Ковпак: Маю надію повернутися в збірну. 19-03-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
19.03.2013
вторник
16:57
Ковпак: Маю надію повернутися в збірну
Рейтинг публикации

Новачок "Севастополя" ділиться враженнями та перспективами після переходу в нову команду.

"Над пропозицією "Севастополя" довго не роздумував"

- Олександре, два місяці минуло з того часу, як ви перей­шли в "Севастополь". Як пройшов для вас період адаптації в першоліговому колективі?
- Період адаптації минув непомітно. Я повернувся до Криму, який за часів виступів у "Таврії" став для мене рідним. Та й у команді багато знайомих гравців, із якими неодноразово зустрічався на полі. Плідна підготовка під час зимового антракту лише згуртовувала колектив.

- Із "моряками" у вас повноцінний контракт чи орендна угода?
- У мене - повноцінний довгостроковий контракт. Підписуючи угоду, ні на мить не сумнівався в правильності вибору.


- Коли вже пристрасті після вашого трансферу вщухли, хотілось би поцікавитися, що вас спонукало змінити клуб узимку?- У "Арсеналі" почалися проб­леми. Та найприкріше те, що ніхто не бачив шляхів їхнього вирішення. Склалося враження, що ця команда не потрібна й самому президенту ФК… Не беруся судити, яка нині ситуація в таборі "канонірів", адже мене це вже найменше стосується. Та після того, як "Арсенал" залишив тренер (Леонід Кучук. - О. Т.), стало зрозуміло, що фінансові проб­леми клубу погіршуються. Ми ж із жовт­ня не отримували зарплатню. Не краща ситуація була з преміальними… У цей час мені надійшла пропозиція із "Севастополя". Зрозуміло, що довго не роздумував і дав згоду.

- А вас не насторожував перехід у першолігову команду?
- А чому мене це мало насторожувати? Перед "Севастополем" нині стоїть серйозне завдання - вихід у прем’єр-лігу, й шанси - реальні. Із колективом займається кваліфікований тренер. Знаю, що Олег Кононов працював разом із Леонідом Кучуком, отож специфіка гри й тактика в них схожі, що мені, звісно, імпонує. А найважливіше - тренер хотів мене бачити в команді.


- Нині не шкодуєте, що не залишилися в "Арсеналі", де після зміни керівництва справи нібито пішли вгору?- Інформація, якою володію - в "Арсеналі" ситуація не стабілізувалася… Та й чому я маю шкодувати? Я всім задоволений. Є певні життєві ситуації, які примушують нас робити якісь вчинки.

"То не лише я був приємно здивований…"


- У інтерв’ю "УФ" ще один новачок команди Денис Кожанов розповів, що був приємно здивований умовами роботи в "Севастополі".- (Усміхається). То не лише я був приємно здивований… До кожного футболіста - індивідуальний підхід, а дисципліна - на найвищому рівні. Звичайно, мені це відразу стало помітно, особливо коли є з чим порівнювати.

- Узимку "Севастополь" підсилився серйозним десантом новачків. Ви, як нова людина в команді з досвідом виступів у прем’єр-лізі, відчуваєте, що колектив за два місяці підготовки зігрався й готовий до поновлення змагань?
- На зборах багато працювали, награвали ігрові зв’язки. Командні дії намагалися відпрацювати до автоматизму. Звичайно, нам ще є над чим працювати. А те, як нам вдалося підготуватися, покаже вже чемпіонат. Та гадаю, в нас проблем не виникне. Усе - в наших руках і ногах.


- Слідкував за вашими вис­тупами в контрольних матчах і відзначив, що ви недавно в протистоянні з "Кримтеплицею" не потрапили навіть до заявки на гру…- Усе банально - захворів і понад десять днів змушений був пропустити. Та застуда вже відступила, тож тренуюся разом із командою і готовий зіграти в наступній контрольній грі з "Шахтарем-3" (Олександр таки зіграв із "гірниками" й відзначився дублем. - О. Т.).

"Сталь" і "Олександрія" - наші головні конкуренти"


- Перша ліга для вас стане новим випробуванням у кар’єрі. А виступаючи за "Арсенал", чи слідкували за представниками першого дивізіону?- За першою лігою слідкував завжди, особливо - за командами, які ставлять перед собою серйозні завдання. До того ж, у мене там багато знайомих, із якими ще в Черкасах грав разом.

- Хто є головним конкурентом "Севастополя" в боротьбі за вихід до прем’єр-ліги?
- "Сталь" і "Олександрія". Це клуби, які вже виступали у вищому дивізіоні та мають усі шанси туди повернутися.


- Олександре, а які завдання в новому клубі ставите перед собою?- Першочергове завдання - повернутися разом із командою до прем’єр-ліги. Є мета й поборотися за звання найкращого в бомбардирських перегонах. Також маю надію повернутися в збірну…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]