Представники ФФУ відвідали штаб-квартиру УЄФА. 25-02-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
25.02.2013
понедельник
15:21
Представники ФФУ відвідали штаб-квартиру УЄФА
Рейтинг публикации

У штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні відбувся семінар-навчання представників національних федерацій та презентація контрольних строків з питань фінансового Fair Play у рамках ліцензування клубів.

Федерацію футболу України на цьому заході представляли перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко та співробітники центру ліцензування клубів.

Голова відділу клубного ліцензування УЄФА Андреа Траверса зазначив, що велике значення в успішному веденні фінансового Fair Play має відповідна технічна база, яка дозволятиме клубам вищих дивізіонів оперативно відправляти інформацію національним асоціаціям та УЄФА.

Учасникам семінару було представлено останню версію комп’ютерної програми, котра буде запропонована усім клубам Європи та центрам ліцензування. Оголошено й крайні терміни подачі документів фінансової звітності, у відповідності до правил беззбитковості футбольних клубів у 2013 році.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]