Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Польща - Україна. Тактичний аналіз гри


В другому таймі Михайло Фоменко повністю переграв свого опонента з тактичної точки зору

Польща  - Україна. Тактичний аналіз гри


Збірна України восени минулого року так і не змогла здобути жодної перемоги. І перед матчем проти збірної Польщі «жовто-блакитні» займали незвичну передостанню сходинку з двома очками і одним забитим м'ячем у трьох матчах. Тому гра у Варшаві мала для підопічних Михайла Фоменка величезне значення. До того ж, це була перша офіційна гра України під керівництвом нового наставника. Поляки, навпроти, за втраченими очками йшли нарівні з англійцями, і осічка в домашньому поєдинку ніяк не входила в їхні плани.

Наставник збірної Польщі не міг розраховувати в цьому матчі на Кущака і Перкі через травми, та Муравські, який відбуває дискваліфікацію, з української сторони участь в грі не могли прийняти Коноплянка та Селін.

Формації команд

Вальдемар Форналік запропонував звичну для збірної Польщі тактичну схему 4-2-3-1. Місце в воротах зайняв Артур Боруц, в центрі захисту вийшли Василевскі та Глік, німецькі фланги - Бьоніш зліва та Піщек з Блащиковскі з права, в центрі в опорній зоні Лукасик та Крихов’як, над ними Маєвські, лівий «вінгер» Рибус та вістря атаки команди Роберт Левандовскі. Досить прогнозована формація на гру та стартовий склад від Форналіка, єдина позиція з якою помились польські журналісти в перед матчевих прогнозах це вихід Маєвського замість Людовіка Обран’яка.

Михайло Фоменко все ж довірив місце в воротах П‘ятову, незважаючи на невдалу гру голкіпера останнім часом, в центрі захисту пару склали Хачеріді та Кучер, позицію лівого захисника в зв’язку з дискваліфікацією через перебір жовтих карток Селіна зайняв Шевчук, справа - Федецький, в центрі трійка півзахисників - Степаненко і Ротань більш зорієнтовані на захист, над ними Гармаш, по краям Гусев та Ярмоленко в позиціях інвертованих «вінгерів» та один форвард Роман Зозуля. Теоретично 4-2-3-1, але на практиці і Гусев і Ярмоленко розташовувались глибоко на своїй половині поля, часом займаючи навіть позиції крайніх захисників при веденні захисних дій, тому тактичну схему Фоменка змалюємо як 4-5-1.

Досить захисний варіант дій від наставника збірної «України», якщо враховувати вище вже сказані глибокі позиції Гусева та Ярмоленко в захисті, а також появу Гармаша замість Безуса в позиції атакуючого півзахисника. В атакуючих діях команди Олег та Андрій не звужували гру, тим самим відкриваючи зони для підключень в атаку крайніх захисників, що є властиво для класичної «іспанки». Вочевидь, активна гра флангами від Федецького та Шевчука не входила в план на гру від Фоменка, який віддав перевагу надійним діям в захисті.

Стартовий пресинг від «України»

З перших хвилин «жовто-сині», запропонували активний пресинг супернику за допомогою шести гравців на чужій половині поля, що відразу принесло результат.

На малюнку 1 показаний епізод відразу з стартовим свистком арбітра та намагання українців застосувати пресинг на чужій половині поля.

Напевне на перед матчевій установці на гру Вальдемаром Форналіком мало уваги приділялось сильним якостям Ярмоленка, а саме зміщення до центру з ударом, що і є основою перевагою інвертованих «вінгерів».

На малюнку 2 показаний епізод пресингу збірної України, який призвів до перехоплення м’яча та першого голу в матчі.

А вже до сьомої хвилини цю перевагу (інвертованого вінгера) ще раз продемонстрував Олег Гусев. Про такий початок поєдинку підопічні Михайла Фоменка могли тільки мріяти!

В даному випадку можна вести мову як про неготовність поляків до такого перебігу подій на полі, так і загалом неготовність гравців «кадри» вести гру в умовах активного пресингу від суперника.

На малюнку 3 ще один епізод застосування колективного пресингу гравцями збірної на окремій ділянці поля.

Коли 1-0 краще за 2-0

Отримавши перевагу в два голи, українці віддали ініціативу супернику. Напевне не варто говорити про втрату концентрації з десятої хвилини гри, але в діях команди з’явилась розгубленість, поляки прибрали територію та м’яч під власний контроль. Збільшили темп гри та завдяки зв’язці з Дортмунда досить швидко відновили інтригу в протистоянні.

На малюнку 4 застосування високого пресингу від гравців збірної Польщі.

Вже господарі, володіючи територією, застосовували високий пресинг на половині поля суперника, починаючи з 15 хвилини гри та до кінця тайму. «Жовто-блакитні» сідали надто глибоко до власних воріт, зберігаючи компактність, але фактично унеможливлюючи швидкий вихід з захисту в атаку. Залишалось лише повторити слова класика «такой футбол нам не нужен». Кожне порушення правил здійснювалось поблизу воріт та загрожувало небезпечним штрафним ударом. Практично всі верхові єдиноборства в штрафному майданчику збірної України вигравали поляки.

Тиск на ворота П‘ятова зростав, здавалось, що другий гол в його ворота це лише питання часу, та, як говорять в таких випадках, не шукайте логіку в футболі. Під кінець тайму четвертий удар в площину воріт Боруца закінчився третім голом для України.

По перерві Форналік провів заміну: замість Рибуса на лівий край нападу Польщі, який дещо випадав з гри в першому таймі, вийшов Косецкі. Натомість Михайлу Фоменку вдалось заспокоїти свою команду, чому безперечно сприяв гол Романа Зозулі під кінець першого тайму.

Тепер українці зустрічали опонентів значно вище, Ярмоленко та Гусев витримували лінію з півзахисниками, Гармаш і Ротань зустрічали атаки господарів в центральному колі, Степаненко розташовувався між лінією захисту та півзахисту при захисних діях формація України отримала цифрове значення 4-1-4-1, в атаку активніше йшов Руслан Ротань підтримуючи наступальні дії другим темпом з глибини.

На малюнку 5,6 зображено розташування гравців збірної України. В першому випадку Зозуля веде пресинг на захисників Польщі, не дозволяючи спокійно розвивати атаку, в другому - Степаненко між лініями захисту та півзахисту, Гармаш висувається вперед для пресингу суперника, лінію півзахисту складають Гусев, Ротань та Ярмоленко який за кадром.

На малюнку 7 показаний епізод класичного застосування колективного пресингу. Перша фаза - перекрити можливі продовження атакуючих дій через центр поля, примусити суперника зіграти в край.

На малюнку 8 продовження через чотири секунди. М’яч відправляється на фланг, де українці отримують чисельну перевагу над суперником, після відбору м’яча правим краєм була проведена швидкісна контратака.

Піднявши лінію захисту команди, Фоменку вдалось розірвати півзахист та напад збірної Польщі, що стало ключем до домінування українців в другому таймі. Разом з тим, активний пресинг в другій зоні футбольного поля великою кількістю гравців (не менше п’яти) дозволяв проводити швидкісні контратаки, які не одноразово мали закінчуватись взяттям воріт. Напевне, кращий тайм в виконанні нашої збірної за останні роки.


Аналіз матчу Польща - Україна по Ivan_Hook

Підсумок

В четвертому матчі «жовто-блакитні» таки зробили перший крок до шляху на ЧМ-2014. В першому таймі українцям вдалось здивувати суперника активною грою з стартових хвилин та реалізацією гольових моментів, а по перерві Фоменко повністю з тактичної точки зору переграв свого опонента. Неприємний осад залишив відрізок з 15 по 40 хвилину матчу, та спишемо це на високий психологічний тиск, який чинився на гравців збірної протягом останніх днів та дебют нового тренера, який поки що залишає багато підстав для оптимізму.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Lonesome (Киев)
И все же претензии есть. Тут уже высказывались насчет не совсем синхронного и умелого прессинга в первом тайме. Еще хотел бы добавить, что Фоменко как по мне, то в середине первого тайма потерял нить игры. Команда слишком глубоко села к своим воротам, а наши центральные полузащитники просто отдали полякам центр поля. В результате те очень быстро проходили центр поля и успевали прилично разогнаться. Мне кажется, что тренер мог бы подсказать парням что делать и не прижиматься так к своим воротам. Во втором тайме да, уже не отдавали полякам так быстро центр поля и более грамотно прессинговали, но все же с 10 по 40 минуту первого тайма игра сборной вызывала серьезные опасения. Ну и стандарты, которые несли для нас очень большую угрозу. Сборной явно нужно поработать над ними, и это в первую очередь касается тренерского штаба.
Ответить
2
0
Вернуться к новостям
Комментарии 67
Lonesome (Киев)
И все же претензии есть. Тут уже высказывались насчет не совсем синхронного и умелого прессинга в первом тайме. Еще хотел бы добавить, что Фоменко как по мне, то в середине первого тайма потерял нить игры. Команда слишком глубоко села к своим воротам, а наши центральные полузащитники просто отдали полякам центр поля. В результате те очень быстро проходили центр поля и успевали прилично разогнаться. Мне кажется, что тренер мог бы подсказать парням что делать и не прижиматься так к своим воротам. Во втором тайме да, уже не отдавали полякам так быстро центр поля и более грамотно прессинговали, но все же с 10 по 40 минуту первого тайма игра сборной вызывала серьезные опасения. Ну и стандарты, которые несли для нас очень большую угрозу. Сборной явно нужно поработать над ними, и это в первую очередь касается тренерского штаба.
Ответить
2
0
FANTOM 1 (Кировоград)
Ось це і є тактичний хід України http://uafan.net/Blog/fullout/10abrpk3ksxa3
Ответить
3
0
Solomir (Львів)
:)
Ответить
1
0
mr_neyasit (Хайфа)
Прекрасное видео. С удовольствием вспомнил игру, и как я шепотом орал, ибо дети спят)))) Спасибо
Ответить
2
0
Solomir (Львів)
Дякую.
Ответить
2
0
КуМ (донецк)
Solomir (Львів) Дякую за огляд. Вставлю свои пару копеек. Плюс от меня Фоменко за: 1 нет со старта в составе Тимощука. Не постеснялся... 2 Нет в составе со старта Ракитского - не его игра. 3 В старте Шевчук - наконец-то дошло что в настоящий момент у него нет альтернативы (донес бы кто до Луческу))) 4,5 птицы))) Гусев и Зозуля. В Одессе считаю будет другая игра, думаю со старта Ракитский (более нацелен на атаку) и Селезень (нужен таран в штрафной, только б руки привязать)). Ну а кого в опорную более атакующего плана даже не знаю((
Ответить
4
0
Solomir (Львів)
Дякую, альтернативи Шевчуку не було, оскільки Селін відбував дискваліфікацію за перебір жовтих карток, подивимось хто вийде в Одесі ...
Ответить
1
0
fenchos (Кривой Рог)
Я ничего страшного не вижу, посмотрите календарь Черногории и Украины. Вы поймете что шансы выйти 100%.Черногория сыграла 2 игры с Сан-Марино и не одной с Англией и Польшей. Так что цифра 13 в зачете Черногории может стать чертовой. Мы верим в сборную и должны быть в Бразилии!
Ответить
1
0
twix (харьков)
заколебали строчить на хохляцкой,сам хохол .но читать по русски приятней и понятней
Ответить
0
2
Solomir (Львів)
За останнім соц. опитуванням 56% українців назвали українську мову рідною, 40% російську, 3% іншу, та 1% не зміг визначитись ... В мене немає статистики, яка кількість матеріалів на сайті російською, та скільки українською, так суб\'єктивно російською більше ...
Ответить
2
0
progres (Луцьк)
От почитаєш дкякі коменти й диву даєшся - у людей вимоги до наших гравців наче всі вони мессі, хаві, ньєсти, платіні, шевченки, беккенбауери, марадони, гулліти, зідани... Хлопці, не стріляйте в піаніста, він грає, як вміє!Ё Так і наша збірна - грає, як вміє, або як може. Недостатню особисту майстерність наші добре компенсували особистою і командною самовіддачею. Згадайте коли була найбільша напруга біля наших воріт - при стандартах. А так поляки мали всього 2-3 нагоди забити з гри. Чому? А тому, що наші їм все перекрили, а там де не вистачало майстерності просто фолили. А в другому таймі поляки взагалі не знали, що робити й трохи б більше везіння та суддівство (2 непризначені пенальті на Хачику і Ярмолі) могли б зробити рахунок взагалі непристойним для поляків. Ну і на рахунок коментарів, що наші не реалізували багато моментів. А хто небудь бачив команду, яка б реалізовувала всі свої моменти? Великий Мессі і той час від часу маже! Так що зіграла ЗбУ дуже достойно. Хотілося б, що б і на далі так грали - з самовіддачею і наполегливістю.
Ответить
3
0
tomarinskiy (днепродзержинск)
прочитал Фоменко данный отчет, полистал свой блокнотик... и поспешил в киоск за новым, что бы успеть переписать статью до тех пор пока она в ТОПе
Ответить
1
1
DESPOT777 (Черкассы)
Ах какая музыка ! Ах как сразу вздрогнула вся сущность патриотизма! Вах -вах какой патриотический , какой мощный ролик! Ребята спасибо! Кайфонул, слезу пустил - ну все по взрослому!!!Ролик респектный, шедевральный! Звукорежиссеру - ящик коньяка !!!Браво!
Ответить
2
0
logist (Днепропетровск)
Спасибо, отличный разбор полетов. Все главные моменты учтены. Но все таки хочу обратить внимание на несколько очень важных моментов: - два быстрых гола мы забили не без удачи. Конечно без прессинга и высокого темпа их бы не было, но каждый раз нам так везти не будет и два упущенных момента Гусева это доказали. - Поляки откровенно слабо сыграли в защите, особенно в своей штрафной. Возможно им следовало чаще фолить, брать пример с наших. - Паническая игра СбУ с 10-ой по 40-ую минуту. Для меня это самое сильное впечатление от матча. Даже относительно спокойный второй тайм и уверенная по счету победа не сняли моей тревоги. От игры остался неприятный осадок, когда понимаешь, что победил не совсем честно. Такое же ощущение было после игры на ЧМ с Тунисом, где был левый пенальти в нашу пользу, и незначенный пеналь в наши ворота (игра рукой в штрафной Воронина). Поясню в чем нечестность: 1) Ужасно грубая и бессмысленная игра наших опорников и защитников да и вообще всей команды. Причем фолы даже не тянули на тактические, это была какая-то беспомощность и непонимание что делать. И здесь очень большой вопрос к Фоменко. Арбитр в это время откровенно нас пожалел. Ротаня могли удалить два раза, да и другие постарались. 2) Мы могли пропустить в эти минуты далеко не один гол. После нарушений следовали стандарты. И почти каждый из них мог с большой вероятностью закончиться голом. На видео я насчитал 4 момента в первом тайме и 1 во втором. Полякам откровенно не везло в отличие от нас. - Так называемый прессинг. Для того, чтобы командный прессинг работал, необходимо, чтобы выполнялось несколько условий: плотная игра с игроком, который принимает мяч; если он все таки принял мяч, то прессингующий игрок должен оказывать на него реальное давление, пытаясь физически отобрать мяч и всячески "притеснять" соперника. В это время другие два или три игрока в группе отбора должны перекрывать возможные передачи. Несомненно Фоменко сделал ставку на прессинг и она даже в какой-то мере сыграла. Но то ли не до конца донес смысл этого понятия, то ли игроки не совсем выполнили его установку. Пока поляки были свежими и непобитыми они спокойно принимали мяч и хотя на них затем бросались несколько игроков они успевали набрать скорость и принять решение для дальнейшего развития атаки. В результате фолы и опасные штрафные... Так что Фоменко пока плюсик только за мотивацию. Надеюсь Фоменко из тех, кто учится на ошибках. Удачи с Молдовой.
Ответить
4
2
Solomir (Львів)
Дякую за розлогий коментар, в принципі немаю чим Вам заперечити, можна звичайно вести дискусію стосовно пресингу, але в цьому не буде раціонального зерна, єдиний момент на який варто звернути увагу, це рівень Ваших очікувань від збірної України, давайте не будемо забувати нам ще потрібно ствердитись в ролі середняка европейського футболу і напевне надто високі вимоги ставити поки ми не змозі ...
Ответить
2
0
twix (харьков)
жестко)но видно правильно
Ответить
0
1
ф.пушкаш (славянск)
Спасибо за анализ.Класс!
Ответить
2
0
Solomir (Львів)
Дякую.
Ответить
0
0
Acsakal (Kharkov)
А можно привести статистику матча? А то та табличка, которую дали поляки в конце матча, по меньшей мере странная: у сбУ 4 удара и 4 удара в створ за весь матч, а только во втором тайме на видео у сбУ 6 ударов, из них в 2 створ... Или то, что написали поляки, это 3 гола + 4 удара в створ + 4 удара мимо, т.е. всего 11 ударов по воротам?
Ответить
2
0
Solomir (Львів)
Це після першого тайму, випадково в кінець вставив, але вже не переробляв ...
Ответить
0
0
Nehworosh (Ижевск)
Красиво.
Ответить
3
0
Романыч (Мариуполь)
Solomir (Львів) Спасибо за дискуссию! Удачи!
Ответить
3
0
Иван Maddog (Кривой Рог)
О какой тактике вообще можно говорить, если команда за первые 6 минут забивает два гола?! Треугольники и прямоугольники можно рисовать в любом матче. А с 10 минуты все мы думали, хоть бы не пропустили, а то все ведь знали, что сборная посыпится. И слава Богу, что третий забили. Никакого тактического рисунка в сборной я лично не увидел. А данная игра даже вызвала дежавю матча с Англией, после которого мы знаем, что произошло. Будем надеяться, что в Одессе мы тоже возьмем 3 очка.
Ответить
4
2
grasshopper1 (Харьков)
Две диких дивизии, абсолютно не умеющих защищаться. Рассказ про прессинг меня лично повеселил. Пример: картинка 1. Любой из поляков в состоянии получить мяч. Игроки сб Украины находятся от оппонентов на расстоянии 5-10 метров. Будем надеяться на чудо, но повторить сей фортель (такую победу) нужно будет с Польшой и Англией дома, с Черногорией на выезде. С такой игрой это невозможно. Почти любой угловой у наших ворот заканчивался пожаром или пробитием по воротам. Чудом доиграли матч в полном составе. Из позитива в нападении хорошо, но опять же надо иметь холодную голову и реализовывать свои моменты. Например, никто не мешал Гусеву во втором тайме не бить сходу по воробьям, а принять нормально и пробить. В общем и целом матч показал, что Украина на кураже может грохнуть какую-нить Англию, но выступать стабильно надежно не в состоянии
Ответить
6
2
Solomir (Львів)
Дякую за думку, на 1 картинці йде 3 секунда гри, нажаль картинка не відображає динаміки руху гравців ... а приведена вона, щоб засвідчити агресивний початок від України.
Ответить
1
0
ПетроФ (Луцьк)
Я би не перебільшував заслуги тренера і гравців України. Перший тайм - це просто неймовірне везіння, а гра в другому це заслуга гола забитого в "роздівалку". А так по першому таймі, якщо не дивитись на табло, склалось враження, що грали наприклад Іспанія і Латвія, де наші ніяк не були піренейцями.
Ответить
3
3
Budenovec_2011 (Lugansk)
Результат конечно супер! Но наша оборона!!! Степаненко, Шевчук, Кучер, ... да и этого хватит! Посмотрите пжл внимательно пропущенный гол и опасные моменты первого тайма! Поляки, во втором, просто "приятно" удивили))) Фоменко, не наведет порядок в защите, быть беде!
Ответить
1
3
Solomir (Львів)
Ну гол в ворота України без перебільшення шедевральний, гармонія рухів та взаємопорозуміння вражають ...
Ответить
2
0
Стороженко Іван (Київ)
Стаття дуже класна! Цікаво читається! "Піднявши лінію захисту команди, Фоменку вдалось розірвати півзахист та напад збірної Польщі, що стало ключем до домінування українців в другому таймі. Разом з тим, активний пресинг в другій зоні футбольного поля великою кількістю гравців (не менше п’яти) дозволяв проводити швидкісні контратаки, які не одноразово мали закінчуватись взяттям воріт. Напевне, кращий тайм в виконанні нашої збірної за останні роки." З ось цим повністю згідний!
Ответить
2
0
Solomir (Львів)
Дякую. То завжди приємно слухати коли хвалять :)
Ответить
2
0
Almaz (Донецк)
Черногория в группе на первом месте, имея на 1 игру больше чем Украина, но при этом они уже сыграли 2 матча с Сан-Марино, а у Украины эти матчи еще предстоят.
Ответить
5
0
Пузач (Украина)
IMXO в статье недооценена роль Фоменко, как тренера. То что планировался прессинг с первых секунд - это однозначно. А поляки к нему были просто не готовы, к тому т.е., что он будет настолько действенным с первых секунд. За что и поплатились:) Не буду гадать как бы повернулся сюжет матча не залети два быстрых гола в ворота поляков, но то что они стали определяющими в оценке выработанного плана на игру - сомневаться не приходится:)
Ответить
5
1
Solomir (Львів)
Наскільки - ?
Ответить
0
0
Пузач (Украина)
В том что высокий прессинг, который СбУ моментами демонстрировала и в других матчах, в этом применила с первых секунд. Как говорится в нужное время в нужном месте, к чему соперник был абсолютно не готов! Вот в этом и есть заслуга Фоменко. Ну и часть заслуги девушки по имени фортуна. Без ее незримого участия план Фоменко и Ко мог иметь такой же финал как и план «Барбаросса»:))
 
5
0
Романыч (Мариуполь)
Solomir (Львів) Хоть я и не прибегаю к тактическим анализам,после игр в которых мне все ясно. Но все равно спасибо! Видео блеск!
Ответить
3
0
Solomir (Львів)
Дякую Романич. А я от люблю почитати конкурентів ...
Ответить
3
0
Романыч (Мариуполь)
Да что-то не видно их,или пишут.или "на отмечались" так ,что не до "писанины".;) А я Вам тут не .....;)
 
2
0
Solomir (Львів)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd... Хто розуміє польську необхідно послухати Артура Боруца :) Не дуже приємно, але дуже смішно :)
Ответить
1
0
Мигуля Сергей (Геническ)
Вы заметили как наши быстро избавлялись от мяча при минимуме касаний + удары с дальней и средней дистанции
Ответить
1
0
Blok (Днепропетровск)
Отличный материал! Спасибо за работу. Вот только эйфория уже прошла, а с отрезвлением пришло осознание. Осознание тактики нашей ментальности. С молдаванами жду лажи. Поймите правильно, это не от злобы или скудоумия, это опыт - сын ошибок трудных. Мы в состоянии взгреть любого "авторитета", но постоянно лажаем вроде-бы с проходными соперниками. Статистика вещь упрямая. Извиняюсь, если кого обидел.
Ответить
5
0
Solomir (Львів)
Дякую, та поки що за часи незалежної України наша дружина змогла взути лише Англію в Дніпропетровську, з рештою фаворитів не вдало все складалось. ну варто зачекати до вівторка - погоджуюсь.
Ответить
4
0
antin-ag (Киев)
[quote datetime="23.03.1871 00:01" author="Іван Гук(Solomir)"] Піднявши лінію захисту команди, Фоменку вдалось розірвати півзахист та напад збірної Польщі, що стало ключем до домінування українців в другому таймі. Разом з тим, активний пресинг в другій зоні футбольного поля великою кількістю гравців (не менше п’яти) дозволяв проводити швидкісні контратаки, які не одноразово мали закінчуватись взяттям воріт. Напевне, кращий тайм в виконанні нашої збірної за останні роки. [/quote] Не применшую заслуг гравців та тренера Збірної України, але мені здається, що домінація українських гравців у другому таймі, в першу чергу, за рахунок польских гравців. А саме збільшеним відсотком браку, бездарна гра без мяча, та відсутність пресингу. Не виключаю, що зумовлено все тим, що морально і фізично команда підсіла. Але все одно молодці. Не без частки везіння, але здобули перемогу, бали, та можливість рухатись далі. Дякую за аналіз.
Ответить
4
1
Solomir (Львів)
І Вам дякую за коментар. Вступлю в маленьку суперечку, якщоб гравці збірної Польщі виконували передачі без супротиву та відкритих партнерів то браку в них просто не булоб. Стосовно функціональних можливостей то можна погодитись, враховуючи психологію яка могла надломитись після третього мяча.
Ответить
3
1
danikrom (Львів)
команда грає так,як дозволяє суперник-це відома закономірність
Ответить
3
0
antin-ag (Киев)
Можливо й так. Але нам чомусь,судячи по картинці, і згадуючи 1 тайм, вдавалось це зробити занадто легко.
 
2
0
Романыч (Мариуполь)
Это точно!!! И выигрывает,только если мячик хорошо на ногу "ляжет",несколько раз.(другая закономерность).;)
 
3
0
fynjy (харьков)
Видео-супер!!!
Ответить
7
0
tarakan (Одесса)
А почему только видео? Отличная статья. Еще надо бы обратить внимание на то, что наши УЖАСТНО (от слова "ужастик") защищаются при стандартах, поляки могли (если бв им поперло, а не нашим) забить минимум еще 3... Но на видео это ясно видно...
Ответить
6
0
Solomir (Львів)
Дякую. Це до слова про статистику, якщо написати, що українці програли 11 верхових єдиноборств з 14 то це звичайно інформативно буде, але відео аналіз дозволяє побачити в якій саме зоні боротьба була програна. Бо програти 11 єдиноборств в центрі поля та в штрафному майданчику це, як в Вас кажуть в Одессі "две большие разницы" :)
 
3
1
Solomir (Львів)
Дякую, з ним найбільше возився, такого довгого відео ще не робив :)
Ответить
3
0
Мигуля Сергей (Геническ)
что за саундтрек в видео? подскажите pls
Ответить
1
0
Solomir (Львів)
Gladiator Soundtrack "Elysium", "Honor Him", "Now We Are Free"
 
1
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус