"Новые имена в полузащите сборной"


Текстовая версия сюжета программы "Проект F"

"Новые имена в полузащите сборной"


Скажіть, хто в вас грає у півзахисті, і стане зрозуміло, що в вас за команда. Це - аксіома. Так само, як аксіомою є проблеми збірної України принаймні на одній позиції у середині поля - атакуючого, як інодні кажуть, креативного півзахисника. За часів Юрія Калитвинцева подібних проблем не було, саме його точні передачі зробили зірками Шевченко та Реброва. Сьогодні наші форварди нікуди не поділися, але від браку класних плеймейкерів страждає увесь атакувальний потенціал команди. Згадка про Калитвинцева невипадкова, адже віднедавна в нього з'явився наступник, будемо сподіватися, що гідний. Йдеться про Олексія Бахарєва. 17 серпня Президент України підписав Указ щодо надання гравцеві донецького "Шахтаря" українського громадянства, як особі, що становить державний інтерес для України. Про бажання Леоніда Буряка залучити Бахарева до лав національної збірної говорили вже давно, тепер в Олексія з'явився шанс вже за два дні у матчі з іраном дебютувати під синьо-жовтим прапором.

Чи потрібен нашій збірній гравець, хоча й напрочуд талановитий, але який не завжди з'являється в основі свого клубу? З точки зору постійної ігрової практики основними кандидатами на місце у складі є канонір Олексій іванов та кривбасівець Володимир Мусолітін. Адже так само, як і Бахарев, не можуть похвалитися постійним місцем в основі свого клубу ані московський спартаківець Калініченко, ані донеччанин Пестряков. євген Луценко з італійського "Ліворно" фігура загадкова, Буряку і самому буде напевно цікаво подивитися за його діями. Спокійно готуватись до вирішальних поєдинків можуть Гусин та Зубов - навряд хто піддає сумніву їх місця на полі. В решті решт, гра товариська, і коли, як не зараз перевіряти резерви.

Як завжди компетентні в кадрових питаннях вболівальники, і на їхню думку, деяких гравців саме середньої лінії можна було б і залучити до складу команди. В опитувані, яке провела наша програма, найчастіше лунали прізвища Коновалова, Мізіна та Полтавця.

і все ж, подія номер один напередодні матчу збірної - надання українського громадянства Бахареву. Але зрозуміло, що і сам факт запрошення Олексія до головної команди країни, і набуття статусу особи, що становить державний інтерес - поки що аванси, і як їх буде відпрацьовано, залежить від нього самого.

Павел Черепин

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус