"Шахтер" 1:1 "Брюгге"


Текстовая версия сюжета программы "Проект F"

"Шахтер" 1:1 "Брюгге"


Чемпіон України донецький "Шахтар" розпочинав свою єврокубкову кампанію на очах власної вболівальницької армії. На особливі кадрові сюрпризи від Тронда Сольєда та Невіо Скали очікувати не доводилось, а ось гра жорстка, напружена та дуже нервова була з галузі вельми імовірного. Перший тайм лише підтвердив сподівання - розвідка боєм, мізерна кількість по-справжньому гольових моментів і надзвичайно високий відсоток браку в діях як бельгійців, так і донеччан. Що кидалося у вічі, так це постійний і, слід визнати, досить вдалий пресинг у виконанні фламандців. Кожен польовий гравець чорно-синіх, від Ланге, до речі, не такого вже над-гравця, до Мартенса, активно відпрацьовував в своєму ешелоні захисту, а починали оборонятися бельгійці на підступах до володіннь Войцеха Ковалевські. Хоча і за такого перебігу подій в гірників були непогані шанси, аби розмочити рахунок ще до перерви. Проте, що не вдалося впершому таймі, гірняки зуміли вітилити в життя в другому. Довга передача Айзека Окоронкво на Джуліуса Агахову (а чим не варіант контргри проти бельгійського пресинга?) супер-Ага використовує позиційну помилку Клемана і Верлінден і за мить вже демонструє свій традиційний акробатичний норматив.

Тронд Сольєд, головний тренер "Брюгге":

Звичайно, після пропущеного м"яча наша гра дещо змінилась, вже не було тієї упевненості в позитивному рахунку, в окремих гравців дався взнаки брак досвіду виступів на міжнародному рівні.

Мабуть саме відсутністю досвіду можна пояснити вчинок ван дер Хейдена, який на рівному місці примусив німецького арбітра Герберта Фанделя витягати з кишені червону картку. Здавлося б, чисельна та ігрова перевага на боці української команди, що й знаходить своє яскраве відображення на табло, до завершення матчу трохи більше десяти хвилин - ну чого ще треба, аби утримати непоганий зогляду на стратегію двохраундових дуелей мінімально-переможний рахунок? Як виявилось, для цього необхідне безпомилкове суддівство. Піаніст за професією Герберт Фандель угледів порушення з боку Михайла Старостяка проти перуанця Андреса Мендози.

Невіо Скала, головний тренер ФК "Шахтар"

Це просто смішно. Ми уважно продивились відео у моменті із призначенням пенальті - там не було ніякого порушення. Мені це дуже не подобається.

До 11-метрової позначки підходить лідер "Брюгге" Тіммі Саймонс і ситуація кардинально змінюється. Замість 1:0 і гри від оборони у матчі-відповіді, ми маємо 1:1 і необхідність будь-що примушувати Данні Верліндена витягати м"яча з сітки власних воріт. Результативна нічия не надто вдалий для "Шахтаря" результат, проте попереду принаймні 90 хвилин ігрового часу, а те, що донеччани вміють гідно виходити зі складних ситуацій, вони вже неодноразово доводили.

Павло Черепін

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус