Анатолій Коньков зустрівся з послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халідом Саїдом. 13-02-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
13.02.2013
среда
16:54
Анатолій Коньков зустрівся з послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халідом Саїдом
Рейтинг публикации

13 лютого у Будинку футболу відбулася зустріч президента Федерації футболу України Анатолія Конькова з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халідом Саїдом.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва двох держав в контексті розвитку футболу. Шорш Халід Саїд заявив, що Україна є для Іраку прикладом для наслідування, пославшись на успішне проведення нашою країною фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року.

Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Ірак в Україні запропонував Анатолію Конькову підписати Меморандум про співпрацю, умови котрого будуть розглянуті на найближчому Виконкомі ФФУ.

"Ми і надалі будемо вести з Вами діалог і визначимо необхідні умови для рівноправної співпраці", - підсумував Анатолій Коньков.

Анатолій Коньков зустрівся з послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халідом Саїдом - изображение 1

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]