що повинен бути відсотків на 80 той склад, який вийде проти поляків. У Варшаві буде ключова гра, якщо втратимо очки, про чемпіонат світу можна буде вже взагалі не мріяти. Тренерському штабу нічого не залишається, як експериментувати, але подумки все одно він буде тримати пару Ракицький - Хачеріді, вона на сьогодні найкраща", - впевнений Олег Федорчук.

Раніше повідомлялося, що захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький не прибув у розташування збірної України, так як в одного з гравців "Гірників" - вітрянка.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: gazeta.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]