Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Вратарь сборной Украины трогательно поблагодарил освобожденных моряков


После встречи с ними

Вратарь сборной Украины трогательно поблагодарил освобожденных моряков


Вчера киевские динамовцы посетили в Центральном клиническом военном госпитале столицы освобожденных из плена России украинских моряков.

По этому поводу голкипер "Динамо" и сборной Украины Денис Бойко оставил сообщение в Инстаграме:

"Эти ребята – настоящий пример для Всех, как нужно любить и защищать нашу Страну!

Безграничная благодарность Вам за ваш поступок, за вашу несокрушимую волю и за ваш патриотизм", – обратился Денис.

Напомним, что 25 ноября 2018 Россия взяла в плен 24 украинских моряков. 7 сентября 2019 года состоялся обмен, в результате которого все пленные моряки вернулись в Украину.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (8)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
lektor (Мариуполь)
когда уже напишут что игроки Динамо заплатили налоги с реальной зарплаты
Ответить
+2
0
avatar
kostis (Бердянск)
А почему Бойко не "поблагодарил" Порошенко, который ради введения военного положения отправил их на убой? Хорошо, что никто из моряков не пострадал, а ведь могли быть и жертвы...
Ответить
+6
-3
маклауд (Украина)
Ватноголовых зелебобиков забыл спросить!)))
Ответить
+1
-6
avatar
mafan (Рівне)
Моряки військові, вони на завдання ходили, перемагати чи постраждати це їхнє професійне. Типу вони не знали куди йдуть? З ними йшло три вищих офіцери СБУ - що ще їм було не ясно? Морякам то все ясно. А Зе споганив усю гру - через два дні перед обміном всім торговим суднам Росії мали заборонити згідно порушень морського права заходити в будь-який порт світу. А торгові судна та танкери - 80% усієї торгівлі світу. Це найдешевший вид перевезення.Тепер Захід з Росією розіграли Зеленського аби послабити санкції та колапс з торгівлею між ними та Росією. Що ще не ясно?Якщо Зеленський за таке послаблення на зустрічі скорій у "нормандському форматі" зможе видурити у Заходу та Росії певні преференції та вигоди для його любої неньки-держави, тобто нашої з вами України, тоді він молодець. Якщо ніяких гарантій не буде, а піде здача інтересів України - як от визнання ЛДНР, амністія сеператюгам та їхнім політикам, тоді він гадьониш.
Ответить
+1
-6
avatar
Antolog (Одесса)
Хто їм мав що заборонити? Ви там на сонці перегрілися чи що? Єдине що ви сказали із дійсності це те, що і Європа і Росія, як в принципі і весь світ в очередний раз думає як розіграти таких наївних українців, які чомусь своєю макітрою думають, що вони комусь потрібні за просто так... Як мені подобається слухати цих очманілих зі слиною на губах спеціалістів та політиків, які кричать, що не потрібно міняти наших людей бла бла бла, а коли їм кажуть, так давайте ви поїдете в рашку на їх місце, так язики в жо-пи забігають... Вояки хре-нові, бовдури, через яких наша країна буде жити в лайні ще років сто... Надіюсь, що нова влада думає по іншому... А як бути з тими хто довів країну до такого, я маю на увазі чотирнадцятий рік, не могли домовитись, або не мали бажання цього зробити, хотіли показати які вони круті і що, обісра-лися... За десятки тисяч загиблих повинні відповісти не лише сепаратисти і росіяни, але й ті хто керував країною в той час і приймав такі безглузді рішення... Можливо, повторюсь, можливо, тоді й не було їншого виходу, але потрібно було б зробити хоча б спроби, точніше прикласти максимум зусиль для цьоого, не було б зараз стільки питань, а так маємо що маємо... Я і зараз на території країни зустрічаюсь з людьми які чомусь думають, що Путін це спасіння і це маючи приклад Донбаса - жах... Також мені зустрічаються люди, які чомусь думають, що все можна вирішити за допомогою війни, ультиматумів, що лише їхня думка правдива, що Європа і світ їм допоможе... Але що перші, що другі поки що не бачуть істину, вони готові один одному горло перегризти, по крайній мірі на словах і це кожен день підживлюється різною не зовсім правдивою інформацією, при чому з обох боків... Як примирити, як з них зробити справді цілісну країну - це питання надважке... Але мабуть без компромісу тут не обійтись... Зробіть висновок: З 35 переданих росіянам при обміні, здається 22 є українцями... Таке ж саме відбувається і на не підконрольних територіях... Можливо вже пора визнати це, і почати двигатись далі виходячи з цього, а не внушаючи собі що там 90 відстотків росіян воює проти українців... Так, россійська машина вкладає туди велику підтримку, в тому числі і військову... Щоб зрозуміти як далеко може зайти Путін, потрібно зрозуміти, що він хоче, яка мета в цьому: Кажуть, що він мріє поки живий об'єднати три території, на яких на його думку живе один народ... Можна з цим спорити, цього не признавати або признавати, як кому душа лежить, але це потрібно зрозуміти... P.S.: Давайте все ж таки дамо шанс новій владі пропрацювати деяйкий периіод, щоб потім робити висновки, попередники нагибали цю країну і наш народ не один десяток років і що найважливіше, давайте станемо нацією з позитивним мисленням - це важко але це так потрібно!
+3
0
avatar
ascent (Луксор)
Все должны поприветствовать моряков, если кто не станет - тот сепар!
Ответить
0
-5
Toni (Львiв)
Ответить
0
0
makernew (Alexandriya - Kiev)
Молодец
Ответить
+3
-2


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...