"Левски" 0:1 "Динамо"


Текстовая версия сюжета программы "Проект F"

"Левски" 0:1 "Динамо"


Видовища обидві команди нам не подарували. Не змогли. Лєвські - через надраціональну і максимально сконценторвану гру киян на своїй половині поля. Динамо ж з огляду на обставини в атаку йшло дуже обережно і несміливо - "сухість" власних воріт була понад усе. Відтак - протягом усіх 90-ста хвилин на полі не припинялася боротьба. Справжня, чоловіча боротьба, в якій поступатися не хотів ніхто. Звідси - фактична відсутність гольових моментів у першому таймі. Лише раз серця уболівальників забилися частіше, коли СимОнович підступно пробив з-під ноги динамівського захисника. Рева не спав.

А на перебіг подій у другому таймі вплинув гол. Провели його гості на 60-й хвилині, скориставшись позиційною помилкою захисту господарів. Оборонці "Лєвські", сконцентрувавши усю свою увагу на Шацьких, який володів м*ячем, забули про Черната, що прийшов на допомогу партнеру, відкрившись під пас. Удар Флоріна - і м*яч ледь не рве сітку за дев*яткою воріт іванкова.

Відігруватися болгари кинулися не одразу - очевидно взнаки дався шок після пропущеного гола. За цей час, щоправда, вони цілком могли пропустити ще, але активні Мелащенко і Шацьких своїх шансів не використали. Форварди Лєвські у другій половині гри зовсім зникли. Активному в першому таймі Пантелічу не вистачило фізичних кондицій, а молода зірка "синіх" Чіліков загубився під наглядом мабуть найкращого того вечора на полі Гавранчича.

Лише орендований бразилець Вава, що вийшов на заміну, попсував киянам нерви. Своєю технікою і нестандартними діями. На щастя, ці дії були не менш несподіваними і для його партнерів. Виїзна перемога "Динамо", яка додає українцям шансів на вихід до групового турніру Ліги Чемпіонів. Хоча Лєвські в Києві сподівається на позитивний для себе результат.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус