Анатолій Коньков: Важко грати, коли виходиш на поле і бачиш напівпусті трибуни. 28-03-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
28.03.2013
четверг
20:02
Анатолій Коньков: Важко грати, коли виходиш на поле і бачиш напівпусті трибуни
Рейтинг публикации

Збірна України в матчах з Польщею та Молдовою зробила перші кроки до виходу на ЧС-2014.

Про матчі відбору, а також про розвиток дитячого футболу розповів президент ФФУ Анатолій Коньков.

- Анатолію Дмитровичу, що Ви можете сказати про перші два офіційні матчі національної збірної в цьому році з новим головним тренером?

- По-перше, хочеться подякувати тренерському штабу і футболістам, людям, які на наших з вами очах нарешті перетворилися в єдиний та дружній колектив. Для нас дуже важливий був матч з поляками, нам необхідно було вигравати вдома в матчі з Молдовою.

Команда зробила тільки перші кроки до нашої спільної мети. Мені хочеться наголосити, що ключовим аспектом такого результату став – відповідальний підхід до матчів Національної збірної.

Тренерський штаб на чолі Михайлом Фоменком акцентував свою увагу на тому, щоб зробити повноцінний колектив, який буде боротися в кожному матчі за право виступати на Чемпіонаті світу в Бразилії. Попереду у збірної відповідальні матчі, в яких футболісті повинні теж показати характер і бажання виступати на світовому форумі.

- Чи відчували Ви підтримку збірної на матчах з Польщею та Молдовою?

- Так, і за це я особисто дякую нашим вболівальникам. Не всі розуміють наскільки важлива підтримка. Дуже важко грати, коли ти виходиш на поле і бачиш напівпусті трибуни. А ось коли на тебе дивиться вщент заповнений стадіон, як в Одесі, то хочеться показати все, чого тебе навчили.

- На матчі проти Польщі на стадіоні був присутній президент України Віктор Янукович. Про що говорили?

- Річ не в тому, про що ми говорили, а в тому, що, коли всі сміялися і не вірили в команду, її приїхав підтримати президент. Я щиро дякую йому за підтримку і за віру в головну команду країни.

- Ви неодноразово казали про необхідність розвитку масового і дитячого футболу. Є зрушення?

- Звісно, є. Але треба розуміти, що будь-які ініціативи, які направлені на розвиток, треба довго обмірковувати. Не хочеться нічого робити "аби-як" Наприклад, дуже скоро почнемо відкриття дитячих футбольних майданчиків по всій Україні.

Дуже важлива зміна, це - переобрання нового президента ДЮФЛ – Віталія Борта. Нарешті за юнацький футбол взялася людина, яка щиро хоче, щоб наші дітки тренувалися на таких полях, як в Європі, їздили на хороших автобусах, займалися з найкращими фахівцями, перелічувати ще довго можна. Головне, що з’явилася така людина.

- Анатолію Дмитровичу, Ви унікальний і видатний футболіст у минулому. Скажіть, як, на Вашу думку, можна побороти дефіцит кадрів в українській збірній?

- По-перше, хочеться сказати, що в нашій збірній є хороші футболісти і всім про це відомо. Якби їх не було, то про яку Бразилію може йти мова. Стосовно дефіциту кадрів, про який Ви кажете, то, повторюю, що треба акцентувати свою увагу на дитячому футболі.

Клубам Прем’єр Ліги необхідно підтримувати і розвивати свої дитячі академії. Це не тільки важливо для збірної, це ще і гордість клубів за своїх вихованців. Ми зможемо побороти дефіцит тільки тоді, коли дитячий футбол вийде на новий, більш якісний рівень. Я в свою чергу, зроблю все для того, щоб це відбулося якомога швидше.

- Хочеться повернутися до матчу проти Молдови. По його закінченню я чув, що вболівальники кричали "Коньков, дякуємо за Фоменка!". Що відчували в той момент?

- Я дуже радий за старт Михайла Івановича на посаді головного тренера головної команди країни. Ми дружимо вже понад 40 років. Як Ви вважаєте, що я відчував після цих слів? Скажу, що це найщиріші та найприємніші відчуття.

- А що Ви відповіли на це?

- Я подякував за підтримку. Бо вважаю, що наші вболівальники заслуговують перемог.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: champion.com.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]