Сергей Мизин: "Командные показатели важнее личных"


Герой стартового тура Чемпионата Украины забивает 70-й матч в карьере

Сергей Мизин: "Командные показатели важнее личных"


Матч ”Карпати” – “Кривбас” видався досить цікавим. Та й що говорити уболівальники побачили п’ять забитих голі. Три з яких на рахунку Сергія Мізіна. До речі матч проти криворіжців виявся для Сергія 250 у вищій лізі і 70 у складі “зелено-білих”.

- Сергію, хет-трік перший у твоїй кар’рі?

- Другий. Пригадую, що 19 червня 1996 року, тоді я грав за київське ЦСКА тричі засмутив запорізьке “Торпедо”, ворота якого захищав Олександр Глущенко. Ми тоді перемогли 5:1.

- У грі проти “Кривбасу” ти міг відзначитись не лише “хет-триком”, але і покером?

- Нагод у нашої команди забити голи було чимало. Дійсно і в мене було ще принаймі два, три моменти, але чудово грав воротар гостей. Одного разу після мого удару головою м’яч потрапив у поперечину.

- Матч видався важким?

- Мабуть було певне хвилювання, адже хотілося якомога краще розпочати новий чемпіонат. Та й в рідних стінах негоді було губити очки. У першому таймі ми змарнували декілька нагод, натомість у другому нас “прорвало”.

- Завдяки тобі, адже перші два твоїх м’ячі у ворота Остапенка стали переломними у грі?

- Це заслуга усієї команди. Без допомоги партнерів неможливо самотужки тричі вразити ворота суперників. Впевнений, що наша перемога у цьому матчі була заслуженою.

- Ти став штатним пенальтистом команди?

- Як не дивно у нас не визначали, хто пробиватиме пенальті, якщо воно буде у грі. Я відчув впевненість, що зможу забити. Все вийшло, як і задумав.

- Суперник чимось здивував?

- “Кривбас” грав від оборони, тому нам доводилося гра багато індивідуально діяти, щоб пробитися до воріт. Володимир Мунтян створює нову команду, яка впевнений, ще попсує нерви у чемпіонаті. і неварто звертати увагу на поразку криворізців. В клубі працює солідне керівництво на чолі з Сергієм Поліщуком і команда обов’язково про себе заявить у цьому чемпіонаті.

- Нині на твоєму рахунку у вищій лізі уже71 м’яч. Тож бажаємо тобі досягти сотні!

- Дякую за побажання. Але для мене сьогодні важливіше командний показник, а потім уже особистий.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус