Михайло Фоменко: Питання бази дуже болюче для збірної. 15-03-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
15.03.2013
пятница
14:49
Михайло Фоменко: Питання бази дуже болюче для збірної
Рейтинг публикации

Головний тренер збірної України розповів про проблеми команди, пов’язані з місцем проведення зборів.

- Михайле Івановичу, доволі неочікуваною вийшла новина, що відтепер національна команда України не мешкатиме в Кончі-Заспі, на динамівській базі, а лише тренуватиметься там. Що трапилося?

- Та нічого особливого: київський ФК не дав нам можливості проживання. Пояснення? Мовляв, немає місця: там тепер мешкає основна, молодіжна, дублююча команди киян, а також колектив U-19. Тому поки що лише проводитимемо на "старій" базі тренування, а ночуватимемо в готелі "Палладіум", у селі Козин, яке теж розташоване по Обухівській трасі.

- Тоді перед нами виникає болючий момент: усі роки владарювання Г. М . Суркіса ми нібито будували базу для збірних у селищі Гореничі, а півроку тому з’ясувалося, що там нічого немає. Чи не час знову поставити це питання перед керівниками ФФУ?

- Саме час: ми відповідний запит уже зробили - це все, що в наших силах… Справді, питання болюче: база ж потрібна не лише національній команді, а й молодіжній, усім юнацьким, жіночій, футзальній. Спробую в подальшому контролювати цей процес, бо далі вже не можна тягнути.

- Переходимо безпосередньо до матчів 22-го та 26-го…

- Мені здається, ще зарано про них говорити, тим паче, я недавно вже дав інтерв’ю вашим колегам.

- Цікаве інтерв’ю… Ви там, зокрема, бідкаєтеся, що після вильоту з єврокубків наші футболісти пригнічені. Іноді складається враження, що українські гравці - найвразливіші у світі!

- Так од цього ж нікуди не подінешся! Спортсмени - так само люди. І ця тенденція стосується не лише українців: легіонери теж переживають, якщо в них щось не виходить. Ось зверніть увагу, в якому настрої виходять футболісти наших команд на матчі ПЛ після невдач у Європі!

- У вашому списку - чверть сотні осіб, одначе ви запевнили, що це попередній варіант.

- Маємо півтора тижні до гри з поляками, тому на даний момент не можу відповісти, чи "просіємо" ми когось.

- До оголошеного вами складу є дві зауваги - Горяїнов та Гоменюк. Перший перестає бути основним у клубі, другий узимку лікувався, майже не готуючись до весни…

- Окрім цих виконавців, як ви встигли помітити, на збори викликані ще 23-є.Така відповідь влаштовує вас?..

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ukrfootball.in.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com