Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

InStat: Ярмоленко – лучший игрок матча с Финляндией, Яремчук и Степаненко в тройке


Без неожиданностей

InStat: Ярмоленко – лучший игрок матча с Финляндией, Яремчук и Степаненко в тройке

фото - Олександр Приходько


Аналитическая компания InStat представила оценки игрокам матча Финляндия - Украина. Лучшим игроком с индексом 312 стал нападающий сборной Украины Андрей Ярмоленко. Вторым лучшим футболистом матча, получив оценку 310, является форвард Роман Яремчук. Тройку дополнил центральный полузащитник Тарас Степаненко, получивший индекс 297.

Интересно, что самая высокая оценка среди игроков сборной Финляндии – 272 (у защитника Лео Вайсанена).

Наихудшим среди игроков основного состава сборной Украины стал Николай Матвиенко – 226.

Добавим, что в шестом туре квалификации ЧМ-2022 Украина одолела Финляндию на ее поле 2:1. Голы в составе украинской команды забили Андрей Ярмоленко и Роман Яремчук.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (8)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Alex.696 (Немирів)
Брехня!!! маліновський самий кращий!))) (Іронічно)
Ответить
0
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Ну. що і було видно в матчі і плюс автогол , зрозуміло що Матвієнко найгірший. А відбивав він той м"яч судорожно, наче новачок у футболі, аби -куди, а воно......
Ответить
+1
0
prostors (Вольногорск)
Если бы абы куди, он бы выбил на аут. Он там вертелся возле мяча. 2 нападающих перед ним и этот остолоп пытается в разрез мяч протолкнуть, дятел. Выбивай в аут, за лицевую, нет надо по умничать. Наша защита если не начудит то плохо спать будет. Привозим сами себе.
Ответить
0
0
Acsakal (Kharkov)
До речі, за підрахунком Хускорд найгіршим гравцем стартового складу став Соболь (6,1), а з гравців заміни - Зубков (5,9). Мен-оф-зе-матч визнано Ярмолу (7,7), у Яремчука округлено стільки ж (7,7). Матвієнка Хускорд "пробачив" (6,7).
Ответить
+2
0
Acsakal (Kharkov)
Андрія, звісно, вітаю, але це велика проблема збірної, що кращим гравцем (і не лише цього матчу) є пенсіонер... А за рік-два-три - ким грати? Наші "молоді зірочки" на кшталт Циганкова та Шапаренка досі стабільністю не виблискують, і регулярно морозять відверту фігню. Обидва в цьому матчі обрізалися в простих ситуаціях. Відносно Матвієнка взагалі окрема розмова. Микола може в одному епізоді зіграти блискуче, а в іншому зморозити таке, що ні на який глобус не натягнеш... Конкретно в моменті з пропущеним голом це фактично був автогол Матвієнка, бо Пуккі (щоб йому какі) зіграв роль третьої штанги, від якої Колюня і забив. Матвієнка підвели 2 речі: 1 одноногість 2 психологія. В моменті з голом просився удар ПРАВОЮ ногою в напрямку лівого кута воротарського майданчика, куди був величезний порожній коридор. І мяч був під ПРАВОЮ ногою, тобто бити правою для Колі було зручно. Але він - лівша, і тому зробив зайвий крок, і пхнув мяча прямо від воріт, де було 3 гравці, включно із нашим. Не влучити в такий частокіл ніг було малоймовірно. А звідти друга проблема Колі: адекватність прийняття рішень. Він не міг не бачити хоча би переферійним зором, що перед ним кілька гравців. Якщо він навіть не бачив розстановку ліворуч від себе, то треба було просто діяти за загальним правилом - бити вбік від воріт, а не по центру. Нажаль цим відрізняються практично всі наші гравці: в ситуації скупчення перед власними воротами вони панікують, а не діють холоднокровно.
Ответить
+7
-1
avatar
Димас1981 (Светловодск)
Извини,случайно минусанул...ФСЬО по делу
Ответить
+1
0
italiano
Так это понятно,на данный момент Лучший ,но знак отсоса,ибитель трамваев,фан маминой дырки,и дятел дрочат на Витю бревноленко ,тот что в Специи под лавкой сидит!!
Ответить
+3
-5
avatar
Цап-царап (Харків)
Ответить
+2
-2


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...