Степан Крупей: Михайло Фоменко чітко поставив і організував гру нашої збірної. 07-02-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
07.02.2013
четверг
11:22
Степан Крупей: Михайло Фоменко чітко поставив і організував гру нашої збірної
Рейтинг публикации

Товариський матч між національними збірними України та Норвегії – 2:0 під керівництвом нового головного тренера Михайла Фоменка аналізує відомий в минулому гравець "Карпат" Степан Крупей.

- Помітно, що новий головний тренер збірної України Михайло Фоменко чітко поставив і організував гру нашої збірної. За великим рахунком у норвежців особливих моментів впродовж матчу біля наших не було. За винятком тих кількох епізодів наприкінці гри, які самі собі створили наші захисники. Фоменко порівняно з попереднім станом, в якому наша збірна перебувала трішки налагодив гру.

Знаєте, слабша команда завжди повинна грати від оборони і використовувати ті моменти, які виникають. Мабуть, Фоменко їх привчає до такого стилю. Не було ніякої авантюри, все строго і , як наслідок перемога 2:0. Мені, здається, що добре збірна України, як на перший матч у цьому році виглядала. Щоправда, це перша гра, хлопці вперше цього року зібралися. Найгірше те, що на трибунах севільського стадіону не було людей, за винятком декількох уболівальників. Завжди приємніше грати при заповнених трибунах. Це впливає на малюнок гри.

У тому моменті з вилученням Мандзюка, то він у тому епізоді зіграв так, як зіграв, адже отримав пас в недодачу та ще й назад. Тому десь зачепив ногу норвезького нападника. Хоча, знову ж таки у таких моментах варто грати обережніше і таких пасів в недодачу та ще й наприкінці гри не віддавати. Добре, що це товариський, а не офіційний матч.

Стосовно гри рукою Федецького. У таких випадках у штрафному майданчику не можна рухати нападників руками, вони ж падають, як підкошені. Він зловив його руками, поклав на шию руки, зрозуміло, що у такому випадку нападник впаде. Якщо б він хотів встояти на ногах, то встояв би. Тому Федецький винен у тому епізоді, бо сам заробив то пенальті.

Загалом вважаю, що підсумковий рахунок є закономірним. Адже, вже коли Україна почала вигравати 2:0, то вже наша збірна у плані психології себе почувала вільніше. А наприкінці трішки розслабилася, тому й виникло пенальті та вилучення.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Галичина спортивна"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com